Şimdi Ara

Çerçevesiz amiral gemisi Oppo Find 9 büyük heyecan uyandırdı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Koseler yine sivri koseler oval olunca telefon ele daha rahat oturuyor. Ayrica arka cift kameranin olmasi gerekir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • harika görünüyor
  • Samsung Galaxy Note7, Huawei Mate 9 gibi tasarımlar daha çok hoşuma gidiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

dandik çerçeve üreticisi low-tech firması dandik soni, bu hi-tech ürününü görürde harakiri yaparmı acaba?

samsung plastikken çöp diyen soniKOYUN lar şimdi sus pus. bu devirde herkes metale geçti. dandik çöp soni plastik, gülermisin ağlarmısın :) şimdi soniKOYUN lar "ama bu kaliteli plastik, metalden bile iyi" derler ve bir daha güldürürler kendilerine :) şaşırmam. plastik kasasi 9 yerinden çatlayan xpria mini pro ve arc kullanmamış olsam inanırım :) bu soni var ya çok uyanık firma. maliyeti düşürüp dandik çöpü yüksek fiyattan soniKOYUN lara ittirmekte üstüne yok soni nin. gizli gizli heryerden çalar kırpar ama rakiplerin kaliteli ürünleriyle aynı fiyata satar. geçenlerde haber vardı androidde telefon başına en yüksek kar sonide diye. bunun tek bir anlamı var "en dandik telefon sonidir" çünki aynı fiyattan satılan ürünlerin hangisi yüksek kar getiriyosa ,onun maliyeti daha düşük demektir, yani en dandiği demektir. şimdi bu plastik çöp xz ye focus lanarak ispatlayalım, nerelerden kırparak maliyet düşürülüp, kar maksimize edilmiş. özet geçiyorum. öncelikle plastik kasa ve kalitesiz malzeme çatlama ve renk atma-düşük işçilik yamuk duran sensorler-simetrisizlikler-kasa açıkları ve bükülmeler-rakipler4gb ram bu dandik xz 3gb ram-rakipler ufs2 bellek teknolojisi bu xz hala emmc,rakiplerde dualtone flaş var, bu xz hala tek flaş-rakiplerde ois var bu xz de yok-kapasitif tuş maliyetinden kurtulmak için sanal tuş kullanılmış(ki bu zaten yılların klasik soni hırsızlığı),rakiplerde kablosuz sarj var sonide hala göremedik(teknolojisi gücü yetmiyor bu kadar şeyi sığdırmaya, ki şuan en kalın amiral teli üretmesine rağmen yapamıyor bunu, sebep malum, rakiplerin teknolojisine yetişemiyor dandik soni)-ekran kasa oranı rakiplerden geride ki rakipler buna rağmen ve daha ince olmalarına rağmen daha çok şey sığdırabiliyorlar telefonlarına ama soni sığdıramıyor çünki sığdırabilecek tejnolojisi yok, sözün özü soni rakiplerin çok gerisinde ve bu hi-tech çağında yeri olmayan dandik ve paragöz kurnaz iğrenç bir firma. çok insanı mağdur etti dandik çöpleriyle. daha fazla insanı mağdur etmemesi için en yakın zamanda batmasını dilediğim tek firma...

Adam harbiden ağır işsiz

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

dandik çerçeve üreticisi low-tech firması dandik soni, bu hi-tech ürününü görürde harakiri yaparmı acaba?

samsung plastikken çöp diyen soniKOYUN lar şimdi sus pus. bu devirde herkes metale geçti. dandik çöp soni plastik, gülermisin ağlarmısın :) şimdi soniKOYUN lar "ama bu kaliteli plastik, metalden bile iyi" derler ve bir daha güldürürler kendilerine :) şaşırmam. plastik kasasi 9 yerinden çatlayan xpria mini pro ve arc kullanmamış olsam inanırım :) bu soni var ya çok uyanık firma. maliyeti düşürüp dandik çöpü yüksek fiyattan soniKOYUN lara ittirmekte üstüne yok soni nin. gizli gizli heryerden çalar kırpar ama rakiplerin kaliteli ürünleriyle aynı fiyata satar. geçenlerde haber vardı androidde telefon başına en yüksek kar sonide diye. bunun tek bir anlamı var "en dandik telefon sonidir" çünki aynı fiyattan satılan ürünlerin hangisi yüksek kar getiriyosa ,onun maliyeti daha düşük demektir, yani en dandiği demektir. şimdi bu plastik çöp xz ye focus lanarak ispatlayalım, nerelerden kırparak maliyet düşürülüp, kar maksimize edilmiş. özet geçiyorum. öncelikle plastik kasa ve kalitesiz malzeme çatlama ve renk atma-düşük işçilik yamuk duran sensorler-simetrisizlikler-kasa açıkları ve bükülmeler-rakipler4gb ram bu dandik xz 3gb ram-rakipler ufs2 bellek teknolojisi bu xz hala emmc,rakiplerde dualtone flaş var, bu xz hala tek flaş-rakiplerde ois var bu xz de yok-kapasitif tuş maliyetinden kurtulmak için sanal tuş kullanılmış(ki bu zaten yılların klasik soni hırsızlığı),rakiplerde kablosuz sarj var sonide hala göremedik(teknolojisi gücü yetmiyor bu kadar şeyi sığdırmaya, ki şuan en kalın amiral teli üretmesine rağmen yapamıyor bunu, sebep malum, rakiplerin teknolojisine yetişemiyor dandik soni)-ekran kasa oranı rakiplerden geride ki rakipler buna rağmen ve daha ince olmalarına rağmen daha çok şey sığdırabiliyorlar telefonlarına ama soni sığdıramıyor çünki sığdırabilecek tejnolojisi yok, sözün özü soni rakiplerin çok gerisinde ve bu hi-tech çağında yeri olmayan dandik ve paragöz kurnaz iğrenç bir firma. çok insanı mağdur etti dandik çöpleriyle. daha fazla insanı mağdur etmemesi için en yakın zamanda batmasını dilediğim tek firma...

İyi misin hocam?

• çok büyük olmuş ayrıca bence çerçeve şart ekran sağlığı açısından
  • Bunun düştüğünün hayal edemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ayva

Ben sağ ve solunda az da olsa çerçeve olmasından yanayım. Şunun gibi:

Çerçevesiz amiral gemisi Oppo Find 9 büyük heyecan uyandırdı

Çerçevesiz amiral gemisi Oppo Find 9 büyük heyecan uyandırdı

Bence boyle iyi. O zaman nasil tutacagiz derseniz kenarlardan ve ustten alltan bir kismi dokunmatigi koymayarak ya da devre disi birakarak bu sorun cozulur. Yani o uc kenarlar goruntuyu verirken dokunma konusunda bir problem yasatmayacak.

Bu arada bence cercevesiz ekran uretmek o kadar da zorlu degildir bence. Daha cok sirketler citayi gidim gidim artiriyorlar gibime geliyor.

• galaxy s8 ile kapışacak anlaşılan bakalım göreceğiz gelişmeleri...

• Yazılıma dijital çerçeve yaparlar kenarlar siyah olur oraya dokununca etki etmez. Olur biter.

• Çok uzun gözüküyor telefon.

• çok büyük.ufak da yapın bari isteyen istediğini alsın.zaten ufak ekran daha çok tercih edilen bir boyut.üretimi olmayınca millet mecburiyetten büyük alıyor.
  • e_capkan kullanıcısına yanıt

Neyse... Telefon değiştirmeyecek olsam da böyle bir cihazın Türkiye'ye gelmeyecek olması üzücü olmuştu ama sayenizde sanal tuşlu olduğunu fark edince geri keyfim yerine geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EzioAuditore_ -- 19 Ocak 2017; 14:20:22 >
  • vay anam vay...

• Görünce tepkim "ooooooo" oldu.

• 2013 Yılında find 5 alıp 2014 yılı eylül ayında find 7,ye terfi ettim. Memnuniyetsizlik değil ama telefonumu değiştirmek istediğim anlarda farkettim ki, color os işletim sistemine o kadar alışmışım ki bunu yapmaya cesaret edemedim.

Şimdi find 9,u bekliyorum. Find 5,i kardeşim kullanıyor bataryası sökülemeyen cins ama hala onu yolda bırakmadı.

Benim find 7 ise maşallah hiçbir sorun çıkartmadan devam ediyor. Geçen yedek aldığım ekran koruyucuyu değiştirdim 2.5 sene sonra. Sağlam akıcı bir cihaz tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mecnunumm

2013 Yılında find 5 alıp 2014 yılı eylül ayında find 7,ye terfi ettim. Memnuniyetsizlik değil ama telefonumu değiştirmek istediğim anlarda farkettim ki, color os işletim sistemine o kadar alışmışım ki bunu yapmaya cesaret edemedim.

Şimdi find 9,u bekliyorum. Find 5,i kardeşim kullanıyor bataryası sökülemeyen cins ama hala onu yolda bırakmadı.

Benim find 7 ise maşallah hiçbir sorun çıkartmadan devam ediyor. Geçen yedek aldığım ekran koruyucuyu değiştirdim 2.5 sene sonra. Sağlam akıcı bir cihaz tavsiye ederim.

Hocam nerden aldınız acaba?

• Recep kardeşim malezyalı bir dostumuz vardı, ona çinden göndertip gelirken yanında getirmişti. Bu sefer nasıl hallederiz bilmiyorum.

• Bir Alman atasözü der ki yersen kirşen ????

Xiaomi de çerçevesiz dedi yandaki çerçeveler herhalde ekrana dahil zannettiğinden ??

0,0000001 bile olsa o çerçeveler olmayacak arkadaş yoksa çerçevesiz demem ??????

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.