Şimdi Ara

Charı Calınanlara...Çok önemli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • s.a arkadaslar hepsini okuyun cok önemli

ben dün neptundeki (64xbow ) charımı by_kesh ile takas yaptım cok güzel yaptık takası o sifreyi deiştirdi ben şifreyi deiştirdim daha sonra benim şifre yi o geri deiştirmiş emaili de deiştirmiş kısaca bana kazık atmıs. yani ben emaili deiştirirken hemen oda geri benim deiştirdigim emaili deiştirmiş anlayan anladı
    ben bu sabah kalktım emniyete gittim sanal suçlarla ilgilenen yere yönlendirdiler bu charı takas yaparken calan kişinin türktelekomdan işlem kaydını ve ıp sinden bilgisayardaki işlem kaydını alcaklar. eger suc duyurum doğruysa bu kişi (by_kesh ) 3 ay veya 1milyar 356milyon yani 1356 ytl para cezasına carptırılacak

Yani arkadaslar kısacası charınız çalındıgı zaman emliyete suc duyurusunda bulunabiliyorsunuz.charınız calınınca sessiz kalmayın direk emliyete gidin

by_kesh dün bana attıgın kazıgın cezasını cok güzel cekeceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miamiliyunus -- 3 Nisan 2008; 19:04:44 >

• quote:

Orjinalden alıntı: miamiliyunus

s.a arkadaslar hepsini okuyun cok önemli

ben dün neptundeki (64xbow ) charımı by_kesh ile takas yaptım cok güzel yaptık takası o sifreyi deiştirdi ben şifreyi deiştirdim daha sonra benim şifre yi o geri deiştirmiş emaili de deiştirmiş kısaca bana kazık atmıs. yani ben emaili deiştirirken hemen oda geri benim deiştirdigim emaili deiştirmiş anlayan anladı
    ben bu sabah kalktım emliyete gittim sanal suçlarla ilgilenen yere yönlendirdiler bu charı takas yaparken calan kişinin türktelekomdan işlem kaydını ve ıp sinden bilgisayardaki işlem kaydını alcaklar. eger suc duyurum doğruysa bu kişi (by_kesh ) 3 ay veya 1milyar 356milyon yani 1356 ytl para cezasına carptırılacak

Yani arkadaslar kısacası charınız çalındıgı zaman emliyete suc duyurusunda bulunabiliyorsunuz.charınız calınınca sessiz kalmayın direk emliyete gidin

by_kesh dün bana attıgın kazıgın cezasını cok güzel cekeceksin

ben Mehmet baba sen merak etme charını geri alcaz

• Cari alirsan adama büldügünda Montla zıc okwe
  • Bak biz saat 7 de charı takas yaptık hatta bende pre oldugu için ilk sen chara girdin sonra ben chara girdim sonra gizli soruları verdik.İkimiz pw ve mailleri değiştik demi burda bi hata yok yani sen mail değiştirirken benim bi değiştirme şansım yok . Sonra saat 10 oldu sen beni aradın ( bu arada charı calacak olsam telefonumu vermem) dedinki kardeş charın şifresi değişmiş ben o sırada Fb maçını izliyordum.Ve 3 saat sorun olmadı sorna niye bana buluyorsın ki eğer anlatacaksan doğru anlat herkes ne olup olmadını öğrensin.Ve benim hiç birşeyden çekincem yok eğer saat 7 den sonra o charın şifresini değiştirdiysem zaten cezamı bulurum ama zaten böyle bişe yok ve saçmalama .Ve saat 10 dan sonra maçı bıraktım geldim sana yardım ettim pes artık benim caldığımı düşünüyorsan. Ve bugune kadar çok takas ettim hiçbir zaman böyle sorunlar çıkmadı çıkmazda sorabilirsinde

Char takas ettiğim kişilerin nickleri istersen sor

emreovic5 (beni çok iyi tanır)
    lilnuker(efe de çok olmasada char takasından sonra konuşur sohbet ederiz.
    hipermurat(muratta beni iyi tanır)
    gold sattığım emrah var nickini bilmiyorum

ve oyundan tanıyan birçok arkadaş.....

Eğer ben yaptıysam ortaya çıkacak ve benim suçsuz olduğumu göreceksin

Ve son olarak not : Sro da char alış-verişi yasak olduğu için polisler hiçbir şey yapamaz zaten

• quote:

Orjinalden alıntı: by_kesh

Bak biz saat 7 de charı takas yaptık hatta bende pre oldugu için ilk sen chara girdin sonra ben chara girdim sonra gizli soruları verdik.İkimiz pw ve mailleri değiştik demi burda bi hata yok yani sen mail değiştirirken benim bi değiştirme şansım yok . Sonra saat 10 oldu sen beni aradın ( bu arada charı calacak olsam telefonumu vermem) dedinki kardeş charın şifresi değişmiş ben o sırada Fb maçını izliyordum.Ve 3 saat sorun olmadı sorna niye bana buluyorsın ki eğer anlatacaksan doğru anlat herkes ne olup olmadını öğrensin.Ve benim hiç birşeyden çekincem yok eğer saat 7 den sonra o charın şifresini değiştirdiysem zaten cezamı bulurum ama zaten böyle bişe yok ve saçmalama .Ve saat 10 dan sonra maçı bıraktım geldim sana yardım ettim pes artık benim caldığımı düşünüyorsan. Ve bugune kadar çok takas ettim hiçbir zaman böyle sorunlar çıkmadı çıkmazda sorabilirsinde

Ve son olarak not : Sro da char alış-verişi yasak olduğu için polisler hiçbir şey yapamaz zaten

öle bi yaparki polis sen bilişim hırsızlığı yapıyosun sonuçta

• quote:

Orjinalden alıntı: emre3458

quote:

Bak biz saat 7 de charı takas yaptık hatta bende pre oldugu için ilk sen chara girdin sonra ben chara girdim sonra gizli soruları verdik.İkimiz pw ve mailleri değiştik demi burda bi hata yok yani sen mail değiştirirken benim bi değiştirme şansım yok . Sonra saat 10 oldu sen beni aradın ( bu arada charı calacak olsam telefonumu vermem) dedinki kardeş charın şifresi değişmiş ben o sırada Fb maçını izliyordum.Ve 3 saat sorun olmadı sorna niye bana buluyorsın ki eğer anlatacaksan doğru anlat herkes ne olup olmadını öğrensin.Ve benim hiç birşeyden çekincem yok eğer saat 7 den sonra o charın şifresini değiştirdiysem zaten cezamı bulurum ama zaten böyle bişe yok ve saçmalama .Ve saat 10 dan sonra maçı bıraktım geldim sana yardım ettim pes artık benim caldığımı düşünüyorsan. Ve bugune kadar çok takas ettim hiçbir zaman böyle sorunlar çıkmadı çıkmazda sorabilirsinde

öle bi yaparki polis sen bilişim hırsızlığı yapıyosun sonuçta

ancak kanıtlanabilirse... başka birisi çaldıysa millete suç atmak kolay..

• Evet suç atmak kolay inş. hemen bulurlar kimin yaptığını ama iş işten geçmiş olacak .

Hayattımda hiç kimseye demedim bunu o anlayacak benim yapmadığımı ama ben ona hakkımı helal etmicem
    İftira atmak kolay
  • :)

sro karakterleri joymax in malidir ... uye olurken sozlesmede de bu sekilde gecer, yani sro karakterleri mulkiyetiniz altinda olan birsey degil, gercek anlamda sizin olmayan birseyin hali ile calinmasi da mumkun degil (kanuni bakimdan) ... -ancak noter huzurunda accountu acar iken zabit falan tutturup noter tasdikli bir belgeye falan sahip olursaniz belki turk makamlari kabul eder- :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuzsuzDELiBEKiR

:)

sro karakterleri joymax in malidir ... uye olurken sozlesmede de bu sekilde gecer, yani sro karakterleri mulkiyetiniz altinda olan birsey degil, gercek anlamda sizin olmayan birseyin hali ile calinmasi da mumkun degil (kanuni bakimdan) ... -ancak noter huzurunda accountu acar iken zabit falan tutturup noter tasdikli bir belgeye falan sahip olursaniz belki turk makamlari kabul eder- :D

Bende öyle biliyordum ama bide ben neden benim çaldığımı düşündüğüne şaşırıyorum pw ve maili değiştiriyor ve 3 saat sonra bana charı sen çaldın diyor nasıl bi zihniyet bu ya

Bi de eğer isterse caldığımı düşündüğü charın id sini gizli soru ve cevabını yazabilirim ve benim en son kullandığım şifresini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polipeptit -- 3 Nisan 2008; 16:24:46 >

• quote:

evet bizde bu yolla takas yapmıştık ve sorun çıkmamıştı by_kesh in böle bişey yapcagını KESİNLİKLE düşünmüyorum

• by_keshe güvenim sonsuz daha önceden onlar alışveriş yaptık hata elden hala duruo çar ayrietten polis bu durumlara ilgilenmez sözleşmede böle yazıo sen biraz sallamışsın korkutmak için veyahut öle bişi bile olsa mahkemede sözleşmeyi türkçeye cevirip beraat eder by_kesh (yani burak) anam avukat ordan biliom :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hipermurat -- 3 Nisan 2008; 17:30:10 >
  • by kesh o zaman elinde var ise messenger kayıtlarını buraa koy bakalım,belki bi fikir edinmiş oluruz.bu sefer devrede kaslı polisler var :D:D:D:d:D:D
  • Daha yazılışını bilmediğin yere nasıl gittin acaba?

Bu 'emliyet' acaba 'ehliyet' gibi birşey mi? Aliler yiyorsa ayşeler yiyemezmi?
  • Msn plus kullanıyorum ama kayıt tutmasını kapattım olsa hiç çekinmeden yayınlarım ama yok zaten benim polisle ilgili bir sorunum yok zaten benyapmadım anlaşılacak bu durum
  • polislere nasil kanitlamayi planliyosun acaba hiç bişi yapamazssin silkroad la ilgili zaten üye olurken soruyo adamlar sana chari almak satmak yasak kabul ediyosan edersin girersin oyununa satma karari alirsanda güvencen adama hacklenirsende bi bardak soğuk su iç
  • by_kesh öle şey yapmaz kardeşim nerden bilion belki arkadaşın girmiştir.
  • allah razı olsun bende gitcem fitil fitil ödesin bakalım adamın ıp adresini biliyorm
  • by_kesh öyle bir şey yaptıysa benim adım efe degil adamla alışveriş yaptım gayette güvenli biridir %100 eminim öyle bir şey yapmaz..
  • eger dediğin gibi 10 saat lik bi zaman aşımı varsa.bu işte bi ilginçlik var derim.10 saat sonramı aklına geldi ?!? cevap bekliyoruz o "kaslı polis" lere giden arkadaştan
  • Sen yakında yere itemim düştü falan filan kişinin maymunu aldı suç duyurusunda bulunmak istiyorum dersen hiç şaşırmam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.