Şimdi Ara

Chelsea FC Holiganları🏆 (447. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.323
Cevap
40
Favori
273.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lig hedefi ilk 6'ya girmek olan arkadaşlar lütfen biraz daha sakin olalım..
  • Çok hareketli bir transfer dönemi olacak ruhsuz Hazard ve Costa iyi bir paraya gider umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bomba ?

bomb has been planted
  • Hediye icin teşekkür ederiz :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mourinho için Hazard,costa,oscar ve geri kalan derin chelsea'ye teşekkürler

• Jose Mourinho: ''Demiştim. Beni yollamak için ihanet ediyorlardı. Bunu basın önünde söyledim. Şimdi gerçek kimlikleriyle oynuyorlar ve 15 maçtır yenilmiyorlar. Ama Mourinho bilir yapacağını.'' ( 2 Nisan 2016)

• Chelsea, Jose Mourinho'nun Manchester United'a da transfer etmek istediği Lukaku'yu kadrosuna katacağından emin. Maviler 28 milyon pounda sattığı oyuncu için bu paranın iki katını ödemeye hazır.

Kaynak: Daily Mirror
  • Juventus'un Dani Alves'i transfer edeceği yönündeki söylentilerden rahatsız olan Stephan Lichtsteiner, Chelsea'nin teklifini prensipte kabul etti.

Kaynak: Emanuele Giulianelli
  • Borussia Monchengladbach are ready to table a €20million bid to make #Chelsea youngster Andreas Christensen their record signing. [BILD]

#Chelsea aren’t prepared to sell Andreas Christensen & want him to return to the club after his two-year loan spell. [Corriere dello Sport]
  • Lichtsteiner said yes to Conte on Sat. He could join Chelsea when Dani Alves is officially at Juve. €11m, 3 years deal. (@EmaGiulianelli)

İlginç bir transfer olacak. Mantıksız mı desem, saçma mı desem bilemedim.
  • Chelsea, Liverpool'dan Christian Benteke'yi transfer etmek için girişimlere başladı.

Kaynak: The Times

• Son gelişmeler şöyle;

Naingolan Chelsea ile görüştüğünü ancak henüz bir anlaşma olmadığını belirtti. %90 transfer bitti.
    Rüdiger ismi geçiyor. Son pazarlıklar yapılıyor. 26m anlaşılan bonservis miktarı olacak büyük ihtimalle.
    Conte etkisiyle, Candreva hedefler arasında.
    Lukaku'ya 50m'lik bir teklifimiz var.
  • Eden Hazard: "2020 yılına kadar sözleşmem var. Chelsea'den kötü bir şekilde ayrılmak istemiyorum. Eğer ayrılacaksam, krallar gibi ayrılacağım. Aynı Lille'de yaptığım gibi. PSG şuan benim projelerimden biri değil."

"Bu sezon için söyleyebileceğim tek şey; her şeyin karışık ve zorlu olduğu bir sezon olmasıydı. Sadece 6 gol atabildim. 5-6 yıl gerçekten iyi bir performans sergiledim. Bu benim ilk zorlu sezonumdu. Ancak herkes bilir ki, bir kariyerde inişler ve çıkışlar olabilir. Bu sezon dışında hep çıkışları yakaladım. Umarım gelecek sezon tekrar çıkışa geçerim."
  • Radja Nainggolan: " #CFC opportunity, but money isn't everything. #ASRoma quality of life"

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

Chelsea, Liverpool'dan Christian Benteke'yi transfer etmek için girişimlere başladı.

Kaynak: The Times

fake detected

• Morata iddalari var.

• Antonio Conte is looking to pair N’Golo Kante with Roma enforcer Radja Nainggolan in a new-look midfield next season. [Mirror]
  • Pedro, Barca'ya geri donmek istiyormus.

• Griezmann chelsea de diyebilir miyiz?
    Bu mesaja eklenen görseller:

• 
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.