Şimdi Ara

Char isteyen?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce charımı arap1990 a vermiştim ama o da oyunu silmiş. Oyunu oynayacak ve de bi teşekkür edecek birisine charımı vereceğim isteyenler yazsın buraya hafta sonu bakarım anca buraya

• Ben alabilirim kardeşim için zavallım benim çarla oynuyordu onuda silince kaldı öle
  • abi lütfen bana verir misin?zaten charımın lvl ı düşüktü(38 lvl) ve statları axe warrior a göre yanlış vermişim. valla verirsen çok iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacksabbath -- 26 Haziran 2007; 21:37:51 >
  • Kardes sana yazdim zaten.Gercekten cok sevinirim. durumu anlattim zaten!
  • verirsen mutlu olurum arkadaşım! verip vermemek sana kalmış
  • Walla öle bir charim olcak oyunun basindan kalkmam.Ayrica verirsen tesekkür degil adina topic acarim
    Gercekten kardes verirsen acayip sekilde mutlu olurum. Saygilar.....
  • Yalvaranlar olduğunu görüyorum asil olun.
  • Benim OldStyle'nin soyulmadigi bilmeyen türk kalmadi zaten. Diger charim 7batman7 dide bi arkadas tarafindan silindi(artik diil). Bende bu olaylardan sonra char ariyorum artik ins arkadasta verirde su oyuna muhtesem bi dönüs yaparim.. ayrica OldStyle nin soyuldugunu bilmeyen varmi???? acaba oyunda her gören gecmis olsun dio!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ronaldo718 -- 26 Haziran 2007; 22:55:45 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ronaldo718

Benim OldStyle'nin soyulmadigi bilmeyen türk kalmadi zaten. Diger charim 7batman7 dide bi arkadas tarafindan silindi(artik diil). Bende bu olaylardan sonra char ariyorum artik ins arkadasta verirde su oyuna muhtesem bi dönüs yaparim.. ayrica OldStyle nin soyuldugunu bilmeyen varmi???? acaba oyunda her gören gecmis olsun dio!

oyunda ve forumda en çok seni gördüğüm için şifreyi deişip sana pm atacağım. benim charın kıymetini bi sen anlarsın, :) umarım işine yarar yanlız itemleri önceden dağıttığım için içinde bişi yok sanırım değerli. iyi oyunlar

• Cok tesekkür ederim gercekten.Emin olabilirsin iyi bakacagimdah.OH be saol.
    quote:

Orjinalden alıntı: lllMyXoMalll

quote:

Orjinalden alıntı: ronaldo718

Benim OldStyle'nin soyulmadigi bilmeyen türk kalmadi zaten. Diger charim 7batman7 dide bi arkadas tarafindan silindi(artik diil). Bende bu olaylardan sonra char ariyorum artik ins arkadasta verirde su oyuna muhtesem bi dönüs yaparim.. ayrica OldStyle nin soyuldugunu bilmeyen varmi???? acaba oyunda her gören gecmis olsun dio!

oyunda ve forumda en çok seni gördüğüm için şifreyi deişip sana pm atacağım. benim charın kıymetini bi sen anlarsın, :) umarım işine yarar yanlız itemleri önceden dağıttığım için içinde bişi yok sanırım değerli. iyi oyunlar

• bana verirsen sevinirim
  • Sizi charsız gördüm yahu hahahaa
    Ama sizde biraz kasın canım...
  • sorcer seni çok sinirli görüdm yahu hahahaha!
    Gülüyorsam sinirimden gülüyorum canım hahaha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzyBozy -- 27 Haziran 2007; 16:39:43 >
  • Bende Çar Veriyorum 55 Lv. Sword Male İsteyen PM atabilir

(Buda Son Çarım Bunu Veriyorum Tek Benimki Kalıyor)
  • diablo bebişimm verirsen mutlu olurum ! verip vermemek sana kalmış.. kısacası:Verirsen sevinirimm !
  • Bende karakter satıyorum arkadaşlar 60 lwl sword female oyun parasına yada reel paraya satabilirim. iletişim kurmak isteyen özel mesaj atarsa sevinirim...
  • Gene kaçırdık. Herkes bırakıyor herhalde bu oyunu?
  • hep bu dağıtma benim başımdan çıktı.
    kendimi bonker gördüm yahuuu. haahahah
  • ulen lvl 60 oluyom elimde dandik dandik item var bi vio verenin 40 yıl kolesi olcam yaw:D reziliz:D 2000 hit yapıyom case kırdırıyom busuru baş çıkıyo:D char deil item lazım itemmm:D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.