Şimdi Ara

Çerez Kapımda Yılbaşı Büyük İndirimi (Tüm Ürünlerde %20 İndirim + DH Üyelerine 250 gr. Türk Kahvesi) (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.057
Cevap
24
Favori
64.333
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100 tl üzeri sipariş oluşturmama ve donanım haber yazmama rağmen kahve eklenmemiş siparişime ilgilenir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f@ithline -- 30 Aralık 2018; 2:5:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25'inde saat 23:00 civarı verdiğim siparişim 28'inde elimdeydi (Ankara). 8-9 kalem sipariş verdim . Hediye kahve de dahil eksiksiz geldi.
    Çiğ fındık,yerli badem,tuzsuz fıstık,kaplama fıstık,fırınlanmış kaju taze ve lezzetli. Fakat kabuklu fıstığı beğenmedim. 8-10 tane yedim.3-4 tanesinin tadı değişik geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozy87 -- 30 Aralık 2018; 11:0:25 >
  • 25 inde sipariş verdim 2 gün sonra da elime eksiksiz şekilde ulaştı

Paketleme güzel bayatlama yapmaz , tad olarak çok güzeller piyasada ki ürünlerden yüksek

Ceviz , çiğ badem ve soslu fıstık mükemmel

• Benim Ürünler iki günde geldi ve hepsini beğendim. Keşke foruma özel bir kampanya düzenleseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarahaten

Umarım artık cevap yazarsınız. dört adet yarım kg antepfıstığı sipariş ettim ama dört adet 250 gramlık antepfıstığı gönderilmiş. Kaçtır mesaj atıyorum ama hala ses yok. Şu yanlışınızı artık düzeltseniz. Sipariş no 3284. Ayrıca Fotoğrafını özel mesaj ile gönderdim.
    Özel mesajdan yanıtlandı bu arada, ürünleri en kısa sürede göndereceğiz.
  • Selamlar, bir iki tane unutulan kahve sorunumuz var, yine devam eden bir iki tane ücret iadesi sürecimiz var. Hemen her şeyi çözdüğümüzü düşünüyorum.

Jumbo ürünü fabrikada 1 tonluk kazanlarda hazırlanıyor, biz toptan gelen bu üründen istenilen miktarda tartarak paketleme yapıyor ve size gönderiyoruz. Şikayetleri aldık, bu konuyu inceliyoruz, bir açıklama yapacağız.

Eğer sorunu çözülmemiş müşterimiz varsa bana özel mesaj atarsa sevinirim, foruma da yazabilir, gizlimiz saklımız tabi ki yok, ancak foruma yazsanız bile özel mesaj atmanızı rica ediyorum, foruma yoğunluktan bakamıyorum, ama öel mesajların hepsini yanıtladım.
  • Ürün geldi fakat 15 tl kargo ücreti çıktı.kargo 100 tl üzeri ücretsiz değil miydi.almadım iade ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: serkan7621

Ürün geldi fakat 15 tl kargo ücreti çıktı.kargo 100 tl üzeri ücretsiz değil miydi.almadım iade ettim
    Tabi ki ücretsizdi, MNG ile yaşadığımız bir sorun, kesinlikle ücretsizdi. Hesabınıza 20 TL değerinde çerez puan yüklendi.

UPS Cumartesi günü teslimat yapmıyor diye MNG ile gönderip bir jest yapalım dedik, ama MNG ile gönderilen hemen her siparişte sorun yaşadık.

Kusura bakmayın lütfen.

DİYE ÖZELDEN YANIT YAZMIŞTIM, kargoyu kabul etmediğinizi şimdi okudum, kargo geldiğinde anında ücret iadenizi yapacağız, aksilik için kusura bakmayın.
  • nedirso N kullanıcısına yanıt
    Akşama kadar dursun dedim kargoya.gidip alırım hocam arabayla.yılbaşı çerezsiz kalmasın çocuklar

• 100 tl üzeri mng ile gönderilen siparişimden 11.5₺ kargo parası alınmış + kahve çıkmadı. üye olurken referans bölümüne donanımhaber yazmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 31 Aralık 2018; 12:34:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan7621

Akşama kadar dursun dedim kargoya.gidip alırım hocam arabayla.yılbaşı çerezsiz kalmasın çocuklar
    Bana mutlaka sonucu haber verin, biraz önce çerez puanları geri almıştım, kargoyu alınca puanları yükleyeyim.
  • Ürün ücretli kargoyla gelmiş. Satıcı beyefendi okuyorsanız kargoyu şubeye gönderdim.

#3611 sipariş numarası. Gün içinde haber gelmezse ödeme itirazı yapacağım bilginize.

• Kargoyu şubeye gönderdim 19 lira ödeme istediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

100 tl üzeri mng ile gönderilen siparişimden 11.5₺ kargo parası alınmış + kahve çıkmadı. üye olurken referans bölümüne donanımhaber yazmıştım.
    Cevap yazdım, en kısa sürede sorunu çözeceğiz.
  • 3414 nolu siparişim elime ulaştı ama koli içinde 500gr jumbo karışık kuruyemiş yok. Lütfen yardım

• quote:

Orijinalden alıntı: Scarface1987

Ürün ücretli kargoyla gelmiş. Satıcı beyefendi okuyorsanız kargoyu şubeye gönderdim.

#3611 sipariş numarası. Gün içinde haber gelmezse ödeme itirazı yapacağım bilginize.
    Kargo ücretinin çıkmaması gerekiyor, MNG bir hata yapmış gibi görünüyor, ücreti ödeyerek teslim alırsanız da size çerez puan teklimiz olabilir veya kartınıza ücret iadesi yapabiliriz. Hata için kusura bakmayın.a
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scarface1987

Kargoyu şubeye gönderdim 19 lira ödeme istediler.
    Kargo ücretinin çıkmaması gerekiyor, MNG bir hata yapmış gibi görünüyor, ücreti ödeyerek teslim alırsanız da size çerez puan teklimiz olabilir veya kartınıza ücret iadesi yapabiliriz. Hata için kusura bakmayın.a
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobil37

3414 nolu siparişim elime ulaştı ama koli içinde 500gr jumbo karışık kuruyemiş yok. Lütfen yardım
    Not aldım, konuyla ilgileneceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chnbs

Maalesef,merkezlerini aradım;bilgi yok.3 giriş yapılmış,3'ü de Ankara'dan yapılmış.

Sikayetvar'da kayıt oluşturdum.

Alıntıları Göster
    Umarım bizim için oluşturmamışsınızdır.

Şaka bir yana UPS kaynakli bir hata da olsa sonuçta sizin sorununuzu çözemediğimiz için kusura bakmayın, biz de kendilerini birden fazla kez aradık. Mahcup olduk.

• nedirso N kullanıcısına yanıt
    biradere söyledim gitti aldı hocam.ben alamadım kargo erken kapatacagız dedi bugğn.bilgin olsun
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.