Şimdi Ara

Cepteteb kredi kartı ücretsiz taahhütsüz 75 tl bonus yükleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bankayı kredi kartı iptali için aradım , önce size , sistem düşük faizli ihtiyaç kredisi teklifi verdi diye söylüyorlar , kabul etmeyip kapatın derseniz 2. Bir teklifle 75 tl bonus öneriyorlar. Benim kredi kartım aidatsız ve ilk 50.000 kişinin içerisinde olmama rağmen 75 tl aldım. 3 arkadaşımdada denendi ve puan alındı, hatta onlar 3 fatura ödeme talimati ve her ay harcama sözüde verip ( harcama sözü ve otomatik ödeme talimatını internet bankacılığından daha sonra verdiler) toplam 225 tl bonus kazandılar.
    Cepteteb kredi kartı ücretsiz taahhütsüz 75 tl bonus yükleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efefor -- 20 Şubat 2018; 22:22:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konu günceldir

• Hocam ters bir müşteri temsilcisine gelip ciddi ciddi kartı kapatmasinlar sonra karttan olmayalim??

• genclik17 kullanıcısına yanıt
    Aldınızmı puanı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efefor

Aldınızmı puanı

Hocam denemedim deneyeyim mi ya karti komple kapatirlar karttan olursak diye korkuyorum ne diyorsunuz deneyeyim mi kapatirlarsada sonra arayip actirabilir miyiz??

• genclik17 kullanıcısına yanıt
    Boşverin denemeyin

• Kişiye göre farklı teklifler sunuluyor.Banada ilk başta 0.99 faizli kredi sundular istemiyorum deyince 6ay 500tl harcamaya 100tl teklif edildi.Bunuda kabul etmeyince kartı kapatmaya geçti. Bence kartı kapattırmayı göze alamayanlar denemesinler.
  • Teb in diğer kartlarında ısrarla kapattıracam derseniz iade ediyorlar ama cepteteb i kapattırmayı göze alamam zaten ücretsiz. Aylık 500 lira harcama sözüne de 75 lira veriyor zaten. Ama sizin için güzel fırsat olmuş gerçekten

• merhabalar ilk fatura kesildiği tarihite teb preminium kredi kartıma 145 tl ücret kesilmiş müşteri hizmetlerini aradığımda ilk baş kredi sundular sonra kabul etmedim sonra yarı iade yapalım denildi kabul etmedim 2 fatura talimatı verilin denildi düşüneyim dedim sizce kabul etmelimiyim yoksa kartı direk iptal mi ettireyim ?
  • symbol23 S kullanıcısına yanıt
    12 ay sonra kesebilirler, yasal olarak ilk ayda kesemezler, Kesinlikle kartı direk iptal ettirin, 3 gün sonra arayıp iade edicekler komple ve artı olarakta hediye puan vericekler, aradıktan sonra gelişmelerden beni haberdar edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efefor -- 28 Mart 2018; 18:37:3 >
  • quote:

12 ay sonra kesebilirler, yasal olarak ilk ayda kesemezler, Kesinlikle kartı direk iptal ettirin, 3 gün sonra arayıp iade edicekler komple ve artı olarakta hediye puan vericekler, aradıktan sonra gelişmelerden beni haberdar edin

Hocam bana sozlesme gereği iptal ettirsenizde odyeceksiniz diyorlar doğrumudur ?

• Hayır yıllık üyelik ücreti kart aktif olduktan 1 yıl sonra alınır, siz daha 1 aylıksınız öyle olması yasal değil korkutuyorlar hadi öyle oldu diyelim 1 ay kullandığınız için 145 lira 12 aya bölünür o da ayda 12 lira yapar 12 lirayı keser geri kalan 133 tl iade olur iptal ettirin korkmayın cevabınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efefor -- 28 Mart 2018; 19:8:44 >
  • quote:

Hayır yıllık üyelik ücreti kart aktif olduktan 1 yıl sonra alınır, siz daha 1 aylıksınız öyle olması yasal değil korkutuyorlar hadi öyle oldu diyelim 1 ay kullandığınız için 145 lira 12 aya bölünür o da ayda 12 lira yapar 12 lirayı keser geri kalan 133 tl iade olur iptal ettirin korkmayın cevabınızı bekliyorum

Tamam bakalım simdi arıyorum

Merakla sonucunuzü bekliyorum , yazar mısınz

• Aradım mesai saatleri icerisinde ararsanız iptal edilecegi soylendi yarın mesai saatleri icerisinde arıyacam tekrar buradan yazarım

Tamam güzel haberlerinizi bekliyorum.

• Aradım yukarıda yazdığım şeyleri söylediler direk iptali gerçekleşti

Şimdi bddk’ya şikayetinizi yazın 1 aylık karta ücret kestiler ekstrede kart ücretini gördükten sonra 15 gün içinde kartı iptal ettirip iade alma hakkınızı söyleyin iade alıcaksınız

• efefor kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam yazalım bakalım

• Ayıca e-devletten de tüketici hakları hakem heyetine de yazabilirsiniz aynı mesajı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.