Şimdi Ara

Cevap: Ankara'da Büyük Patlama | SON DAKİKA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hala diyorlar ki teröristlere laf söylemiyorsunuz , devlet görevlilerine söyleniyorsunuz , muhalefetliği bırakın böyle günde..
    Demem o ki zaten muhalefetlik değil , Halkın hesap sormasıdır benimsediği insanlar uğruna..Bu insanlar bu toprakların askeri , canlarımız , kanlarımız ve svili yolda yürümekte olan insanlar..Ve hesap sormaları haktır..Buna karşı çıkanların mantıklarını anlayamıyorum..Kroki üzerinde gösterdiklerinde de ne kadar tehlikeli bir bölgede patlattıkları görülüyor..güvendiğimiz kurumların tam ortasında , yanında veya yakınında böyle bir olayın olması , halkın bu kurumlara olan güvenini tabiki kötü etkileyecektir ve soru soracaklardır..Teröristlere laf söylemiyorsunuz diye söylenenlere ise ; adı üstünde terörist teröristliğini yapar vurur hiç beklemediğin bir anda..ama güvenlik kurumları da bunlara karşılık önlem alır..Teörist dediklerimiz bunu yaptıkları için daha kötü olmazlar..Düşmanlığın da bir raconu olmalıdır vb vb gibi cümleler de dürüst insanların kendince koyduğu kurallardır lakin buna hangi düşman ne kadar uyar ki..Sorulası gereken sorular sorulmadıkça ; Bakanımız da kalkar "terör saldırısı olduğunu düşünüyoruz" der , bir Devlet büyüğümüz de "güvenlik zafiyetimiz yok" der...Susmak bizi TEK yapmaz.Doğru sorularla açıklar kapatılarak TEK oluruz..Ve şunu sordum kendime..Ülkemin başkentinde , Yaşanan ikinci büyük patlama , İlki MİT in yakınında , İkincisi ise kalbinde yaşanıyor..Bu devlet mi beni koruyacak ? Yanlış bir soru mu ama soruyorum ya , bunu düşünüyorum .. Bu hafife alınacak bir patlama değil sayın arkadaşlar.Hava kuvvetleri komutanlığı diyoruz..Başbakanlık diyoruz.Diğer Askeri kurumlar diyoruz. Bi durup düşünmek gerekir..Biz yine BİR olalım lakin doğru sorularla , açığımızı bulup kapatarak..Allah yaşamını yitiren insanların , yaralanan insanların yakınlarına sabır versin..

• Sen niye ayrıldın?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.