Şimdi Ara

Cevap: Life is Strange Episode 3 Türkçe Yama Çalışması

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Al dostum, birkaç cümle aynı fakat bunun nedeni basit cümlelerdir. Ayrıca bu attığımı Taner hiç çevirmemişti. Ayrıca tartışmaya devam ediceksen e-postamı biliyorsun ordan konuş, forumu kirletme.
     Cevap:  Life is Strange Episode 3 Türkçe Yama Çalışması

• quote:

Orijinalden alıntı: FurkanCirakli

Al dostum, birkaç cümle aynı fakat bunun nedeni basit cümlelerdir. Ayrıca bu attığımı Taner hiç çevirmemişti. Ayrıca tartışmaya devam ediceksen e-postamı biliyorsun ordan konuş, forumu kirletme.
     Cevap:  Life is Strange Episode 3 Türkçe Yama Çalışması

HAHA %90 yamamin gazabina ugramissiniz. Igrenc bir ceviri yapmissiniz ya resmen benim lafi cevirerek degistirmissiniz BEN gulusu olmadan demisin SIZ gulusu olmayan demissiniz ikiside yanlis :)) Duzelttim dogrusunu soyleyim size. Soyleyecegi sey babasinin arabayi alip olmesi durumuydu Max Chloe'nin buna gulecegini dusundugu icin Chloe bana gülmeden bu konuyu nasil anlatabilirim gibi bisey soylemesi lazm hahah yapacaginiz ceviriye sizin yaa hatami bile tekrar etmisler ya inanamiyorum size...6A nınde ceksene hadi fotosunu bakim :))) hahah :)) Valla komiksiniz ya siz :) Ceviriden anlamiyonuz cevirmeyin kardesim profesyonel ellere birakin Anlasilan o ki kendim oturup Episode 4 u cevirmem gerekecek şu hale bak ya yoksa OYUN elinizde OLECEK valla :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.