Şimdi Ara

Chainsaw Man(Anime) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
3.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok kaliteli iş yapmışlar, ben çok beğendim. En kötü 8/10'u var.

• Trao kullanıcısına yanıt

Beni neden kurtardin diyince el hareketiyle anlatmasi Chainsaw Man(Anime) 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erkahn kullanıcısına yanıt

Komikti o sahne. :D

Yine de dövüş esnasında "Eğer bana karşı kaybediyorsanız amacınız benimkinden daha değersiz." benzeri bir söz söylemesini beklemiyordum. Denji gibi birisine göre derin sözdü.

• 5 bölüm oldu hala bir şeyler elleme derdinde olan boş bir mc var elimizde. İşin cılkı çıktı artık. Başta buna benzer bir sapkınlık olacağını öğrenmiştim aslında ama bu kadar bölümün içine yayarak da yapmazsın bu işi yahu. Arada dokundurmalık karakterin sapık halini görürüz de bölümün yarısından fazlası meme elleme muhabbeti ile geçiyor. Bu kadar da olmaz. İlk bölüm sonrası ilk defa bir shounen i seveceğim galiba dedim ve sonraki her bölüm iyice kötüye gitmeye başladı. Güldüğüm tek bir kısım vardı onu da yukarıda paylaştım onun dışında aynı tarz sapık muhabbetler devam ettikçe animeden soğumaya doğru bir yolculuk başladı. Kensuke ushio nun güzelim ost lerini de neredeyse hiç kullanmıyorlar zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 9 Kasım 2022; 2:33:51 >

Mangaya basladim dayanamayip megersem animesi hic biseymis siddetle manyagi tavsiye ediyorumChainsaw Man(Anime) Chainsaw Man(Anime) Chainsaw Man(Anime) 

• defaulticus kullanıcısına yanıt

Ben de aynı fikirdeyim hocam, bkunu çıkardılar çok fena.

Chainsaw Man(Anime)
  • Bojji kullanıcısına yanıt

Guncele geldim olaylar cok baska yerlere gidiyor arkadaslar inanilmaz seyler oluyorChainsaw Man(Anime) 

Sabırsızlıkla bekliyoruz hocam Chainsaw Man(Anime) 

• Mangasını tek günde bitirdim. Volume 11'e kadar tabii. Devamından umutlu değilim. Keşke öyle bitseydi.

Ben de günceldeyim. Senin gibi dayanamayıp okudum. :D :D

Chainsaw Man(Anime) Chainsaw Man(Anime) 

• Son bölümde çalan OST güzeldi.

• Bu bölüme kadar llk bölümden sonra aklımda kalan güzel bölüm hatırlamıyordum ama bu 8.bölüm cidden güzeldi. Belki de meme elleme sevdasıyla geçen bölümlerden sonra beklentisiz izlememden dolayı da öyle gelmiş olabilir Chainsaw Man(Anime) Chainsaw Man(Anime) 

Kusma olayi rakipsizChainsaw Man(Anime) 

• kolay kolay anime begenmem ama bu harbiden baya iyi olmuş,8.bölüm ise inanılmazdı.

• Klasik " ailemi korujam, intikamım ajı olacak " temalarından sonra Denji'yi izlemek güzel. Sağlam spoiler yediğim için manga başlayacağım yakında.

• Mangasını okudum, güncele gelmek üzereyim.

Tek tavsiyem okumayın, animesinin tadını çıkarın.

• 9.Bölüm

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Makima nasıl oluyorsa 2 ana villain hariç herkesin ismini biliyor ya da öğreniyor ama bu ikiliden haberi yok. Şansa bak sen Chainsaw Man(Anime) Dünya o kadar ufak ki villain ler bir şeylerin ters gittiğini düşününce hemen makima ölmemiş olabilir mi diye düşünüyor. Güçlerinden haberleri olmadığı halde.Chainsaw Man(Anime) Aynısı makima için de geçerli. Hemen olayların silah iblisi tarafından geliştiğini öngörüp olayı denjiye bağladı. Hadi denjinin kalbi değerli olabilir tamam da dünyada başka iblis mi yok ki sen bu olayların kaynağını silah olana bağladın

10.bölüm

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Ekibi güçlendirecek gücü varken bunu yapmayıp göreve gönderen ve bunu bir nedene dahi bağlamakla uğraşmayan muhteşem mangaka. En iyi iblis avcımızın işi vardı ya da korona olmuştu de bir şey de yani Chainsaw Man(Anime) Akiye iblis ile anlaşması varken oyunda cheat açan oyuncu gibi devil upgrade i sunan bunu da sırf denji ve power ileride güçlenecek diye yapan mangaka

Benim saçma bulduğum kısımlar bunlardı. Belki ileride bir kısmı cevaplanır ya da bu sebeptenmiş diyecek şekilde düşündürülüp bize sunulur ama öyle bir şey olacağını sanmıyorum çünkü mangaka tekdüze konu işleyişini çok seviyor. Tek artısı hiçbir animede görülmemiş en azından benim görmediğim bir bütçeye sahip olması. Fanlar alınmasın ama bu emeği bence hiçbir şekilde hak etmeyen bir kaynak var elimizde. (animedeki ilk 10 bölüme göre)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 14 Aralık 2022; 23:57:36 >

Katılıyorum, konu çok sığ. Ben de başta çok merak etmiştim aklımda deli sorular, teoriler vardı.

Sonra ne mi yaptım? Geçen haftaki bölümü izledikten sonra merakıma yenilip mangayı okudum.

Tavsiyem mangasını okumayın, sorular öylece kalsın hocam boşverin.

• Mugetsuga kullanıcısına yanıt

Tamamdır öyle yaparım teşekkürler. Zaten manga okumak gibi bir huyum yok benim. İleride ne olacağını bilsem hiçbir şekilde zevk almam mümkün değil benim. Öğrendiğim kadarıyla manga zaten sıkıcıymış en azından animeye göre sıkıcı. İzleyenlerin çoğu keşke okumasaymışım diyordu Chainsaw Man(Anime) 

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.