Şimdi Ara

Cevap: DH Alfa Romeo Klübü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2,5 senedir özenle baktığım ve titizlikle kullandığım 2005 model Alfa Romeo 156 Distinctive aracımı satıyorum. Aracım 116 bin km. de ve tertemiz kullanılmıştır. Sunroofludur ve içinde sigara hiç içilmemiştir. Luce di Amalfi grisi rengindedir ve bence 156 ya en yakışan renktir. Tüm bakımları serviste yapılmıştır, hiç bir masrafı yoktur. Hatta zamanı gelmemesine rağmen triger değişimi de yapılmıştır. Yaklaşık 2 yıl önce Alfa Romeo için en uygunu olan ve en kaliteli kitlerden Landirenzo marka LPG kit taktırdım çok memnunum. Şu an şehir içinde 0,26 krş yakmaktadır, simit tank vardır AVM lere girilir. Bej döşemeleri ilk günkü temizliğindedir. Aracın iç kozmetiği çok iyi durumdadır. 215/55/16 Lastikleri yenidir. Cam filmi mevcuttur. Yani motorunda, şanzımanında sorun olmayan gayet güzel bir araçtır. Benden önceki sahibi 2 parça lokal boya yaptırmış. İlan sitelerine koymadım aracımı, kıymetini bilecek Alfa dostu birine gitsin diye. Burdan satamazsam siteye koyacağım rakam yüksektir ama DH üyesi alıcı arkadaşlara son fiyatım 30 bin liradır. Şimdiden teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.