Şimdi Ara

Cevap: BOT ALACAKLARA TAAVSİYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Orijinalden alıntı: Jamie Hyneman

ne bir salewa
     Cevap:  BOT ALACAKLARA TAAVSİYE

ne de bir asolo
     Cevap:  BOT ALACAKLARA TAAVSİYE

salewadan 2009da bot aldım ykmden almıştım 289tlye yaklaşık 2.5 sene kamp ortamı ve şehir ortamında giydim
    sonrasında şehirde kullandım

2009-2014 bir tek tabanın altındaki yerler eridi oda ayaklarımı kuruturken ateşe sokar kuruturdum
    ve 6 senede kaucuğun erimesi normal

birde ufak tefek siyah kısımlar yeşerdi başkada sorunu derdi yok hala su geçirmez özelliğini koruyor

1gün boyunca ayanız karda dursa bile karsuyu yağmur suyu dere suyu geçirmiyor

3f teknolojisi diye bilek koruma teknolojisi var,burkulmaları ve kırılmaları önlüyor bileğe destek veriyor

çok ağır değil. içinde ayaklarımın üşüdüğü az olmuştur salewayı 3f teknolojisi için tek geçerim

toplamda 5 marka kullanmışlığım var

camel tropy goretex botlar vardı nubuk 4,5-5 senede bunu giydim nubuk 3.5 senede aşınıyor

adidas ilk goretexleri iyidi sonra bozdu eski tadı yok su geçirir 2seneyi göremedi

slazenger goretex moretex yokken nubuk kumaş kırması botları vardı 3.5-4 senede bunu giydim

çok övdüğünüz colombia botlar 2senenin sonunda fazlaca ayak kokusu ve 2.5 senede dağılma özelliğiyle kendinden nefret ettirmişti

ama yeni nesil 2014de kullanıcı şikayetlerini yerine getirmişmidir bilmem

ama şehir ve yürüyüş için kullanıl

• hocam bende bu tarz ayakkabı almayı düşünüyorum. genel fiyatlardan haberim var ama indirimli nerden bulabilirim tavsiyeniz varmı ? (en üst resimdeki bot için özellikle)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resOlvent -- 8 Aralık 2014; 21:59:50 >
  • Bulundun şehre göre değişiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazık la

• Lord Nibbler kullanıcısına yanıt
    Şehir ici ve yaklaşik 3~4 saatlik doga yürüşler için uygunmuş agirlik bakimindan 1kilo biraz agir ama genel olarak güzel ,fazla kamp ortaminda, giyilcek türden değil gibime geliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.