Şimdi Ara

Cevap: PLAYSTATION 4 **TÜRKİYE OCAK 15**(STOK TAKİP KONUSU)****

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aynen hocam katılıyorum size. Bu arada herhangi bir gelişme var mı ?

@xHuNTERTuRKx

• exterminating kullanıcısına yanıt
    saolun hocam teşekkürler .. gelişme, nerdeeeee yolun sonuna varmamıza ramen ne bi ses ne bi açıklama, sony,den, bir umuttur diye youtube mustafa yiğit yazıyorum, mustafa yiğitin açıklamalarına bakıyorum yeni bi mesaj atmışmı diye , ama malesef yok, elim telefonumda her daim gelen aramalar beni çok heycanlandırıyo, hemen aklıma vatandan,mı acaba diye ps4 ler geldimi yoksa umut, tüm arkadaşların hakkında hayırlısı yolun sonuna geldik beklemekten başka çaremiz yok ps4 lerimize kavuşa bilmemiz için
  • Bugün bir arkadaşım sony yi aramış ona 15 inde geleceği ama 17 sinde'de mağazalarda satışa sunulacağı söylenmiş. Gelsede alsak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben teşekkür ederim hocam. Bu arada hafta sonuna kadar alabilirsek PS4'leri çok iyi olacak. Önemli olan bir daha ki haftaya sarkmasın.

@xHuNTERTuRKx
  • quote:

Orijinalden alıntı: exterminating

Ben teşekkür ederim hocam. Bu arada hafta sonuna kadar alabilirsek PS4'leri çok iyi olacak. Önemli olan bir daha ki haftaya sarkmasın.

@xHuNTERTuRKx

ALLAHIN izniyle cuma günü ps4 lerimize tüm arkadaşlar kavuşmuş olucak umarım dediğiniz gibi başka bi güne sarkmaz çünkü artık kimsenin sabrı kalmasdı saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xHuNTERTuRKx -- 14 Ocak 2014; 21:25:21 >

• Hocam ben yanlış bir şekilde mesaj mı attım acaba ? 1. sayfa olarak gösteriyor da.

@xHuNTERTuRKx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exterminating -- 14 Ocak 2014; 23:38:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.