Şimdi Ara

Charım askıda kaldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 16 saat 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mic-ron (3 mesaj) BAYKURT06 (1 mesaj) glaxi (1 mesaj) Cenk (1 mesaj) turkkeyp (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> Charım askıda kaldı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    62 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    sabah 9 gibi oyuna girdim biraz kastıktan sora çıktım oyundan ve şu an charima giremiyorum 1 saattir girmeye çalışıyorum sanırım char askıda kaldı nasil girebilirim tekrar charima?

|
    |
  • Çavuş
    62 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arkadaşlar yardim edebilecek kimse yokmu? siteden login olabiliyorum fakat oyuna girmeye çaliştiğimda dc ettirmemi istiyor confirm e basiyorum sürekli dc ettirmemi istiyor tekrar tekrar basiyorum ve sonunda ben dc yiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mic-ron -- 24 Kasım 2007; 13:56:14 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    912 Mesaj
    Şu anda server lar kapalı beklemekden başka care yok.
    |
    |
  • Çavuş
    62 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Oyuna hala giremedim hala askıda char deli olcam yaa bunun sebebi ne olabilir arkadaşlar bu konuda bilgisi olan yokmu??
    |
    |
  • Yarbay
    3781 Mesaj
    Serverlar kapandığında account askıda kalabiliyor.
    Birde diyelim sadece B2 kapandı sende oyundayken dc oldun. Oyun açık olsa bile o server kapalı olduğundan gene giremezsin.
    Beklemekten başka çaren yok.
    Ne demişler ''Zaman herşeyin ilacıdır.''
    |
    |
  • Çavuş
    44 Mesaj
    ya benimdse char askıda kaldı dün gece kapattım oyunu sabah denedim girmio işe gittim geldim daha hala askıda aksama kadar askıdamı kalır yaa :(
    |
    |
  • Yüzbaşı
    386 Mesaj
    benim pazar sabah 8 den beri böyle nolcak böyle yaw. yeni patch lemi düzelir. server restle düzelmezmi bu. ne zaman atarlar yoksa hergün atıyorlarmı off
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.