Şimdi Ara

Champion-Skin Geri Verme Anlatım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
2
Favori
45.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda her gün onlarca konu açılıyor nasıl yapacağım diye elimden geldiğince size anlatmaya çalışacağım yazı hataları olursa kusura bakmayın

not: şuan fazla resim yükliycek zamanım yok belli başlıları ekleyip geri kalanları müsait olduğum zaman eklemeyi planlıyorum

http://support.leagueoflegends.com/home

adresine girip SUBMIT A REQUEST yazısına tıklıyoruz

karşımıza bu ekrak gelecek gerekli bilgileri dolduruyoruz

kısa ve öz champion geri verme isteği şu şekilde olabilir

Hello ,

Recently I bought a new champion named ....... with ip.Unfortunately I'm not satisfied with my new champion.I heard from my friends that I can refund my ip back for once.

My account id :

My game nick :

doldurduktan sonra en son captcha yı da girip submit e tıklıyoruz ticket ımız gönderilmiştir

daha sonra signup tan kendimize bi support hesabı açıyoruz

DİKKAT: açılan hesaptaki E mailin verilen e maille aynı olması gerekmektedir.

2-3 gün sonra aslında bu işlemi yapmadıklarını fakat 1 kereye mahsus yaabileceklerini içeren bi cevap gelecektir. Aşağıda bulabilirsiniz

GÜNCELL Greetings Summoner,

Thanks for contacting me. I apologize for the delayed response; we are doubling our team in order to reach you in a more timely manner. While this ticket remains Open/Pending, I will be able to return to your issue more quickly so don't worry about another long delay! I appreciate your patience in this matter.

We normally do not provide refunds for items such as skins, champions, runes or even champion/skin price reductions. However, I can make a one-time exception for you and refund up to 3 purchases that have been made in the last 30 days of submitting your request. Because this is a one-time exception, we encourage you to include all 3 purchases in your request as we will not make any additional refund exceptions once the refund has been completed.

So I can easily research the transaction(s) and assist you with this refund, please provide me with the following information for each of the three items you would like refunded:

- Type:
    - Description:
    - Currency Type (IP/RP):
    - Amount:
    - Date Purchased:

You can view your purchase history in the ‘Purchases’ tab of the store to find all this information.
    Please also make sure you provide me with the correct account information:

- Your account name (What you log in to the game with)
    - Your summoner name (What other players see in game)
    - Which server you play on (NA, EU West, or EU Nordic & East)

If you did not provide me with all of this information, your purchases were made more than 30 days ago, or you have received a refund before we will be unable to process your refund request. I'm sorry for the inconvenience.

Please let me know if you have any further questions or feedback. Good luck on the Fields of Justice!

- Type: Skin/champ
    - Description: hangi champ veya hangi skin
    - Currency Type (IP/RP): ip i le mi rp ile mi aldık
    - Amount: ne kadara aldık
    - Date Purchased: ne zaman aldık

yazıyoruz
    acc name, summoner name ve server ı da yazdıktan sonra gnderiyoruz

quote:

Orijinalden alıntı: dağınık

faydası olur heralde

Yardımcı olabildiysem ne mutlu hatalarım varsa istek doğrultusunda düzeltebilirim
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Çok saol çok işime yaradı Gerçekten teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BCF52D394

Çok saol çok işime yaradı Gerçekten teşekkürler..
    Güzel olmuş sağol.Bir de şunu dicem ilk sefer refund isteğinde bulunuyorsanız yazdığınız mesajda formal olmanın %100 süper bir ingilizceyle yazmanın aslında gereği yok.Zaten kural olarak 1. isteği herkesin yerine getiriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kestane Korkusu

Güzel olmuş sağol.Bir de şunu dicem ilk sefer refund isteğinde bulunuyorsanız yazdığınız mesajda formal olmanın %100 süper bir ingilizceyle yazmanın aslında gereği yok.Zaten kural olarak 1. isteği herkesin yerine getiriyorlar.

Alıntıları Göster
    Ticketi yolladıktan sonra üye olmayı nasıl düşünüyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: villager

Alıntıları Göster
    bu konuyu açan 993939 kişisin ama detaylı ve sağlam açan nadir kişilerdensin teşekkürler.

ayrıca soran olur general bölümü altından gönderilceğinide ekle.
  • quote:

bu konuyu açan 993939 kişisin ama detaylı ve sağlam açan nadir kişilerdensin teşekkürler.

ayrıca soran olur general bölümü altından gönderilceğinide ekle.

Anlatım konusu olarak ilk defa görüyorum.Güzel fikir iyiki açmışsın.

General bölümüne göndermenize gerek yok hangi bölüme gönderirseniz gönderin hallediyorlar (yani 4 kere felan farklı yerlere gönderdim ben ama şimdi tersliyorlarsa bilemem)
  • yorumlar için teşekkürler

quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Matkap

ilk ticket tımı attığımda öyle yapmıştım hiç bir problem olmuyor saniyesinde cevap veremediklerini düşünürsek

ister önce aç ister sonra değişen hiçbir şey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nihonto

yorumlar için teşekkürler

quote:

ilk ticket tımı attığımda öyle yapmıştım hiç bir problem olmuyor saniyesinde cevap veremediklerini düşünürsek

Alıntıları Göster
    Sonunda biri kalktı ve şunu yaptı .

Teşekkürler Dostum

• quote:

yorumlar için teşekkürler

quote:

Alıntıları Göster

faydası olur heralde

• quote:

faydası olur heralde

konuya ekleyiverdim sağol

• quote:

faydası olur heralde

Alıntıları Göster
    şimdi attım cevap vermeleri yaklaşık 2.5 dakika sürdü,adamlar çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: donsuz gezen adam

demekki garezleri banaymış 3 gün ilk cevap 3 gün de refund için toplam 6 gün
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: donsuz gezen adam

demekki garezleri banaymış 3 gün ilk cevap 3 gün de refund için toplam 6 gün

Alıntıları Göster
    Şimdi yuzdeelli ındırımlı zamanında aldıpımız bır hero yu ilerde geri verirken ındırımlı fıyattakı RP mi gelir yok normal olan fıyattakı para mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: iDrum

Şimdi yuzdeelli ındırımlı zamanında aldıpımız bır hero yu ilerde geri verirken ındırımlı fıyattakı RP mi gelir yok normal olan fıyattakı para mı?

Alıntıları Göster
    Rune geri verebilir miyim bu yöntemle 3 tane? Toplam 6150 para ediyor sanırım ama runelarım bana kalırsa iyi olur parayı geri versinler rune kalsın öyle oluyordu ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Burn

Rune geri verebilir miyim bu yöntemle 3 tane? Toplam 6150 para ediyor sanırım ama runelarım bana kalırsa iyi olur parayı geri versinler rune kalsın öyle oluyordu ya.

eskiden championların parasını verip almyolardı ama artık bırakmıyolar hele ki rune ları bırakcaklarını hiç sanmam

quote:

Orijinalden alıntı: Çöpadam

o konuda bi fikrim yok ama ne kadara aldığını araştırcak olsalar kaça aldınız diye sormazlar Normali yazıp bi şansını dene bence

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Black Burn

eskiden championların parasını verip almyolardı ama artık bırakmıyolar hele ki rune ları bırakcaklarını hiç sanmam

quote:

Orijinalden alıntı: Çöpadam

o konuda bi fikrim yok ama ne kadara aldığını araştırcak olsalar kaça aldınız diye sormazlar Normali yazıp bi şansını dene bence

Alıntıları Göster
    Aynen dediğin gibi yaptım ama 3 tane hak falan vermediler direk şampiyonu geri alıp ipyi verdiler bir seferlik diye mesaj attılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: kelberTh

Aynen dediğin gibi yaptım ama 3 tane hak falan vermediler direk şampiyonu geri alıp ipyi verdiler bir seferlik diye mesaj attılar.

Alıntıları Göster
    bende dunden beri bekliyorum takmıyolar beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

bende dunden beri bekliyorum takmıyolar beni

Alıntıları Göster
    ben skin vercem skin nasıl veriliyor anlatsanız
  • quote:

Orijinalden alıntı: _GhostWarrior_

ben skin vercem skin nasıl veriliyor anlatsanız

Alıntıları Göster
    Hesap açmaya çalıştığımda
    "A user has already signed up with the given email"
    diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

Hesap açmaya çalıştığımda
    "A user has already signed up with the given email"
    diyor.

Dostum oraya yazdığın emaili zaten başka bir hesabın ile kullanıyormuşsun, ya eski hesabını bulmaya çalış yada yeni msn ile yeni hesap al.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.