Şimdi Ara

Chelsea FC Holiganları🏆 (546. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.324
Cevap
40
Favori
273.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 544545546547548
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Chelseada büyük maçlarda devreye girip fişi çekecek adam yok. Mount arada sirada çikip maç aliyor. Başka kimse yok. Silva oynarsa ikinci maçtan turla döneriz.

• Jorginho, kante, pulisic, azpilicueta dinlendirmiş daha fazla rotasyon bekliyordum! Thiago silva 3 maç üst üste kaldırır mı ? Zor.

Chilwell madrid maçı çok yoruldu üst üste zorlamaya gerek yok. Oynat alonsoyu işte neden chilwell ? Wernerin yerine koy Hudson odoi. Mount'un yerine koy havertzi bir şey olmaz.

Mount 1 maç oslun dinlendirin bari adam Milli maç arasında tüm maçları oynadı ondan sonra dinlenmeden hala devam bari bu maç dinlendirilseydi madrid maçından önce.

Zaten fikstürde kağıt üstünde bir fulham maçı zayıf kaldı ondan sonra full büyük maçlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıyamet Senfonisi -- 1 Mayıs 2021; 18:55:35 >
  • Chelsea bu oyunu devam ettirir finale gider. Finali kazanması zor. Werner dingili guizalık yapmazsa rövanşta realin kazanabileceğini sanmıyorum.

• chelseali kardeşlerim wernerin form tutmasi adina bize kiralamanız yok mu peki

• İşimiz çok zor ilk maç fırsatı kaçırmayacaktık. Adamlar Vinicous, hazard, benzema hepsini koymuş hangisni durdurcaz ? Zidane azpilicuetanın zaaflarını ilk maç görmüştür.

Werneri pulisic yerine tercih etmek ? İlk maçmüthiş performansına rağmen, hafta sonu dinlenmesine rağmen yedek mi ? Kim os den gelip pası alıp dikine açıcak ? İşimiz çok zor topun arkasında duracağız gibi Chelsea FC Holiganları🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: Kıyamet Senfonisi

İşimiz çok zor ilk maç fırsatı kaçırmayacaktık. Adamlar Vinicous, hazard, benzema hepsini koymuş hangisni durdurcaz ? Zidane azpilicuetanın zaaflarını ilk maç görmüştür.

Werneri pulisic yerine tercih etmek ? İlk maçmüthiş performansına rağmen, hafta sonu dinlenmesine rağmen yedek mi ? Kim os den gelip pası alıp dikine açıcak ? İşimiz çok zor topun arkasında duracağız gibi  

Topun arkasında duran her takım Real'i yenebilir. Chelsea yerine Bayern'i tercih ederdim ben.

• beyler bu chelsea nasıl gidiyor ligte? 5. olma ihtimalini nasıl görüyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4F3 -- 5 Mayıs 2021; 21:25:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wernerrr 1-0

• Kıyamet Senfonisi kullanıcısına yanıt

Saydığın adamlar benzema hariç öyle efsane bi performans sergilemiyorlar. Tuchel savunmayı iyi ayarlayan biri zaten. Sıkıntı olursa gol yollarında olurdu ki werner kaçırdı gene net gol fırsatı. Realin geçmesi çok zor bu turu.

• Chelsea bu Kante' nin yerini nasıl dolduracak çok merak ediyorum. İnanılmaz oynuyor.

• N'Golo Kante. Kupayı sen hak ediyorsun mütevazi adam.

• Di Matteo’lu dönemin tekrar edilmesi dileğiyle ama Kel’in takımı taş gibi.

• Tuchel hocama laf edenler utanır mı acaba 😎

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Tuchel hocama laf edenler utanır mı acaba 😎

tsu geri donsun ona bir tuchel copu ozur borcumuz var

• @Matt Heafy Chelsea FC Holiganları🏆  Paniktim heyecandan hojam totem yapıyordum eleştirerek. Maç boyunca çıldırdım o 2. goller kaçtıkca şişe fırlatmalar bağırmalar, bina şaşırmıştır chelsea desteğimeChelsea FC Holiganları🏆  Bu iş işte bu kadar , Ders verirler böyle 90 dakika herşeyini verdi takım 5-0 lık maç. La ligadaki gibi taç atması 3dk süren takım sandılar bizi galibaChelsea FC Holiganları🏆 Vur vur inlesin. 2012 tekrarını yaşıyoruz. Chelsea İstanbula geliyor daha ne olsun finali bilmem ama bu bile benim için çok anlamlı.

Kimi öveyim bilmiyorum tuchel, kante, rudiger, mendy, hepsi tüm takım harikaydı. O takım performansı , adım attırmamak. 2.gol ile oyuncuların sevinçten çıldırmasıyla beraber bende çıldırdım Chelsea FC Holiganları🏆  Hala heyecanlıyım.

• Bu Chelsea'de hoca değişince Cl'yi alıyor.

İlginç

• Pulisic Kante vs. adamlardaki adanmışlığa hayran kalmamak elde değil. Çok iyi topçular. Bence kupayı hakediyorlar.

• Bu başarıda Tuchel'in payı büyük. Lampardla devam etseydik imkanı yok kalamazdık finale. Finalde City üstün gelecek yüksek ihtimal. Hayvan gibi oynuyor adamlar. Ama şimdi city'nin cl cenabetliği var.

City kadro olarak daha iyi.

Ligdeki ve cldeki performansları daha iyi.

Teknik direktörleri daha başarılı, daha tecrübeli ve uzun zamandır takımda.

Chelsea'nin alması çok zor ama işte bir umut.

• Tuchel in geçen sezon yokları oynayan havertz dokunuşu ve samattadan fazla gol kaçıran wernere inanıp ısrarla oynatmasının meyvesini aldı. Bu genç kadroyla ŞL finali inanilmaz iyi başarıdır. Cityi yenme ihtimalleri yok ama 2 sene de hem psg hemde city de finale çıkarmak her hocanın haddine değil.

• Bu werner ne kadar hızlı bir oyuncu Mount kante felan hepside fişek gibi nasıl antrenman yapıyor bunlar acaba.

Tuchel chelsealik tam psg de kapris yapcak adam çoktu neymar başta disiplinli oynatamazdi oynatamadi da hiç böyle görmedim.

Sahayı acayip parselliyor ve iyi pres yaptırıyor hop hızlı adamlar ile de sonuç alıyor olay bu, ama sağlam defansı geriye düşünce yerse hayatta çıkaramazlar.

City öne geçerse handikap yapar, city savunması daha iyi real madrid bu oyunla bugün kimseye gol atamazdi yaşlı bir takım tempo yapacak kimse yok ki? Adamlar lay lay oynadı yan pas ile maç boyu.

Güzel final olacak kaybedene yazık olcak bence ikiside hakketti bu tuchel kloop aynı ekol hepside iyi hoca ama kloop böyle defans hiç yaptırmaz

• 
Sayfa: önceki 544545546547548
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.