Şimdi Ara

Cevap: ARIZALI LOGİTECH Z5500 TAMİRİ YAPILIR !!! (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
17
Favori
25.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Psiko1437 nin iletişim bilgileri olan özelden yazabilir mi bana ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devian kullanıcısına yanıt
    ben lcd yi yapıyorum
    05375619376
    istanbul/
    1 ila 3 iş gününde yapıp gönderiyorum
  • Devian kullanıcısına yanıt
    tamirini yapıyorum
    istanbul
    05375619376
  • Merhabalar, yıldırım düşmesiyle z5500 ses sistemim bozuldu.

Geçen gün yıldırım düştükten sonra subwoofer'ımdan dumanlar çıkmasıyla bozulduğunu anladım, test ettiğimde led ışık yanıyor ancak hiçbir şekilde hoparlörlerden ses gelmiyor, belki hoparlörlerde bozulmuş olabilir(umarım bozulmamıştır), bunun için teknik servise götürmeye gerek var mı? subwoofer çok ağır çünkü

Eğer kendimiz çözebileceğimiz birşeyse boşuna teknik servise götürmiyim. Belki küçük bir parça yanmıştır diye ümitleniyorum.
  • Blindfallen kullanıcısına yanıt
    Benimde elektrik gelmiyor? Sigorta sorunumudur? Kim yardım edebilir? Hiçbir şekilde sisteme elekteik gelmiyor

• enginmxp E kullanıcısına yanıt
    Sizinki tamamen farklı bir durum olabilir.

Benimkinde subwooferin içerisini açtığımda pcb kartın köşesi yandığından dolayı ses gelmediğini farkettim, bununla ilgili penta teknik sevisine mail attığımda bana ürün eski olduğu için kartın yedek parçası olmadığını söylediler.

Bununla ilgili sadece hoparlörler kullanılabilir mi diye konu açtım, umarım kullanabilirim.

• hmmm, penta nın iletişim bilgileri nedir?
  • https://www.youtube.com/watch?v=mJZSjotgaOA

Arkadaşlar sorunu nedir bilen var ise cevaplayabilir mi?

Çok acil yardım...

Bu arada sistemi satıyorum :)
  • İyi günler benim kontrol panelinde ki kablo ile oynayınca ses gidiyor geliyor veya azalıyor sanırım kablosunda sıkıntı var Ankara'da yapacak biri varmıdır göndermişken iyce bakacak bakımını yapacak

• arkadaşlar foruma çoktandır girmiyorum. numaram 05353006372 ararsanız yardımcı olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pisko1437

arkadaşlar foruma çoktandır girmiyorum. numaram 05353006372 ararsanız yardımcı olurum.
    Yarın arıyorum dostum, benimde elektrik gelmeme problemi var. Teşekkürler,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blindfallen

Sizinki tamamen farklı bir durum olabilir.

Benimkinde subwooferin içerisini açtığımda pcb kartın köşesi yandığından dolayı ses gelmediğini farkettim, bununla ilgili penta teknik sevisine mail attığımda bana ürün eski olduğu için kartın yedek parçası olmadığını söylediler.

Bununla ilgili sadece hoparlörler kullanılabilir mi diye konu açtım, umarım kullanabilirim.
    Hocam çıkış entegrelerinden biri cortlamış patlak o pcb yi tamir edebilirim. Çok daha fazla yanmış pcb leri tamir etmiştim önceden tecrübem var

Sisteme yazık etme o subwoofer sağlamsa gerçekten harika bir kağıt subbas benim gözümde çok değerli kabiniyle beraber alabilirim uygun fiyata o hava portu dünyaca ünlü port tasarımına sahip en iyi portlu kabinlerden biri hocam

• bende de bas kabini var bozuk..

tek çıkıştan ses geliyor. kaça tamir olur? var mı yapabilecek biri?
  • Aciil yardım
    Saygıdeğer hocalarim abilerim 2006 dan beri bu efsane sisteme sahibim ama elimde bir adet daha var o da yeni versiyonu olandan hani kumandasinda power yerine kulaklık işaretli olan.

Sorun şu decoder tv ye veya ps4 e optik bagli olsa dahi . Optik menüde ses aranıyor da kaliyor ve ekran surekli kendini yeniliyor yanıp sönüyor hangi tuşlara basarsam basayim kitlenio kaliyor sorun nedir sizce .

Eski versiyon sistemimdeki decoderi taktim sorunsuz çalıştı ama yeni decoder deki ek ayarlar onda yok

https://www.youtube.com/watch?v=dS4NYt5gG1Y&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engova -- 3 Eylül 2019; 21:47:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tda 1562q

Hocam çıkış entegrelerinden biri cortlamış patlak o pcb yi tamir edebilirim. Çok daha fazla yanmış pcb leri tamir etmiştim önceden tecrübem var

Sisteme yazık etme o subwoofer sağlamsa gerçekten harika bir kağıt subbas benim gözümde çok değerli kabiniyle beraber alabilirim uygun fiyata o hava portu dünyaca ünlü port tasarımına sahip en iyi portlu kabinlerden biri hocam

Alıntıları Göster
    Üstad bende iki sistem var biri yeni versiyon digeri ilk çıkan seri z5500. Eskisinin kartı ya di penta dan parca bulamadiklari için ayni arkadasda ki gibi yatıyor benim kide tamir edebilirmisin gercekten de kullanmak istiyorum onu da . Ayrica yeni sistemim deki decoder de kafayi yedi optik menüde kaldı kitlendi ekran ışığıyla beraber kendi yenileyip duruyor

• Merhaba,

Yaklaşık 6 yıldır kullandığım Z-5500 ev taşımadan sonra sorun çıkartmaya başladı. Önce kontrol pod ekranı hata verdi ,durumun amfi üzerindeki bağlantı noktasındaki bir pin in kırılmasından oluştuğunu anladım ve pin i sağlamlaştırdım,control pod çalışır duruma geldi. Ancak hiçbir kanaldan ses alamadım ne digital kanal ne coax ,ne stereo..

İçini kontrol etmek için amfinin arkasını açtım görünür bir hata ile karşılaşmadım ancak ekte fotoğrafları görülen power girişinin yanındaki dört kablonun bağlandığı noktada direnç in bir ayağından çıkan bağlantı açıkta durduğunu fark ettim sizlerde de durum böyle midir? Veya fotoğrafta oraya ait olduğunu düşündüğüm vidaları nasıl bağlayabilirim?

• Merhaba,uzun zamandır kullanmadığım z5500 var. Akşam açmak istedim, paneldeki ışık bir süre sonra kırmızıya dönüyor. Bir kaç kere denedikten sonra kırmızıda kalıyor. Power söküp taktıktan sonra aynı şekilde açılıyor , sonra tekrar kırmızıya dönüyor. Bu sorunla ilgili yardımcı olabilirmisiniz. Teşekkürler.
  • hocam merhabalar, logitech z533 2+1 ses sistemi fişe taktığım anda sorun yok ama iki dakika sonra sol hoperlörün sesi yok denecek kadar azalıyor. fişten çıkartıp 5 dakika bekledikten sonra takıyorum düzeyler aynı ama iki dakika takılı kalınca fişte sol tarafa yine ses gelmiyor. Kafayı yiycem yardımcı olursan çok sevinirim.
  • creative s750 hakkında bilgin var mı
  • Merhaba, anfinin üzerindeki uydu kabloları taktığımız daha doğrusu kabloyu sıkıştıran ayak kırıldı. Sıkıştırdım iş görüyor fakat tamir yolu varmıdır. Söküp yapıştırmayı düşündüm ama oynar parça olduğundan tutacağını sanmam...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.