Şimdi Ara

çewiri programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ingilizce-türkçe türkçe-ingilizce cümle çewiri programı olarak en güzeli hangisi nerde bulabilirim yardımlar için şimdiden teşekkür ederim

• tunka metin çeviri kullanıyorum gayette memnunum tavsiye edebilirim ama digerlerini hiç kullanmadım
  • Türkçeden ingilizceye çeviri vardı adını hatırlammıyorum ama sadece basit şeyleri nasılsınız, adınız ne vs. çeviriyordu yani herkesin bildiklerini. Türkçeden İngilizceye program aramayın emeğinize yazık olur.
    Ama ingilizceden Türkçeye, Tunka, babylon, simka gibi güzel çeviriciler var.
  • bende bilsag bir de adını hatırlayamadığım bir program var. Gayet iyi çalışıyor. Metinleri çevirttiğinde en azından o metindeki konuyu anlıyor, yapman veya yapmaman gerekenleri, verilen mesajları anlayabiliyorsun. Ancak şu an bulunduğum yer evim değil, eğer bana isterseniz pm atın ben de yarın akşam size programları zipleyip yollarım...
  • Babylon ve simka çeviri çok kullanışlı programlar.Özellikle simka çeviri,internet sitelerinde site dizaynını aynen koruyarak İngilizceden Türkçeye çeviri imkanı sağlıyor
  • Pro Çeviriciyi tavsiye ederim harika bir program.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanusta -- 30 Ekim 2007; 22:30:00 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.