Şimdi Ara

Cevap: argox os-214 plus etiket yazdırma ayarlama sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Orijinalden alıntı: renaccan

bende argox os-214 plus modeli bende 4 cm uzunlugunda 6 cm genişliğinde etiketler mevcut bu etiketlere müşterilerimin siparişlerini tablo oluşturup bir kalıp haline getirdikten sonra bu yazıcıdan çıktı almak istiyorum ancak worlde oluşturdugum tabloyu bir türlü yatay pozisyonda çıktısını veremiyorum sürekli tablo yaptıgımda yazıcı dikey olarak yazdırıyo etikete sayfa yöndlendirmesini değiştiricede olmuyo bu seferde sıgdırmıyor bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevınırım

Merhaba;
    World sayfasında genişlik 60mm, yükseklik 30mm yapıp direk çıktı almak istersen özel bir ayar yapadan çıktı alabilirsin.
    World sayfasında ki önizlemede Genişliği 30, yüksekliği 60mm yapıp yazıcıdan çıkarken genişlik 60 yükseklik 30 görmek istiyorsan şayet aşağıda ki ayrıntıları uygulaman gerekiyor

1. yöntem;
    Bilgisayarında kurulu olan yazıcı driverının adı Argox OS-214PLUS PPLA ise;
    World içerisinde 'yazdır' bölümüne girip yazıcı adının yanında ki 'tercihler' ya da 'yazıcı özellikleri' böülümüne girin ve sayfa ayarları başlığının altında ki 'yerleştirme' başlığında bulunan 'yön' seçeneklerinden 'YATAY' bölümünü işaretleyip yazdırın lütfen.
     Cevap:  argox os-214 plus etiket yazdırma ayarlama sorunu

2. yöntem;
    Bilgisayarında kurulu olan yazıcı driverının adı Argox Label DR 200 (4 İNCH MODEL) ise;
    World içerisinde yazdır bölümüne girip yazıcı adının yanında ki tercihler ya da yazıcı özellikleri bölümüne girin ve 'yerleşim' başlığının altında ki 'Yön' kısmını 'YATAY' olarak değiştirip yazdırın lütfen.
     Cevap:  argox os-214 plus etiket yazdırma ayarlama sorunu

Belirttiğim şekilde sorununuz düzelmezse world ekran görüntünüzü, yazıcı driverın adını, bilgisayarınızın işletim sistemini ve yazıcıdan çıkan baskının resmini iletirseniz daha net bir cevap belirtebilirim.
    Dilerseniz teknik@bilkur.com.tr ve fikret@bilkur.com.tr mail adreslerimden de bana ulaşabilirsiniz.

Cevap:  argox os-214 plus etiket yazdırma ayarlama sorunu Cevap:  argox os-214 plus etiket yazdırma ayarlama sorunu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.