Şimdi Ara

CEZAEVİ NASILDIR,NASIL BİR YERDİR,NELER YAPILIR ? MERAK ETTİKLERİNİZİ YAŞAYANA SORUN... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
24
Favori
45.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Suçsuzluk kanıtlandıktan sonra yattığınız 5 ay için tazminat alabiliyor musunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enochian.

Suçsuzluk kanıtlandıktan sonra yattığınız 5 ay için tazminat alabiliyor musunuz ?

Ayri bi dava aciyoruz aliyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niye saz çalıp volta atılıyor.. İnsanları spora yönlendirseler kitap okutsalar güzel olmaz mı ?
  • Kaç kişiyi öldürdün kaza da?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kezahakeza

Niye saz çalıp volta atılıyor.. İnsanları spora yönlendirseler kitap okutsalar güzel olmaz mı ?

Spor yapanida var,volta atanida,kitap okuyanida hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pentagram

Kaç kişiyi öldürdün kaza da?

Kimseyi oldurmedim sukur. Kazada bir kisi oldu.

• scofield gibi biri varmı hocam böyle kaçış planı peşinde koşan
  • cehili C kullanıcısına yanıt
    Sigorta 250.000 liraya kadar karşılıyor, gere kalan kısmı kasko karşılamıyor galiba. Sigorta karşı tarafın aracına verdiğiniz zararı karşılamıyor mu? Bunun için kasko olması şart mı?

Bir de sizinle bir dostum arasında geçen bir diyaloğu aktarayım. Sohbet oldu aramızda araçla ilgili, konu kaskoya geldi, nereden yaptırdın kaskoyu dedim, benim kaskom yok aten gerekte yok dedi. Peki dedim aracın hasar gördüğü zaman ne yapıyorsun, büyük bir maddi zarar olursa kendi aracına ne yapacaksın. Cevap karşısında çok şaşırdım, cevap aynen şöyle; kaza yaptıktan sonra kasko yaptırırım. Nasıl yani dedim kazadan sonra bir işe yaramaz ki kasko, tutanak tarihini ileri tarihe yazarsak hiç bir şey olmaz dedi. Ben ne demek istediğini anladım, karşı argümanlar sundum ama yok hala söylediğinin mantıklı olduğunu savunuyor.

Bunu neden anlattım böyle bir kazadan sonra kasko yaptıramaz benim konuştuğum şahıs mesela bu örnekte açıkca bunu anlıyoruz.

Mesajında dilber ay'dan bahsetmişsin, saygısızlık saymazsan bir video paylaşacağım, dilber ay deyince aklıma ilk gelen videoyu paylaşmak istiyorum biraz kafa dağılır,

• quote:

Orijinalden alıntı: derniere

Sigorta 250.000 liraya kadar karşılıyor, gere kalan kısmı kasko karşılamıyor galiba. Sigorta karşı tarafın aracına verdiğiniz zararı karşılamıyor mu? Bunun için kasko olması şart mı?

Bir de sizinle bir dostum arasında geçen bir diyaloğu aktarayım. Sohbet oldu aramızda araçla ilgili, konu kaskoya geldi, nereden yaptırdın kaskoyu dedim, benim kaskom yok aten gerekte yok dedi. Peki dedim aracın hasar gördüğü zaman ne yapıyorsun, büyük bir maddi zarar olursa kendi aracına ne yapacaksın. Cevap karşısında çok şaşırdım, cevap aynen şöyle; kaza yaptıktan sonra kasko yaptırırım. Nasıl yani dedim kazadan sonra bir işe yaramaz ki kasko, tutanak tarihini ileri tarihe yazarsak hiç bir şey olmaz dedi. Ben ne demek istediğini anladım, karşı argümanlar sundum ama yok hala söylediğinin mantıklı olduğunu savunuyor.

Bunu neden anlattım böyle bir kazadan sonra kasko yaptıramaz benim konuştuğum şahıs mesela bu örnekte açıkca bunu anlıyoruz.

Mesajında dilber ay'dan bahsetmişsin, saygısızlık saymazsan bir video paylaşacağım, dilber ay deyince aklıma ilk gelen videoyu paylaşmak istiyorum biraz kafa dağılır,

Geriye kalani kasko karsilamiyor hocam. Kasko kendi aracini ve karsi tarafin aracinin masraflarini karsiliyor.

Dostunuzun bahsettigi olayi yapan cok. Kaskoda tanidigi oluyorlar bunlarin. Illegal isi legal ise ceviriyorlar.

Yok kardesim ne saygisizligi. Hatta tavuklari pisirmisimide koyunda nesemiz yerine gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rodoplu-

scofield gibi biri varmı hocam böyle kaçış planı peşinde koşan

Yenikentten kacmak kolay degil hocam. Kampus resmen.

Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim, hakkında hayırlısı olur umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: derniere

Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim, hakkında hayırlısı olur umarım.

Rica ederim hocam. Ben de tesekkur ederim iyi dileklerin icin.

• Askeri cezaevi hakkinda bilgi alabilirmiyim? Ben canakkale Gelibolu askeri cezaevinde askerlik yapacağım nasipse, askeri cezaevi nasil biyerdir, normal cezaevinden farki nedir, sadece askeri suçlular mi kalıyor? Nedir ne değildir merak ediyorum. Geçmiş olsun bu arada,

• quote:

Orijinalden alıntı: vyc

Askeri cezaevi hakkinda bilgi alabilirmiyim? Ben canakkale Gelibolu askeri cezaevinde askerlik yapacağım nasipse, askeri cezaevi nasil biyerdir, normal cezaevinden farki nedir, sadece askeri suçlular mi kalıyor? Nedir ne değildir merak ediyorum. Geçmiş olsun bu arada,

Askeri cezaevinin sartlari ilden ile degisir hocam. Ama disiplini hep aynidir. Askerligi yapacaklar icin kebap bi yer. Tabi gorevin de onemli. Ama asker icin bi sikintisi yok hocam icin rahat olsun.

Ayrica askeri suc degil sadece, sivilde suc isleyip asker kacagi veya askerden izindeyse bi suc islerse yine askeri cezaevine girer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cehili -- 25 Kasım 2014; 23:06:02 >
    Anladim hocam, teşekkürler, Allah yardımcın olsun inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

Oncelikle gecmis olsun kardesim.

Burdan burdaki genclere ozgurlugun nasil bisey oldugunu anlat.burdsn gorunen o ki ozenenler olmus.oyle ozenilcek bisey olmadigini anlat.
    pis tuvaletleri ortak kullanilan alanlari anlat.cinayetten yatanlari gasp eden leri anlat.sabah sayimini aksam sayimini anlat.ozenilcek hicbirsey yok icerde.
    Isterse son sistem 10 tane pc versinler internet versinler oyun versinler.disarda etek giyerimde ozgurlugumu birakmam .bunlari anlat.anne ozlemini anlat anneee ozlemini.evinin sicak ortamini anlat.icerde en kral kabadayi korusun seni babanin sevkati yok onu anlat.sabah sayimi aksam sayimini anlat.camasir olayini anlat.pis pis kiyafetlerle gezildigini anlat.akli selim insanlarla degilde cinayet isleyen insanlarla ne konusabilirsin onu anlat.buzz gibi soguk banyolari anlat.acik gorus gunu ailenin zor durumunu senin zor durumunu anlat.zoraki guldugun anlari anlat.arkana donup kös kös kogusuna gittigin zamani anlat.

Anlat kardesim.yazdiklarimi tek tek anlat.cok ciddiyim.yoksa burdaki salaklar iyi bi yermis gibi zannetcekler.

Hasan abime çek ordan bi çay
    Buyur hasan abim alt ranza senin buda yorganların

• Rab yardımcınız olsun
  • Benim babamda infaz koruma memuru.Cezaevi ortamına,koğuşlara falan çok girip çıkmışlığım var.Allah kimseyi düşürmesin.İçerde olmak ayrı dert,içerdeki pislikler ayrı dert. Sizede geçmiş olsun.Kazada ölenin ailesinede allah sabır versin.
  • Peki askerlik ne oldu bittimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: üstadgs

Peki askerlik ne oldu bittimi

Askerlik şuan bitmiş gözüküyor. Mahkemeden çıkacak karara göre kalan günleri yapma ihtimalim var.Büyük ihtimal de yapacam gibi görünüyor.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.