Şimdi Ara

Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap (487. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.225
Cevap
234
Favori
452.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam dediyse verir vermek zorunda. işlemi yapanın hatta adını alın gelmezse ona göre arar dersiniz böyle böyle diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vadeli hesaba vadesi dolmadan para ekleniyor mu bu cepteteb de

• quote:

Orijinalden alıntı: tuxedo

Bu mesaj silindi.
    Chipli kart gondermiyorlar.

• Ben de bugün teslim aldım cepteteb kartımı. Tam neden çipli değil diye sormaya gelmiştim ki aynı sohbet dönmüş.
  • Hocam başka bir konuda şöyle bir resim gördüm;
    Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap

Anlayacağınız çipli banka kartı var gözüküyor. Az önce müşteri hizmetlerini aradım, kartımın çipsiz olduğundan bahsettim. İlk gelen/isimsiz kart olduğu için çipsiz olabileceğini yeni isimli kart gönderirse onun büyük ihtimalle çipli olacağını söyledi yetkili. Bende yeni kart talebinde bulundum hemen.
  • Kart gelsin haber veririm hocam sizede. Ama büyük ihtimalle çipli gelecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu günkü dolar hareketinde alım satımı durdurdu teb.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bi chip muhabbeti dönmüş ama chipli olunca ne oluyor olmayınca ne oluyor? güvenlikle mi ilgili?

• Bugün saat 18 itibariyle makası 50 kuruş yaptı ve bizler güç içinde kar etmişken, şimdi zarar ettik. Bu nasıl bir rezalettir ya!
  • 8.1lik pound u 8.7 den satiyor. parayi bu saatte eft yle yapikredi ye yollayanilie miyim

• Kefelon kullanıcısına yanıt
    Hocam son durum nedir, çipli kart geldi mi?
  • Çip'li kart olayını merak eden arkadaşlar. Arayıp çipli kart istediğimi belirtmeme rağmen yine çipsiz geldi. Büyük ihtimalle cepteteb'in bankakartı çipsiz. Keşke enpara gibi olsaydı ama neyse artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Çip'li kart olayını merak eden arkadaşlar. Arayıp çipli kart istediğimi belirtmeme rağmen yine çipsiz geldi. Büyük ihtimalle cepteteb'in bankakartı çipsiz. Keşke enpara gibi olsaydı ama neyse artık.
    Twitterda çipli diye reklamları var?bende çipli ile değiştirmelerini isteyecektim kafam karıştı.https://twitter.com/cepteteb/status/983375741130805248

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.R.W. -- 18 Ağustos 2018; 13:32:26 >
  • E.R.W. kullanıcısına yanıt
    Aynı tweetin altında cevaplanmış hocam;

Kesin bir şekilde şuan için çipli banka kartı yok arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 18 Ağustos 2018; 14:21:30 >
  • Çipli kartın ne yararı var? Çipsizde yapamadığımız hangi işlemi çipliyle yapabiliriz?

• ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    Hocam kart kopyalama yöntemlerinin çoğu çipsiz kartlar için geliştiriliyormuş galiba. Çipli olunca daha güvenli oluyor kısaca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 18 Ağustos 2018; 19:56:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkede daha önce birçok bankayla çalıştım fakat müşteri hizmetleri konusunda bu kadar rezilini görmedim. 2 haftadır Hizmet Sözleşmem sistemlerinde gözükmediği için İnternet Bankacılığı ve Mobil Şubeyi kullanamıyorum. 2 haftadır toplam 65 dakika konuşmuşum müşteri hizmetleriyle bir o kadar da Twitter yazışmam hala aynı şeyleri zırvalayıp duruyorlar. Enpara'nın değerini yeniden anladım. Kenarda enpara dururken bunu almayın, aldırmayın.
  • Cepteteb bitti galiba

• BraveHeart kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de ekstre gördüm ve yıkıldım açıkçası. Cepteteb'in ilk falsosu faiz işletme tutarını 100 TL'den 500 TL'ye çıkarmasıydı bu iki oldu.

Bu şubesiz bankacılık işi hüsranla bitecek herhalde. Nuvo kaldırıldı, Enpara ayın Enparalısı saçmalığını uydurdu ondan sonra kredi kartı çıkardı talep ettim vermedi sildim defterden o yüzden. Şimdi de gidiyor gönlümün efendisi gibi gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuxedo

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    %50 indirim kredi kartı sahiplerine yapılıyor, kredi kartı olmayanlara zaten indirim yok diye biliyorum ben.

@den aynen şubesiz bankacılık olayı yalan oldu Türkiye'de, dövizde de çok fazla makas koyuyorlar, en yakın zamanda çıkacağım bunlardan.
  • 
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.