Şimdi Ara

CHEGG + DİSCORD HEPİMİZE 4 ORTALAMA (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
2
Favori
3.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yol hocam naptın sen bencil misiniz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 yaşında falansındır umarım. Bu üslupla 18 yaşından büyüksen üzücü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • seni sinir edebildiysem ne mutlu bana
    salaklara acımam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diğerize -- 5 Eylül 2020; 10:34:39 >
  • diğerize D kullanıcısına yanıt
    Yok etmedin canım benim üzüldüm sadece.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alexander Volg Zangief kullanıcısına yanıt
    Peki böyle olursa kalma olayı nasıl halledilecek? Şehir dışından gelenler sırf sınavlar için ev mi tutacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsini yaptım geri kalan meseleler umrumda değil halletsinler. Senin fikrinde değilim diye bu şekil bir aşağılama seviyeni gösteriyor zaten, msü sınavına millet nasıl geliyorsa buna da öyle gelsin koskaca devlet ergen mi? onlara da ergen de o zaman

seni kudurtmak benim için büyük bir zevkti bu konunun ana kuduranı sensin. ardın kırmızı mı fotoğraf atsana

çok kudurdum evet
    Msü sınavı 2 saatlik tek bir sınav ve sana en yakın şehir merkezinde yapılıyor. Onla bunu bir tutmak şakadır umarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu açan arkadaşta tam lolcü ergen tuzluluğu sezdim. Sürekli karşısındakini kudurttuğunu söylemesinden ancak bütün mesajlarının aşırı pasif agresif ve cringe olmasından kuduranın kendisi olduğu çok belli. Ailesine arkadaşlarına sabır...
  • AĞLA ULAN VELET AĞLAAAA
    ÇILDIR PATLA ONLİNE OLACAK KUDUR EVİNDE HADİ BAKALIM

• Ne fark eder ki? İş dünyasında GPA yi takan pek şirket yok. Yani en azından benim için sıkıntı yok 4 yahut 2 olması.Pek takılmamak gerek bence.

Ayrıca bana kalırsa okullar açılmalı Online eğitim pişmanlıktır. Boktan bir okulda boktan bir bölümde okuyorum ama bizim okulun yüz yüze eğitim her türlü daha mantıklı.

Not: Akadami için GPA çok önemli burayı düşünüyorsanız GPA kasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marzxa -- 5 Eylül 2020; 12:2:59 >
  • tanımadığın muhabbetin olmayan bi insana ergen irileri deyip zekasına hakaret etmek nasıl bir duygu? veya siz bunu nasıl kendinize hak görebiliyorsunuz?
    Çok güzel bir duygu. Çok güzel hak görüyorum kendime.
  • allah akıl fikir versin hocam. ama dikkat edin yolda gördüğünüz insana söyleyemeyeceğiniz şeyleri internet üzerinden söylemeyin. başı ağrıyan çok kişi var bu yüzden.
    uuuuu çok korktum.

Sen de halk sağlığını tehlikeye atacak değersiz fikirlerini internet üzerinden ortaya saçma olur mu?

Blok.
  • troll beni trolleyip blokladı ya her geçen gün yeni şeylere şahit oluyoruz bu dallamalardan.
  • Üniversiteler açılırsa yaklaşık 10 milyon kişilik bir sirkülasyon olacak. Düğün ve avm saçmalığı var diye üniversiteler de açılsın demek komik. Bir yanlış var diye sizin keyfiniz için başka bir yanlış daha mı yapılsın ? Aile evinde kalmaktan sıkılmış olabilirsiniz ama bu kadar şımarıklığın lüzumu yok bence. Öğrencilerin lab derslerini bu kadar önemsediğini ilk defa görüyorum. Vizelere finallere yks gibi liselerde ilkokullarda girme fikri tüm saydıklarımdan da saçma zaten. Bana üniversiteler açılsın diyen arkadaşlar pek samimi gelmedi. Kopya falan işin bahanesi gibi duruyor. Bu mesaja konudaki seviyesiz yorumlar gibi yorum yapacaksanız da cevap vermem şimdiden söyleyeyim.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.