Şimdi Ara

Cerrahpaşa Tıp Soru-Cevap (Yaz programı eklendi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
7
Favori
5.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar ben de geçen sene sizin gibi sınava girdim. Eğer CTF isteyen ve aklında soru işareti olan biri varsa soru sorabilir. Elimden geldiğinde cevaplamaya çalışırım.

Çok mesaj geldi programı buraya atıyorum. Yazın ygs programı elbet değişen konular vardır. Onları değiştirerek yaparsınız umarım yardımcı olur
    http://s6.dosya.tc/server9/ni62pz/YGS_CALISMA_TAKVIMI.xlsx.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gözdoktorumtrak -- 9 Haziran 2017; 19:38:17 >

• türkçe mi ingilizce mi okuyorsunuz ?
  • berryrreb kullanıcısına yanıt
    Türkçe
  • Serhat Hocam'a selamlar. (Serhat Yıldırım'a)
  • hocam ben psikoloji okuyacağım ama kendim fizyoloji de çalışacağım. fizyolojide hangi kaynakları kullanıyorsunuz
  • Turkmsic mi
  • nasıl memnun musunuz ? ders işlenişi , hocalar , okulun zorluğu vs nasıl? eksileri var mı ? sınava nasıl hazırlandınız , 4 yıl boyunca çalıştınız mı ?
  • Aynen hocam
  • Yere düşen kadavraları ne yapıyorsunuz
  • berryrreb kullanıcısına yanıt
    Ders işlenişinde problem yok hocalar gayet iyi ve anlaşılır. Okulun zorluğunu nasıl anlatayım. 12de çalıştığınız gibi çalışarak 3.75 üzerinde ortalama getirilebilecek bir okul. Tek eksisi imkanları fakat yavaş yavaş aşıyoruz. Okul içinde devasa prefabrikler yapıldı geçiçi olarak orada ders işlenecek. Ama prefabrik demezsiniz görseniz.(fiziksel imkanları yok diye yazmamazlık yapmayın) Her deneyini köküne kadar yaptık kurbağasından santrifüjüne. Okul dökülüyo hurafelerine inanmayın. Yenileniyor okul. Son 1.5 yıl çalıştım :D
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    kadavralar çok iyi korunuyor öle bir ihtimal yok =)
  • A.selam siz nerden tanıyorsunuz
  • guyton
  • Okulun eskiligi binalarin kotulugu falan etkiliyor mu en cok bunu merak etmisimdir hep. Bir de sosyal olarak okulun imkanlari nasil diger tiplara kiyasla
  • 12 de çalışmaya başlayan adam sanırım cerrahpaşayı kazanma ihtimaliyle zıplaya zıplaya uzaya çıkma ihtimali aynı.yanılmıyorum değil mi hocam :D
  • anladım . cerrahpaşa bir ekol , yazanların fiziksel imkana takılacağını sanmıyorum aslında . ben kazanabilecek düzeyde değilim , merakımdan sordum teşekkürler cevapladığınız için . başarılar
  • Sene başında bir çalıştayda tanıştık o zaman bu zamandır sohbetimiz kesilmedi
  • En kolay fakültelerden birisiymis dogrumu
  • flygnç kullanıcısına yanıt
    Tabii ki kampüs havası yok ama İ.Üniversitesi kulüpleri yanında cerrahpaşanın kendi kulüpleri çok aktif. Binaların kötülüğü etkilemiyor çünkü binayı satın almayacağız içindeki eğitim önemli olan.(Özel okul gibi olsa da olurdu ama :D )
  • WhoiS_AttaCK W kullanıcısına yanıt
    CTF'deki çoğu kişi öyle :D Uzaya çıkma kısmına katılmıyorum :p
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.