Şimdi Ara

Cevap: Bilgisayar Mühendisi Olmak istiyorum Yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yurt içi dışı şimdiden belli olmaz ama planın olması güzel eğer yazılımcı olmak istiyorsan sana söyleyebileceğim bir okul yok çünkü benim amcam yazılımcı bana:

1)van depreminden sonra istanbuldaki okullara geçmesine izin verilen çocuğun orada aldığı eğitimin buradakinden kat ve kat daha iyi diye pişman olduğunu (bende kendi
    tercihlerimi yaparken işittiydim istanbuldaki okulların nüfus yüzünden yüksek puanlarda olduğunu yani sıralama her zaman doğru bir kıyaslama aracı değil)
    2)yıldız teknik mezunun 4 yıl bana hiçbişey öğretmemişler diye saç baş yolduğunu
    3)dernekteki arkadaşlarının öğrencilerin ödevlerini para karşılığı yaptığını ve öğrencinin zaten aldığı eğitimle o ödevi yapamayacağını
    4)bunların C Yazılımcıları adlı bir dernekte olduğunu
    5)düzgün bir yazılımcı olmak isteyenin eninde sonunda bu derneğe geleceğini
    6) arkalarından onların yaptığını yapabilecek bir kuşağın yetişmediğini
    7) derneğin ali sami yen in yerine yapılan avm nin orada olduğunu
    ANLATTI

bunlar amcamın söyledikleri eğer benim biraz ilgim olsaydı hiç üniversite sınavı ile uğraşmaz lise diplomasını aldığım gün pranganın tekini amcama diğer ucunu kendime bağlar
    o şekilde devam ederdim (ki amcam da lise mezunudur kendisini geliştirerek bu hale geldi ki çağımız da herkes durmadan kendini geliştirmek zorundadır büyük şirketlerde büyük projelerde görev aldı)

ayriyetten bunları araştırman çok güzel senin yaşındakilerin tamamı bunu yapmalı ama sürekli de kendine gerçekten ne istediğini sor sürekli ve unutma okuldan çıkan çok bişey olmuyor insan piyasa da öğreniyor

yardımcı olabildiysem ne mutlu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.