Şimdi Ara

Charım Çalındı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Benim başka bir ticaret yoluyla 200 liram gitti. Gittim 1 günümü vererek şikayet ettim ve sonuç takipsizlik. Kaldıki bu bir oyun kimse uğraşmaz :)
  • Vay be bukar kolaymı sro hayatımı degiştirdi psikolojim degişti arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Dayıoğlu

Benim başka bir ticaret yoluyla 200 liram gitti. Gittim 1 günümü vererek şikayet ettim ve sonuç takipsizlik. Kaldıki bu bir oyun kimse uğraşmaz :)

Sanki birtek Sro...Türkiye'de eğer saygın ve varlıklı biri değilsen devlet senin için çok az uğraşır.Eğer böyle biri değilsen ve devlet senin bir işine yaramışsa o anda denk geldiğin memurlar(ya da farklı biriside olabilir.)İşinin erbabı ve iyi kalpli birisidir.Aksi takdirde şansın çok az bu ülkede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sage29

quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Dayıoğlu

Benim başka bir ticaret yoluyla 200 liram gitti. Gittim 1 günümü vererek şikayet ettim ve sonuç takipsizlik. Kaldıki bu bir oyun kimse uğraşmaz :)

Sanki birtek Sro...Türkiye'de eğer saygın ve varlıklı biri değilsen devlet senin için çok az uğraşır.Eğer böyle biri değilsen ve devlet senin bir işine yaramışsa o anda denk geldiğin memurlar(ya da farklı biriside olabilir.)İşinin erbabı ve iyi kalpli birisidir.Aksi takdirde şansın çok az bu ülkede.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.