Şimdi Ara

Ceza sahası dışında ne zamandan beri oyuncuya müdahele etmek yasak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mete Kalkavan adam mısın? El kabir denen arap herif ofsayt düdüğü çaldıktan sonra abanarak fabri'nin üstüne vurdu. Görmemezlikten geldin. Zeki denen herif faulsüz savunma bile yapmadı.

FBli başkan, Beşiktaş'ın düşmanı Rıza Çalımbay, üstüne acemi Mete Kalkavan.

Amatör ebubekir dallamasına hiç girmiyorum bile. İsterse 35 gol atsın. Dengesiz herifin BEŞİKTAŞ'ta işi yok. Sene başından beri oturdu durdu. Son maçlarda gol atınca bi tarafı kalktı zat-ın.

• Müdahale bile yokki... O pozisyonda ne verildi Antalya ne atışı kullandı o bile belli değil...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şikâyetiniz başarıyla iletildi

Bu mesajın devamındaki url'yi kullanarak şikayetinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca her zaman yukardaki şikayet kısmından son durumu görebilirsiniz.
    /ticket.asp?rid=1869569

Pencereyi kapa ?
  • Mete kalkavan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

Mete kalkavan

hani besiktasli Mete Kalkavan mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: devcitybg

quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

Mete kalkavan

hani besiktasli Mete Kalkavan mi ?

Beşiktaşa biri bir şey mi dedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antalya'nın penaltısı hakkında ne düşünüyorsunuz peki?

• Mağdurumda mağdurum.
  • Noel Gallagher kullanıcısına yanıt
    Hangi pozisyon olduğunu ve birde eski hakemlerden falan yorumlarını da paylaşabilir misin ?

Sizin yorumunuza güvenmiyor falan değilim fakat millet hep böyle ortaya laf atıyor. ( Atıyorum Cenk Tosun Benfica maçında ofsayttan gol attı gibi, pozisyonun bilmem kaç cm ofsayt olmadığı kanıtlanmasına rağmen)
  • quote:

Orijinalden alıntı: PainRaiser

Hangi pozisyon olduğunu ve birde eski hakemlerden falan yorumlarını da paylaşabilir misin ?

Sizin yorumunuza güvenmiyor falan değilim fakat millet hep böyle ortaya laf atıyor. ( Atıyorum Cenk Tosun Benfica maçında ofsayttan gol attı gibi, pozisyonun bilmem kaç cm ofsayt olmadığı kanıtlanmasına rağmen)

http://tr.beinsports.com/haber/son-karari-sizin-tartismali-pozisyonlar-burada

Burada hocam. Yoruma gerek görmediğim için aramadım.

• Noel Gallagher kullanıcısına yanıt
    Pozisyon penaltı gibi gözüküyor , eline değmiş gibi gördüm. Görüntü çok net değil biri şimdi çıkıp yok dirseğe çarpıyor kör müsün diye yazmasın bana
  • PainRaiser kullanıcısına yanıt
    Hakem hatasıdır, olur. Sadece sonucu bu kadar etkileyen bir pozisyonu görmezden gelip, yok düdükten sonra abandı falan diye mağduriyet kasmaya çalışan konu sahibi için bir hatırlatmada bulunmak istedim.
  • Aboubakar o pozisyonda atılmasaydı bile yine bir vukuat işleyip atılacaktı. Şenol hoca ilk sarı kartı gördüğü anda kenara almalıydı geç kaldı.
  • emenike = abubakar

ikiside durduk yere olay çıkarıyor emenike amipi 3 maçta 3 gol 1 asist ile oynarken otistik bi hareket yapıp kadro dışı kalmıştı abubakar da yine formdayken garip garip işler yapıyor
  • Bu ne zamandan beri serbest ?

Ceza sahası dışında ne zamandan beri oyuncuya müdahele etmek yasak?

• MaxPain2 M kullanıcısına yanıt
    Bu pozisyon için hakem yorumcuları penaltı değil demişti ( Erman Toroğlu , Ahmet Çakar ,Deniz Çoban gibi) , adam topun üstüne düşüyor top eline doğru gelirken de kaçırıyor.

Zaten bu maçın pozisyonu da değil , o hafta konuşulmuştu bu... burda Beşiktaş-Antalyaspor maçı konuşuluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PainRaiser -- 19 Mart 2017; 23:24:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noel Gallagher

Antalya'nın penaltısı hakkında ne düşünüyorsunuz peki?

Tosic'li olana penaltı değil diyorum. ki yorumcularda öyle diyor.

Ama oğuzhan'ın pozisyonunu kestiremiyorum. Dirseğe geldiyse vücudu ile bitişik olduğundan penaltı yok. Ama kol vücut ile bitişik olsa dahi top ele gelmişse penaltıdır. Ele gelen top yavaşlar. Top ele değmiş gibi yavaşlamıyor. 30 kere yakın çekim slow çekim pozisyonu izledim. Aynı şekilde Rıdvan Dilmen ile Güntekin Onay'da izledi karar veremediler. Bizim tekrarda göremediğimizin hakemin görmesi zaten çok zor. Penaltıysa hak geçmesin helal etsinler yapacak bir şey yok. Oluyor böyle şeyler maalesef tüm taraftarlar penaltı verilmeyince çıldırıyor. Aynısı olympiacos maçında oldu q7 düşürüldü. Herkes penaltı dedi. Çok sallamadım çünkü penaltı ağır bir karar hakem görmemiş olabilir görmüş ama yeterli görmemiş olabilir. Aynısı galatasaray maçında q7'nin tekme yemesi ve atınç'ın el yapması gibi pozisyonlar. Hakemler de insan evladı bu yüzden konuda "beşiktaş düşmanı mete kalkavan" gibi laflar etmedim. acemi sadece. Verdiği kararları ben acemice buldum.

Aboubakar'ın yaptığı hareket yanlış. Ama zaten sarısı var. Oyuncu ne topa ne kaleciye müdahele edebilmiş. 2. sarı çok ağır bir karar.

• quote:

Orijinalden alıntı: PainRaiser

Bu pozisyon için hakem yorumcuları penaltı değil demişti , adam topun üstüne düşüyor top eline doğru gelirken de kaçırıyor.

Yasin öztekinin penaltısı verilseydi çok daha farklı olacaktı puan durumu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noel Gallagher

Hakem hatasıdır, olur. Sadece sonucu bu kadar etkileyen bir pozisyonu görmezden gelip, yok düdükten sonra abandı falan diye mağduriyet kasmaya çalışan konu sahibi için bir hatırlatmada bulunmak istedim.

evet düdükten sonra abandı hemde oyuncunun üstüne doğru. hakem de gördü pozisyonu. şutu vuran oyuncu düdüğü duydu çünkü bi an yavaşladı ve sonra sinirlenip kalecinin üzerine şut çekti.

nasıl avrupa maçında q7 karşı takımın oyuncusunu bayıltmıştı? o pozisyonda çok üzülmüştüm oyuncuya Allah'tan bir sakatlık çıkmadı.

ama bu maçta oyun durdurulmuş. zaten oyun durdurulduktan sonra oyuncunun topa vurması yasak. direk sarı kart. bi de çıkıp kalecinin üzerine abanıyor. net sarı kart. hakem hatasıdır diyeceğim ama basit bir hata olmuş bu çünkü pozisyonu görüyor. görmese bile yan hakem görüyor. hareketi "yeterli" bulmadı sanırsam ama bu kuralda yeterlilik aranmıyor. oyun durmuşken oyuncu topa vuramaz. net...

• quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

emenike = abubakar

ikiside durduk yere olay çıkarıyor emenike amipi 3 maçta 3 gol 1 asist ile oynarken otistik bi hareket yapıp kadro dışı kalmıştı abubakar da yine formdayken garip garip işler yapıyor

daha fazla katılamazdım...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.