Şimdi Ara

Cevap: iocean X7 elite (2gbRAM,32gbROM,mtk6589T 1.5ghz) 306$- 15haziran

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iocean x7 eliteyi sattım ama yeni telefon siparişi verdim zte geek v975 2-3 gün içinde gelmesi gerekir ama gümrüğe yakalandı haber bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: napsterleard

iocean x7 eliteyi sattım ama yeni telefon siparişi verdim zte geek v975 2-3 gün içinde gelmesi gerekir ama gümrüğe yakalandı haber bekliyorum

????????????
  • napsterleard N kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun buna herhal dimiyada pirince giderken evdeki bulgurdan olmak desek yanlış olmaz
  • uslanmaz37 kullanıcısına yanıt
    aynen hocam öyle.. ama paramı dün aldım ve bu gün iocean x7 s siparişi verdim
  • napsterleard N kullanıcısına yanıt
    hocam uslanmam diyorsunuz yani :)
    inşallah yeni telefonunuz sıkıntısız elinize ulaşır bende böyle ugraşmamak için sanal pazardan replika ve zopo satanlar onlardan alayım diyorum ama adamlar 130 dolarlık telefona 750 lira fiyat çekiyorlar neredeyse 3 tane telefon alınıyor bende bu riske giricem ama ingilizce sıkıntı google amca ne kadar yardım ederse o kadar biliyorum işte sizin iade süreci nasıl oldu ne kadar zaman da geri iade aldınız takıldıkdan sonra geri gönderme için herhangi bir şey yaptınızmı yoksa gümrük kendisi mi gönderim yaptı
    3 tel sipariş ettim zte yakalandı 2 gün sonra paypaldan mesaj geldi ve paramı iade etmiş sonra başka tel aldım pomp w99 oda şimdi istanbul ikitellide gümrükte bekliyor ptt kargo içinde sanırım şimdide iocean x7s sipariş ettim onu bekliyordum ama stokta yokmus :D
  • aldığınız firma/şahıs mı paypale yakalandı demiş paypal iade etmiş yoksa siz paypale yakalandı paramı geri v ermi dediniz süreç nasıl işliyor acaba
  • pyrosquad kullanıcısına yanıt
    valla hocam ben birşey demedim satıcı gümrük için ek 100 dolar istedi ben şimdiye kadar vermedim vermem de dedim 2 gün sonra mail geldi paypaldan satıcı paranızı iade etti diye bende sasırdım ama kazanclı cıktım dolar bazından dolayı 53 tl kar ettim 500 vermiştim 553.49 aldım :D
    ayrıca sorun nerede bilmiyorum ama sürekli aldığım yerdeki telefonlar arka arkaya istanbul / ikitelli gümrükte takılmaya basladı oradan geri dönüyor bende adres değişikliği yaparak deneyeceğim bu sefer
  • quote:

3 tel sipariş ettim zte yakalandı 2 gün sonra paypaldan mesaj geldi ve paramı iade etmiş sonra başka tel aldım pomp w99 oda şimdi istanbul ikitellide gümrükte bekliyor ptt kargo içinde sanırım şimdide iocean x7s sipariş ettim onu bekliyordum ama stokta yokmus :D

ocam bu kadar kısa sürede iade almanız çok ilginç ben 6 ayda zor aldım ali amcadan paramı geri ama ozaman takıldıgı iyi olmuştu 160 dolara aldıgım telefon 110 dolara düştü hemde dolar yükseldigi için neredeyse 90 tl kaarım olmuştu
    valla hocam aynı düşünce bendede gercekleşti ama ben mail ile ugrasmadım dırek paypal ile telefonda görüştüm yanı onlarda onayladı kesıntısız sekilde iade etmişler
  • quote:

valla hocam aynı düşünce bendede gercekleşti ama ben mail ile ugrasmadım dırek paypal ile telefonda görüştüm yanı onlarda onayladı kesıntısız sekilde iade etmişler

bu yeni bir uygulama mı? bende dispuite ile ilgili birşey sordum hemen telefon ettiler daha sonra mesaj çekmişler ama imza komikti ''swedendan cafer:)''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pyrosquad -- 25 Şubat 2014; 16:40:35 >
    peki anlamını sordun mu ??
  • quote:

peki anlamını sordun mu ??

yo ben çeviri hatası filan gibi düşündüm açıkcası gerçekten isveçten caferde olabilir arayan türktü acaba türk çalışanmı almışlar işe
    sendeki yaşanan sorun nedir ?? bu arada şaşkınlık içinde söylemelıyımkı telefonum gümrükten geçti :D
  • Arkadaşlar x7s ve elite arasinda ne gibi fark var.hangisini almamı önerirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar şuan elimde zte geek v975 var kayıtsız full kutu isteyen varsa bana burdan ulasabilir

E-posta : napsterleard@hotmail.com
  • BEN İNDİREMEDİM STEAM İNDİRİRKEN SAYFA GÖRÜNTÜLENEMİYOR HATASI İKİ GÜNDĞR BÖYLE NEDEN OLUR ACABA ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.