Şimdi Ara

Chelsea FC Holiganları🏆 (517. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.323
Cevap
40
Favori
273.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 515516517518519
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi l053r -- 24 Şubat 2019; 22:9:6 >

• Kepa'nın hareketi mi daha komikti Jorginho'nun penaltısı mı karar veremiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sarri ne yapıyor la nasıl TD bu adam maganda gibi ancak kahvede okey atarken maç yorumlar bu.

• Ben olsam 1 milyon euro falan ceza verirdim bu kaleciye.
  • Bu nasıl bir KEPAzelik ??!! Sarri de bankasına geri dönsün veznede makbuz kesmeye devam etsin.

Chelsea'mize Vitor hocam yakışır.Kepaze yerine de Fabiano'yu getirsin
  • Sarri'ye hala iyi teknik direktör diyen varmı ? İnatçı kötü taktiğini bir kenara bıraktım. Uzatmalar için man.city oyuncuları ve guardiola çember oluştururken sarri oyuncularla konuşmadı bile çünkü iletişim kuramıyor oyuncularla tamamen bağlar kopmuş.

Kepa 120 dk maç oynamış ufak bir sakatlık geçirdiğinde(sakatlığından dolayı çıkarıldığını sandı o yüzden olmadığını anlayınca sinirlendi) sarri bu sakatlanmışken birde tecrübeli kaleciyimi soksam diye birden ani karar verdi(ani değil maçdan önce kararlaştırılır böyle şeyler). Kepanın tüm tepkisi haklıydı ve yine maçı izleyen olduysa kepa o olaydan sonra sarri kepayla konuşmaya çalıştı rudigier tuttu sarriyi çünkü kepa konuşmak istemedi sırtını döndü telefondan rakiplerin vurduğu noktalara baktı.

Sarri lütfen bu takımdan acilen git.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıyamet Senfonisi -- 24 Şubat 2019; 22:41:46 >

• Olay nedir tam olarak biri açıklayabilir mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kepa'ya bak vay be 80 Milyonluk trip atmış vah vah bir daha kaleye geçemen gerçi Sarri görevinde kalırsa.
  • Sunay Akın sinirleniyor ve not defterine yeni bir hikâye yazıyor.
  • Hazard bu sezon kesin gitti.Chelsea'nin 1 sezon transfer yasağı var.Bu takım ileri gidemez bu durumla seneye daha kötü olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 24 Şubat 2019; 22:57:49 >
  • Jorginho'nun penaltı değişik bir tarz gol olan versiyonunu görebilir miyiz acaba.

• sarri'nin vereceği her karara takımın uyması gerekiyor fakat kepa 120 dakikalık maç çıkartıp penaltı vuruşlarında kahraman olma fırsatının elinden alınmasını istemedi sadece, kepa'ya da hak vermek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josrdr -- 24 Şubat 2019; 23:25:46 >
  • Takım otobüsünün arkasında oturan 4lü çete dağıtılmadıkça daha çok hoca yer bu kulüp.
  • Mourinhoyu astınız,Conteyi zehirlediniz,Sarriyi yedirmeyiz.Sanki sizden önce Chelsea görmedik biz sanki siz yarattınız kulübü.Hazard,Willian,David Luiz ve adam yiyici tayfanız nereye gidecekseniz gidin de kurtulalım sizin tafralarınızdan artık.Biz Drogba,Ballack,Lampard,Joe Cole,SWP,Terry,Cech,Ashley Cole,Gallas,Robben,Damien Duff,Kalou,Makelele,Essien,Paulo Ferreira,Gudjohnsenlerle ve dahasıyla oynadık sizin gibi şımarıkları görmedik.Çekin gidin şu kulüpten nargileciler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sirrüs

Bu mesaj silindi.
    ManU'da da para var ama sonuç işte vizyoner oyuncu arıyorsan oyuncu potansiyellerin ve takımın ilerisi için potansiyeli iyi olmalı ki Chelsea iyi değil şuan ManU'da öyle.Mesela Liverpool bu sene başarılı olmazsa oda yıkıma uğrayacak.
  • Sarri hocam için üzüldüm gerçekten. O an Chelsea teknik direktörü Yılmaz Vural olmalıydı. Reis vururdu kırbacı!

• Bir şey dikkatimi çekti penaltılardan sonra City kazanınca Willian , Guardiola ile o kadar neşeli sohbet ediyordu ki dedim herhalde ManCity oyuncusu oldu. Maça gelirsek penaltılarda her şey olabilir sonuçta yapacak bir şey yok ortada bir mücadele vardı kupayı alan taraf Chelsea'de olabilirdi. Bu saatten sonra Chelsea bence UEFA'ya ciddi yoğunluk göstermeli. Art arda mağlubiyetler gelmediği takdirde ise Sarri'yle yaza kadar en azından devam edilsin, yazın daha mantıklı karar verilmeli takım adına.
  • 6 senede 3. hocayı yiyeyecekler, yönetim nasıl izin verebiliyor buna. Oyuncular resmen yeniçeri gibiler. 2 gün önce transfer cezası aldılar, hemen böyle bir saçmalık gördük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

Teşekkürler hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 515516517518519
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.