Şimdi Ara

Ceranium medal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar mithril medalleri havuza atanlar varsa kaç mithril ile kaç sera çıkardığını yazabilirlermi (serum ile veya serumsuz belirterek)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pepeee -- 4 Eylül 2013; 12:09:12 >

• Mithrilleri Shattered Ceranum cevirerek(U.katalamda) 110 mithrile 25 Ceranium medal. daha 144 tane var.

1 mithril>>Shattered CeranumX2 ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ducklaw41

Mithrilleri Shattered Ceranum cevirerek(U.katalamda) 110 mithrile 25 Ceranium medal. daha 144 tane var.

Üstte verilen oran net midir yani 110x mithrile 25x Crenium medal kesinmi?
    Katalamda 10x shattered Ceraniuma 1x Crenium Medal veren npc var çünki.

Eğer dediğin gibi kesin ise craft yapmanın bir mantığı yok zaman kaybı.
    Craft ile 1000 mithrile 250 yeni medal alabiliyorsun..
    Sizin dediğiniz metod kesin yani random oran değise 227 adet yeni medal alınabiliyor.
    Arada kaybolan 23 medal olacak. Buda craft yapma zahmetine girmektense iyi bir kayıp.

Underground Katalamda Basedemi bu NPCler yoksa mapın Pvp bölgelerindemi duruyor biraz daha açabilirmiyiz konuyu.
  • quote:

Mithrilleri Shattered Ceranum cevirerek(U.katalamda) 110 mithrile 25 Ceranium medal. daha 144 tane var.

110 a 25 oldukça iyi bir rakam bunu tam olarak nasıl yapıyorsunuz, underground katamalan merkezde bahsettiğin takası yapan npc yi göremedim açıkcası, biraz detaylı yazabilirmisin. 1100 tane mithrilim var hatalı birşey yapmak istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eien

quote:

Sizin dediğiniz metod kesin yani random oran değise 227 adet yeni medal alınabiliyor.
    Arada kaybolan 23 medal olacak. Buda craft yapma zahmetine girmektense iyi bir kayıp.

Underground Katalamda Basedemi bu NPCler yoksa mapın Pvp bölgelerindemi duruyor biraz daha açabilirmiyiz konuyu.

shattered Ceraniuma mitrile cevirriken arada tekrar sana shattered Ceraniuma verebiliyor ama

Mithrille aldiğin kutudan garanti 2 tane shattered Ceraniuma cıkıyor birde 10-12 bir Ceraniuma medal cıkartıyor buda Shattered Ceraniuma cevirisinde geri gelen Shattered Ceraniuma karşilik geliyor.

Ap itemi alipda cevirmek cok pahalı oluyor 5kap tek item 144 tane için 700k+ ap demek buda cok ap .

ap itemi ile ceviren Cybershot sorduğumda 100 tane de 30 cıktı dedi ama ne kadar doğru ne kadar yalniş orasını bilemem.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Eien

quote:

shattered Ceraniuma mitrile cevirriken arada tekrar sana shattered Ceraniuma verebiliyor ama

Mithrille aldiğin kutudan garanti 2 tane shattered Ceraniuma cıkıyor birde 10-12 bir Ceraniuma medal cıkartıyor buda Shattered Ceraniuma cevirisinde geri gelen Shattered Ceraniuma karşilik geliyor.

Ap itemi alipda cevirmek cok pahalı oluyor 5kap tek item 144 tane için 700k+ ap demek buda cok ap .

ap itemi ile ceviren Cybershot sorduğumda 100 tane de 30 cıktı dedi ama ne kadar doğru ne kadar yalniş orasını bilemem.

1 mtril ile alınan boxta 2 tane shattered Ceranium garanti ise hesap söyle demek oluyor.
    1000 mtirl yapar sana 2000 tane shattered ceranium
    2000/10 dersek 200 tane yeni medal almak garanti.
    Random olarak 1000 medalden arada bir yeni medal droplasa aşağı yukarı aynı hesaba yani 227 medale dek geliyor.
    Denemek lazım 10 medal atıp garanti 2 yeni medal gelecekmi diye.

NPC Underground Katalam basedemi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pepeee

quote:

110 a 25 oldukça iyi bir rakam bunu tam olarak nasıl yapıyorsunuz, underground katamalan merkezde bahsettiğin takası yapan npc yi göremedim açıkcası, biraz detaylı yazabilirmisin. 1100 tane mithrilim var hatalı birşey yapmak istemiyorum.

Ceranium medal

Ceranium medal

1Mihtril 1box alıyorsunuz bunun içindende Shattered CeraniumaX 2 tane cıkıyor 10-12 de bir de medal cıka biliyor.

• quote:

quote:

quote:

Ceranium medal

Ceranium medal

1Mihtril 1box alıyorsunuz bunun içindende Shattered CeraniumaX 2 tane cıkıyor 10-12 de bir de medal cıka biliyor.

Bilgiler için teşekkürler, bakalım bizim şansımız nasıl birde drop kağıdı olsaydı:(: eskiden kutu açarken kullanılan drop kağıtları varmış ben o dönemleri göremedim tabi

• Shattered Ceranium takasını nerede yapıyoruz bulamadım bir türlü
  • south katalamda garnizon cadırında var north katalamda yanlıs hatırlamıyor isem 78 yada 77 garnizonda bir npc takası yapıyor 10 a1 oranla calısıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellsinger

south katalamda garnizon cadırında var north katalamda yanlıs hatırlamıyor isem 78 yada 77 garnizonda bir npc takası yapıyor 10 a1 oranla calısıyor

north 78 deymiş gece bütün hepsini gezgim :) 10 a 1 dönüşüyor evet ama arada boş çıkıyor.
  • Sanırım ben çok şanslı değildim, %19 gibi bir oranda takas edebildim. bir çok kişi %23-25 arası takas etmiş, bu arada shatred takasında her 10 tane 1 taneye dönmüyor, 4 yada 5 tanede 1 tane fail oluyor,
  • Yeni konu açmayayım, burdan bir sorum olacak. 4.0'ı fazla inceleme vaktim olmadı ama mor renkli yeni AP itemleri gördüm, sadece 150k ap karşılığı alınabiliyorlar ve statları oldukça iyi görünüyordu. Bu itemler neyin nesidir? Neden o kadar basit alınabiliyorlar. Statlarında benim görmediğim bir eksikmi vardı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batu

Yeni konu açmayayım, burdan bir sorum olacak. 4.0'ı fazla inceleme vaktim olmadı ama mor renkli yeni AP itemleri gördüm, sadece 150k ap karşılığı alınabiliyorlar ve statları oldukça iyi görünüyordu. Bu itemler neyin nesidir? Neden o kadar basit alınabiliyorlar. Statlarında benim görmediğim bir eksikmi vardı?

Governer olman lazım giymek icin
  • quote:

Yeni konu açmayayım, burdan bir sorum olacak. 4.0'ı fazla inceleme vaktim olmadı ama mor renkli yeni AP itemleri gördüm, sadece 150k ap karşılığı alınabiliyorlar ve statları oldukça iyi görünüyordu. Bu itemler neyin nesidir? Neden o kadar basit alınabiliyorlar. Statlarında benim görmediğim bir eksikmi vardı?

Mor renkli ape itemleri Governer itemi oluyor sadece Governer ranklar kullana biliyor. + basılmıyor ama zaten +15 statları var itemlerde.

Valla bende 260 mithril vardi çevirmeden sonra Ceranium medaller 56 tane oldu.
  • Governor 600K ap ile 2 end-game set dizebiliyor yani. Zaten bundan sonra yapacağı tek şey yeni patch gelene kadar AP kasıp rank düşmemek olacaktır. PvP yapamayacağına göre, governor'lar için oyun bitti diyebilirmiyiz? Governor'lar genelde PvE delileri olduğuna göre, end-game sette bu adamlara bu kadar basit verildiğine göre canları çok sıkılacak...
  • quote:

quote:

Mor renkli ape itemleri Governer itemi oluyor sadece Governer ranklar kullana biliyor. + basılmıyor ama zaten +15 statları var itemlerde.

Bende 1050 tane mithril vardı, 820 tanesini konuştuğumuz yöntemle çevirdim 156 tane cera alabildim, 230 tanesini serum+mithril yöntemi ile değiştirdim 72 madalyada buradan aldım tabi 1.150.000 de ap gitti, oranın böyle olacağını tahmin etseydim hepsini serum ile takas ederdim. şuan 79 madalyaya ihtiyacım var ama oyunda hiç madalya görevi yok sanırım yada bana denk gelmdi, sadece kale savaşlarında kaleyi albilirsen 2 cera geliyor, oda günde bir defa ve kaleyi almak cidden zor ciddi bir league gerekiyor, hem balaur hem asmolara karşı savaşıyorsun, çok ciddi bir xform sayısı gerekiyor, özetle yeni haritaları ben gerçekten çok sevdim tam aksiyon haritası olmuş, sadece yüksek ranklar için zor çünkü kesilince çok ap gidiyor ve ap kasılacak yer kalmadı cera olmadığı için itemede çevirilemiyor, esotrance artık ap vermiyor, coridor bile boş çıkıyor, en azından oradan mithril alıyorduk boş çıkması çok kötü oldu, göze gidip anahtar kovalamakta artık oyundan iyice soğutur insanı, yeni zindanları deneme fırsatım olması 12 kişi olmak gerekiyor sanırım ve girerken bir item istiyor nereden alınıyor onuda bilmiyoruz :)

• quote:

quote:

quote:

Bende 1050 tane mithril vardı, 820 tanesini konuştuğumuz yöntemle çevirdim 156 tane cera alabildim, 230 tanesini serum+mithril yöntemi ile değiştirdim 72 madalyada buradan aldım tabi 1.150.000 de ap gitti, oranın böyle olacağını tahmin etseydim hepsini serum ile takas ederdim. şuan 79 madalyaya ihtiyacım var ama oyunda hiç madalya görevi yok sanırım yada bana denk gelmdi, sadece kale savaşlarında kaleyi albilirsen 2 cera geliyor, oda günde bir defa ve kaleyi almak cidden zor ciddi bir league gerekiyor, hem balaur hem asmolara karşı savaşıyorsun, çok ciddi bir xform sayısı gerekiyor, özetle yeni haritaları ben gerçekten çok sevdim tam aksiyon haritası olmuş, sadece yüksek ranklar için zor çünkü kesilince çok ap gidiyor ve ap kasılacak yer kalmadı cera olmadığı için itemede çevirilemiyor, esotrance artık ap vermiyor, coridor bile boş çıkıyor, en azından oradan mithril alıyorduk boş çıkması çok kötü oldu, göze gidip anahtar kovalamakta artık oyundan iyice soğutur insanı, yeni zindanları deneme fırsatım olması 12 kişi olmak gerekiyor sanırım ve girerken bir item istiyor nereden alınıyor onuda bilmiyoruz :)

Serum la cevirmek %30 diyorlar.
    Bende 2.6m ap var 260 tane serum 1.3k ap ediyor ben butun apeyi böye harcarsam işime yaramaz. %5 oran için bukadar ap gereksiz diye düşündüm.

Sende 1000medal vardi. 5m ap yi sadece %5 için vermek belki mantikli gelebilir.
    kendimi suçlu hissettim. Ceranium medal nasıl cevirdiniz oranlar nasıl dediniz bende bendeki oranı verdimde.
    bu gibi yeni pactlerde iyice araştirmadan oyunculardan bilgi almadan birşey yapilmaz.

Kamikaze ve Radium giriş itemleri Katalam Underground da moblardan düşen 10 tane itemin morhlamakla oluyor. morh desing 81 Camp daydi galiba.

Ve artik yanına 3-4 kişi almadan bir yere gidilmiyor. solo gezmek solo pvp yapmak afadersiniz ama biraz salaklık ve enayilik oluyor.

• Ancient Coin işini araştıran oldumu? Günde ne kadar kasılıyor? Solo kasılabiliyormu vs vs.
  • quote:

Ancient Coin işini araştıran oldumu? Günde ne kadar kasılıyor? Solo kasılabiliyormu vs vs.

questlerden bir 700 civari rahat geliyor ama sonra questler instance lar kalıyor orada duruyor. moblardan düşüyor 1er tane oda bazen .KAtalam Undergroud dakimoblar.

Ancient ile alınan itemlerin Statları cok güzel ama max +5 oluyorlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.