Şimdi Ara

CHEGG + DİSCORD HEPİMİZE 4 ORTALAMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
2
Favori
3.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HAYIRLI UĞURLU OLSUN. HERKES LİNKEDİN HESAPLARINA 4 4 4 YAZSIN.

UDEMY'İ AÇALIM. PYTHON C C++ JAVA HEPSİ FULLLLLLL

ELEKTRİK ELEKTRONİKÇİLER DE KASASINI SÖKSÜN TAKSIN

MAKİNECİLER EVDEKİ MUSLUKLARI SÖKSÜN TAKSIN

HUKUKÇULAR EVDEKİ HUZURSUZLUKLARI BİR KADI MİSALİ ÇÖZÜME KAVUŞTURSUN

İKTİSATÇILAR EVDEKİ BÜTÇEYİ AYARLASIN

TIPÇILAR BEL FITIKLARINI İYİLEŞTİRSİN

DAHA EYLÜL AYINDAYIZ DENİZLER SICAK OLUR ARADA DA PLAJA İNER YÜZER GELİRİZ

ANKARADAKİLER İF AÇILDI KONSERLER CLUBLAR NASIL KIZ DÜŞÜRÜLÜR TAKTİKLERİİİ BENDEEEE

BU DÖNEM UZAKTAN EĞİTİM + YAKINDAN EĞLENCEYLE İNSAN HAYATI REFEHA KAVUACAK

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ya ben bu elemana feci ayar oldum seni haşlamadan bırakmıcam. olum orda hepsi yüz yüze olsun yazmış mıyız? bu labları görmeden nasıl adam gibi mezun olucam ben. Hadi onu geçtim onlar ertelense de olur. Kopyayı nasıl engellicen? yüz yüze sınav yapamaz mı yapabilir bir ton yer var lan yks ye girdi bu insanlar kpss ye girecek.

vakit de bol. istediğin kişiye böl hazırla sınavı online sınavdan bin kat iyidir
    Tamam üniversiteler online olsun da o zaman avmler de kapatılsın. Miting falan da yapılmasın.Keyfine göre dışarıya çıkan herkese ceza yazılsın.İnsanların bir araya geleceği etkinlikler yapılmasın.Herkesin mümkün olduğu kadar evde kalması sağlansın.Ama bunların hiçbirini yapmayıp da üniversiteleri online yapmaları bana komik geliyor.Üniversitelerin hibrit olması salgını arttırır ama online olması salgını azaltmaz.Salgının artışını azaltır. Her şey tamam mükemmel önlemler alınıyor ama üniversite öğrencileri bencillik yapıp yüzyüze eğitim istiyor öyle mi?
  • *REFAHA
  • Walter H.White kullanıcısına yanıt
    online la bu kadar oluyor affet kelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diğerize -- 5 Eylül 2020; 0:32:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diğerize

online la bu kadar oluyor affet kelim
    Udemyden türkçe kursu almalısın
  • Böyle bir dönemde yüz yüze eğitim istemek bencillik ve duyarsızlık gibi geliyor bana.
  • alttan kaç dersin var hocam

• Peki ya düğün yasakları kalksın diyenler? Bunlara ne demeli hocam?

1 yıl sonra evlenseler ölcekler mi? Aaa doğru bi yerlerini tutamıyorlarsa da bilemem artık.

• ya ben bu elemana feci ayar oldum seni haşlamadan bırakmıcam. olum orda hepsi yüz yüze olsun yazmış mıyız? bu labları görmeden nasıl adam gibi mezun olucam ben. Hadi onu geçtim onlar ertelense de olur. Kopyayı nasıl engellicen? yüz yüze sınav yapamaz mı yapabilir bir ton yer var lan yks ye girdi bu insanlar kpss ye girecek.

vakit de bol. istediğin kişiye böl hazırla sınavı online sınavdan bin kat iyidir

• diğerize D kullanıcısına yanıt
    yok
  • Ajan Pena kullanıcısına yanıt
    düğünler de yasaklanmalı
    yks gibi bir sınavın online olması düşünülemez. Ancak üniversitede süreç online götürülebilir. Sınav şart değil. Puanlama ödev, proje ve take home examlarla yapılabilir. Yüz yüze eğitimde proje ve ödevleri herkesin kendisinin mi yaptığını düşünüyorsunuz?
  • Hocam suistimal eden insanlara gerçekten ne deseniz az ama ben ilik nakli oldum şuanda hala kanser hastasıyım benim gibi kronik rahatsızlığı olanlar napmalı.Okulu dondur falan diceksin ama 1 sene kayıp belki 2 sene kayıp hakettiğimiz bir durum mu.İllaki alternatif sistemler düşünülebilir oda devletin suçu

• niye düşünülemezmiş yks ye çalıştın mı yoksa hmmm

Ne yazdığınızı çok anlamadım ama yks'nin neden online yapılamayacağını biraz düşünerek idrak edebilirsiniz.
  • harrow33 H kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun hocam. Siz de hoca tutun o çözsün sınavları

• SEN DE ÜNİVERSİTE SINAVLARININ NEDEN ONLİNE OLAMAYACAĞINI BİR YERİNE İĞNE YİYİNCE ANLARSIN

• konuyu nadasa bırakıyorum

• Benim arkadaşların discord'da soru çözüm merkezi vardı herkes toplaşıp soruyu birlikte çözüyorlardı hepsi de 100 aldı birlikte cozduklerinden enayiler 30 aldı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.