Şimdi Ara

Challenger Serisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
2.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kinataki

quote:

Orijinalden alıntı: Türkuaz

quote:

Orijinalden alıntı: el-Muktedî

farmları görünce şaşırdım, sonra fark ettim ki türk server her yerde türk serverdır.

Adam challenger olmus hala laf yiyor. Gorende Fnaticte oynuyor sanır. Sende ligini yazda görelim kim tr oyuncusu

adam türkiyede challanger olmuş sen ne diyorsun..

En azından senin gibi West'te Bronze değil, TR'de plat bile olamazsın sen.

• Laf atan olmuş, hepsi çilingir ya daymın 1 oyuncusuna laf atıyor.

Bu lig olaylarını bilmem ama umarım 100 puanı alıp 3 maçı kazanırsın.
  • Üst lig dolu galiba.50 kişi olunca doluyor çilingir ler.50. sıradaki arkadasin kaydedip düşmesi gerekiyor.Ama yinede Dia1 99 LP=Çilingir bana göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

farmları görünce şaşırdım, sonra fark ettim ki türk server her yerde türk serverdır.

dur tahmin edeyim,west gold ?
  • Challenger olacak hidden eloya sahip olana kadar seriye almiyor diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Drug Free

Laf atan olmuş, hepsi çilingir ya daymın 1 oyuncusuna laf atıyor.

Bu lig olaylarını bilmem ama umarım 100 puanı alıp 3 maçı kazanırsın.

teşekkürler..

• boşver bro arkadaşın dediği gibi biz seni çelıncır sanıyoruz takma kafana
  • Challengerda yer yok demek ki.. Bekle biraz sonra at maçını
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkuaz

quote:

Adam challenger olmus hala laf yiyor. Gorende Fnaticte oynuyor sanır. Sende ligini yazda görelim kim tr oyuncusu

Adam haklı DP hariç farmlar challanger'a göre berbatlık derecesinde.

TR'dekilerin nasıl High Elo olduklarınıda gördüm bu SS sayesinde

TR Küme = PBE Küme aynı benim için.

• Sana helal olsun diyecek bir seyim yok hakedip gelmissin.
    Farmlara laf eden arkadaşta komik sadece. Surekli bir asagilama cabalari serveri. Hayir westi bu kadar goklere cikaranlara bakiyorum diamond ve plat maclarina oyle müthiş farklar göremiyorum. Sadece lcs izleyip yorum yapiyor lcs de adamlar cok kontrollu oynuyor dikkat edersin. Yani bu bir kiyas ölçütü değil. Westte diamond ve plat olan arkadaslarimin oyunlarini da goruyorum cok farkli degil. Bu kadar önyargılı yaklasmayin.

• la daha iyi bir argümanınız mı yok, çok afedersiniz anlamadım gerizekalı mısınız bilmiyorum. ancak bu var:
    WESTTE CHALLANGERSSIN YA SNKI TR'NIN HARIKA DIAMONDUNA LAF ATIYOR !!! XD.

hayır değilim westte challenger. tr serverında smurfüm var ama. afk kaldığım oyunlar dışında hiç yenilmedim. o w/l'de bile hydra alan adc'ler, runaan alan xin zhao'lar, full ad kasan zac'ler, first item eleisa's miracle ve rod of ages alan sona'lar var. türkiye serverında 50 hesabı challenger yap, istersen yüzlerce oyun oyna. westte oynanılan bir buçuk saatlik herhangi bir oyuna değişmem. bir değeri de yok benim için türkiye serverında oynanılan oyunların. hero denemek için arada da mainim banlanırsa girerim öyle berbat bir servera.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kinataki -- 7 Ağustos 2013; 22:50:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jjaackaal

Sana helal olsun diyecek bir seyim yok hakedip gelmissin.
    Farmlara laf eden arkadaşta komik sadece. Surekli bir asagilama cabalari serveri. Hayir westi bu kadar goklere cikaranlara bakiyorum diamond ve plat maclarina oyle müthiş farklar göremiyorum. Sadece lcs izleyip yorum yapiyor lcs de adamlar cok kontrollu oynuyor dikkat edersin. Yani bu bir kiyas ölçütü değil. Westte diamond ve plat olan arkadaslarimin oyunlarini da goruyorum cok farkli degil. Bu kadar önyargılı yaklasmayin.

Diamond 4'te 35. dakikada 191 farm yap report yiyorsun Unskilled'tan.

Farmlar OP yani 20. dakika farmları 35. dakikada.

191 farm'ı ben normal game'de yapmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: SpyNerology

quote:

Diamond 4 görmesem inanacağım. Normal game'de Diamond gelmeyince garip hissediyorum ben Platlar ezik geliyor, Diamond'lar sandığın kadar abartı oyuncular değil ve farmları da LCS'deki üst düzeyde değil. Bir çok Diamond ezdim 20 dk 100 cs dolaşanlar gördüm, TR'nin high elosu West'e göre berbat olsa da Gold seviyesine sokamazsın.

• quote:

quote:

Hakkin var ama olur oyle arada :D

• Laf atıoyrsunuz diyenler, 4 AD takıma kim adam gibi Armor çıkmış ? Pant dışıdna armor alan yok.

Diamond 1 hatta challanger takım 4 AD 0 AP giriyorsa oyuna benim için Bronz kadar değeri yoktur.

Ego falanda değil benimki benim hiç bir zaman oyuncu adımı paylaşıp hava attığımı gördünüz mü ? Görmediniz. Egoistlikle suçlamayın laf atıcaksanızda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpyNerology -- 7 Ağustos 2013; 22:56:12 >
  • Farmlar west silver
  • quote:

Laf atıoyrsunuz diyenler, 4 AD takıma kim adam gibi Armor çıkmış ? Pant dışıdna armor alan yok.

Diamond 1 hatta challanger takım 4 ADK 0 AP giriyorsa oyuna benim için Bronz kadar değeri yoktur.

Ego falanda değil benimki benim hiç bir zaman oyuncu adımı paylaşıp hava attığımı gördünüz mü ? Görmediniz. Egoistlikle suçlamayın laf atıcaksanızda.

Kennen ve Evelynn için Zhonya dışında hngi itemi alabilirsin armor olarak? GA mı çıksınlar adamlar, damage olmadan gezsinler sonra.

Ayrıca hiç LCS izliyor musun bilmiyorum ama 4 AD 1 SUP takım baya oynanıyor. Hatta Kha'Zix ve Zed nerf yemeden önce her oyun 4 AD görürdük turnuvalarda. Last Whisper - BC gibi pen itemleri varken full AD team o kadar da kötü değil.

• quote:

quote:

Aga sende bi diamond olmuşsun her yerde belli ediyorsun yani görende LCS'de oynuyorsun sanıcak. İstesem westte 200-250 oyunda diamond olurum. Her iki serverde de oynadım öyle çok ahım şahım fark yok. Diamond karşılaştırması yaparsan west ezer ama tr diamond I west silver I diyenlere kafa atasım geliyor. West ütopya zaten yani biz keriziz bilmiyoruz westi oynamadık biz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zealotry

Farmlar west silver

ben bronzeda daha çok yapıyorum lol (west tabiki)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fasmodey

quote:

Laf atıoyrsunuz diyenler, 4 AD takıma kim adam gibi Armor çıkmış ? Pant dışıdna armor alan yok.

Diamond 1 hatta challanger takım 4 ADK 0 AP giriyorsa oyuna benim için Bronz kadar değeri yoktur.

Kennen ve Evelynn için Zhonya dışında hngi itemi alabilirsin armor olarak? GA mı çıksınlar adamlar, damage olmadan gezsinler sonra.

Ayrıca hiç LCS izliyor musun bilmiyorum ama 4 AD 1 SUP takım baya oynanıyor. Hatta Kha'Zix ve Zed nerf yemeden önce her oyun 4 AD görürdük turnuvalarda. Last Whisper - BC gibi pen itemleri varken full AD team o kadar da kötü değil.

LCS ne abi nedir bu DonanımHaber'in turnuva sevgisi.

İzlemiyorumda, izleyecek zamanımda yok.

Turnuvada yapılan şeyler zerre umurumda değil, ben o anki duruma bakarım.

Farm yapsalar 35.dakikda neredeyse full build dolaşırlardı. Onun için savunacak hiçbir şeyin yok.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.