Şimdi Ara

chatsel premium video servisini nasil sikayet edebilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kendi kendiligine telefonumu kayit etmisler.Hattimdan 14 lira kesilmis.14 lirasindan degil diyemem o paralar kolay kazanilmiyor.Nerden sikayet edip parami geri alabilirim.Hemen mesaji gorur gormez iptal ettim ama parayi kesmisler.
     chatsel premium video servisini nasil sikayet edebilirim chatsel premium video servisini nasil sikayet edebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aynı sorun bendede oldu bugün.

http://shiftdelete.net/chatsel-premium-video-servisine-dikkat-61621

burdada haber yapmışlar.
    14 tl para değil ama bence dolandırıcılık. istemediğn bir yere zorla üye yapıp paranı alıyorlar.

bence turkcellinde parmağı var çünkü bugün aradığımda turkcell yetkilisi sanki onları koruyormuş gibi tavrı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tilki1234

aynı sorun bendede oldu bugün.

http://shiftdelete.net/chatsel-premium-video-servisine-dikkat-61621

burdada haber yapmışlar.
    14 tl para değil ama bence dolandırıcılık. istemediğn bir yere zorla üye yapıp paranı alıyorlar.

bence turkcellinde parmağı var çünkü bugün aradığımda turkcell yetkilisi sanki onları koruyormuş gibi tavrı var.

Nasil sikayet edebilirim

• Rondo07 R kullanıcısına yanıt
    Adliyeye bir dilekçeyle başvuruyosun diye biliyorum. birde asayiş şubede bilişim suçları şubesi var.tüketici hakları zayıf kalabilir bu işlerde birde geç sonuçlanır.
  • hat operatorunu ara durumu anlat sikayetci olacam de kullanmadim daha hic iptal edin de

• Operatörler firmalara reklam için numara satmayı bıraktı diyecektim ki farklı yolları denemeye başlamışlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonla arayıp baskı kurup iade ettiren arkadaşlar var linkteki yorumları okuduysan eğer.ben bugün o yolu deneyeceğim.
    bu arada bu haksızlığa uğramamış vatandaşlar mutlaka operatörünüz arayıp mobil ödeme servisini kapattırın.
  • loses kullanıcısına yanıt
    dedim ama o 14tlye müdahale edemiyolarmış güya.aklıma esiyo hattımı kapattırsam acaba.biri bir dolandırıcılık yapıyo bizim operatörde çanak tutuyo
  • http://www.turkcell.com.tr/servisler/chatsel-premium-oyun

danışıklı dövüş beyler baksanıza turkcellin sayfasındada var chatsel premium denen kan emici
  • turkcell sömürmeye devam ediyor avea varken turkcell neymiş lae 3gb net + 135 dakka her yöne konuşma + 1000 sms her yöne sadece 21 lira
  • Kimse yokmu bu oşi çözen.nerde bu kadar mağdur arkadaş

• Bende de olmustu noldu sonra bilmiyom kaldi oyle bu ulkede her sey olur

• tilki1234 T kullanıcısına yanıt
    Bir bardak soguk su ictim.Ugrasmaya degmez sordum bir kac kisiye.Hakkini alcan diye mahkemeyle cok ugrasirsin degmez dediler

• Biraz önce de benim Başıma geldi aynı olay. Hattım Avea . Ben böyle saçmalık görmedim. Adamların ayaküstü gaspettiği parayı almak için mahkemeyle avukat parası ile mi uğraşmam gerekiyor . Böyle haksız Kazanç olur mu ya . Kimse dur demiyor mı böyle şeylere. Ne yapmak lazım bilemedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı arkadaşlar arayıp kavga ettikten sonra yatırmışlar.bende aradım mahkemeye verecem falan dedim adamın umrunda bile değil.Aslında üşenmeyip vereceksin mahkemeye avukatlık masraflarınıda kitliyceksin akılları başlarına gelecek. şöyle 20 kişi mahkemeye verse altından kalkamazlar masrafın.
    Mutlaka hattınızın mobil ödeme servisini kapatın arkadaşlar yoksa bu olaylar başınızı birkaç defa gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tilki1234

dedim ama o 14tlye müdahale edemiyolarmış güya.aklıma esiyo hattımı kapattırsam acaba.biri bir dolandırıcılık yapıyo bizim operatörde çanak tutuyo

tüketici hakem heyetine gidin =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rondo07

Bir bardak soguk su ictim.Ugrasmaya degmez sordum bir kac kisiye.Hakkini alcan diye mahkemeyle cok ugrasirsin degmez dediler

O birkaç kişiyi salla o zaman, mahkemeyi kazandığında bütün masrafların karşıdan alınıp sana iade ediliyor yani ne kaybın olacak ki dava edince

• quote:

Orijinalden alıntı: thepromh

quote:

Orijinalden alıntı: Rondo07

O birkaç kişiyi salla o zaman, mahkemeyi kazandığında bütün masrafların karşıdan alınıp sana iade ediliyor yani ne kaybın olacak ki dava edince

Masraflar aliniyorsa iyi o zaman

• aynı bela benimde başıma geldi ancak okuduğum kadarıyla btk ya şikayet etmek gerekiyor. ancak sorun şu ki btk ya üye olup şikayet oluşturamıyorum. vodafone mh de yardımcı olmuyor.

14 tl yi düpedüz dolandırıyorlar ve elimizden hiçbir şey gelmiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.