Şimdi Ara

Cevap: ARIZALI LOGİTECH Z5500 TAMİRİ YAPILIR !!! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
17
Favori
25.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Blok halinde 5x2 şeklinde bulmanız biraz zor. 4x2 ve 6x2 bolcana mevcut. Mekanizma genel olarak aynı olduğundan başka bir taneyi dağıtıp klipsi değiştirebilirsiniz.
  • aeronics kullanıcısına yanıt
    Saol hocam siz söyleyince gözümde canladı. :) Evet mekanizma hemen hemen aynı hepsinde tırnağı iten bir yay işte Kırık parça ve yayı sakladım bakayım ben bir ara o işe... Teşekkürler.
  • Ses sistemimin kontrol paneli nde ekrandaki yazılar gitti bütün düğmeler fonksiyonlar çalışıyor fakat yazıları görmüyorum nedendir ve nasıl düzeltebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @pisko1437

Selamlar,

Benim logitech z263 sağ uydu hoparlörü yumuşak yerinden yırtılmış, Onları değiştirmek istiyorum fakat uygun boyutlu ne olabilir diye bakındım bir şey bulamadım, bu aletin uydu hoparlör boyutları tam olarak nedir bilgin var mı acaba ?
  • Selamlar, konuyu ilk açıldığı zamandan beri favorilerimde tutuyorum, nihayet işimiz düştü. :)

Arkadşlar kart üzerindeki merkez hoparlör kısmı çalışmıyor. Daha doğrusu hoparlörde sıkıntı yok, farklı yere takınca çalışıyor ama merkeze takınca ses gelmiyor. Bunun için çözüm önerisi olan var mı? Elektrikçiler çözebilirler mi acaba?...
  • Janti kullanıcısına yanıt
    Çok büyük ihtimal merkez hoperlörü süren TDA7294 entegresi sizlere ömür. Elektrikçiler çözemez. Belki yakınlarınızda LCD tv tamircisi felan varsa onlar çözebilir.
  • aeronics kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgiler için, gösterelim bakalım. İlk çıktığında almıştım, çok iyi dayandı... evladiyelik adeta.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Janti kullanıcısına yanıt
    Bende de bir elektronikçi tarafından tecavüze uğramış bir Z5500 sub'ı var. Adam tamirat yapacağım diye entegrelerdeki bakır yolların ırzına geçmiş resmen. Düzgün bir kutu yapıp aktif subwoofera çeviresim var aleti.
  • körük değişimi yapıyor musunuz ? aynı körük yedek var mı ?
  • arkadaşlar, uzun aradan sonra artık forumda online olacağım. z5500 ile ilgili ne problemleriniz var ise yardımcı olacağım, gerek sözlü gerek tamir vs.

• pisko1437 kullanıcısına yanıt

Hayırlı işler.

Kontrol panelindeki ışıklı ledler yıllar önce önce sonmüştü. Tamir yapılır mı?

• Proxy1 kullanıcısına yanıt

evet tamiri mümkün.

• pisko1437 kullanıcısına yanıt

Samsun'dayım. Kargo ve tamir ücreti civarı ne kadardır?

• Proxy1 kullanıcısına yanıt

kargo fiyatını bilemem. tamir ücreti 150 tl

• Merhaba. Z5500 subwoofer'ın elektrik girişinde sorun var sanırım. Sigortayı kontrol ettim, sağlam. Prize taktığımda elektrik almamaya başladı. Bir öneriniz olur mu? Teşekkür ederim.

• Merhaba iyi günler z-5500 kullanıyordum uzun zaman önce aldım 5 yılı geçik kontrol paneli bozuldu üstünde hiç bir ışık yanmıyor sigortası atmıştır diye düşündüm atmamış veya yanmamış değiştirdimde yardımcı olabilir misiniz numaranızı verme gibi bir şansınız var mı?

• @pisko1437

Selamlar,

Z5500 arıza yaptı PM den görüşebilirmiyiz

• bende 11 sene oldu led lerı az aydınlatıyor @pisko1437 istanbuldamısın

• @pisko1437 Yıldırım düşmesi sonucu z5500ün amfisi yandı tamiri mümkün müdür?

• @pisko1437

Hocam selamlar,

Çok öncelerden forumda yazınızı okudum. Z5500 paneli ile ilgili bir problemim var. Ekrana hiç görüntü gelmiyor, cihaza elektrik geliyor bass a kulağımı koyduğumda ince bir ses var elektrik geldiğini ordan anlayabildim cihaza. Kontrol panelini söktüm içinin fotoğrafını çektim bir kısmında böyle yanmış gibi bir durum var dm den paylaşıyorum fotoğrafı. Rica etsem dm den telefon numarası paylaşabilir misiniz?

Cevap:  ARIZALI LOGİTECH Z5500 TAMİRİ YAPILIR !!!t
     Cevap:  ARIZALI LOGİTECH Z5500 TAMİRİ YAPILIR !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Samet19o7 -- 24 Ocak 2021; 20:36:53 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.