Şimdi Ara

CEPTETEB’den 4 Yeni Otomatik Fatura Ödeme Talimatına tam 100 TL Hediye! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
26
Favori
19.102
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk faturadan cepteteb otomatik odemesi patladi. su faturamin son günü dündü, aksam 7 gibi aradim gece 11.30 a kadar ödenir dediler, fatura ödenmemiş. 👏👏👏

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asterixis kullanıcısına yanıt
    evet geçen aydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

ilk faturadan cepteteb otomatik odemesi patladi. su faturamin son günü dündü, aksam 7 gibi aradim gece 11.30 a kadar ödenir dediler, fatura ödenmemiş. 👏👏👏

Benim İSKİ faturam her ay son ödeme gününde düzenli olarak ödeniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

ilk faturadan cepteteb otomatik odemesi patladi. su faturamin son günü dündü, aksam 7 gibi aradim gece 11.30 a kadar ödenir dediler, fatura ödenmemiş. 👏👏👏

Hesaptan kesilmiş ise bazı kurumlara geç gidiyor ödeme bilgisi.
  • evet arkadaslar gec yansımış fatura ödenmiş, yanlis bir algı oluşturmuş olmayayim cepteteb hakkinda.

tesekkurler @emrah_88 ve -OFLU-

• Asterixis kullanıcısına yanıt
    Ne şartı o?

• Katılım için sms atıyormuyuz

• talimatı verdikten sonra hemen mi yatıyor 100 tl?
  • Her ay mı veriyor 100tl'yi, bir kereye mahsus mu?

Son katılım tarihi nedir kampanyanın?

Bilen alıntılasın please.

• Talimatı kaydedemeyen , sisteme kayıtlı telefonumu değiştiremeyen bu teb ,kendim internet şubesinden oluşturduğum ödeme talimatını da geç ödemiş, fatura faize girmiş..😡

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuna4242

Her ay mı veriyor 100tl'yi, bir kereye mahsus mu?

Son katılım tarihi nedir kampanyanın?

Bilen alıntılasın please.

Bir kere veriyor tabi her ay değil, kampanya bu ay da geçerli katılabilirsiniz - kampanya sayfasında sms bilgisi yazmıyor. Puanlar ilk ödenen faturanızın sonraki ay mıydı yatışı o karışık biraz bilen arkadaşlar yazabilir, geçen ay sonu verdim talimatları bekliyorum ben de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihgh3 -- 18 Ocak 2018; 8:7:37 >
  • 2016 yılında sanırım 3 faturaya 50 bonus kampanyaya katılıp 6 ay sonra faturaları çektim başka bankaya

şimdi tekrar 4 adet fatura talimatı versem CEPTETEB 4 Yeni Otomatik Fatura Ödeme Talimatına tam 100 TL Hediye verir mi?????

tecrübesi olan yazabilirse sevinirim
  • 3 talimat verdim 2'si ödendi türk telekom internet ödenmedi. Son gün bugün fakat ekranda ödeneceğine dair bir bildirim yok, diğer faturalarda uyarı gösteriyordu ödeneceğine dair, ödenir mi arkadaşlar sizce 25 TL den olacaz yoksa:(

Talimatların aynı ay verilmesi gerek o yüzden yanar hocam, teb'i aradım 'kurum faturayı göndermemiş o yüzden fatura görünmüyormuş, gün içinde ödenir' diyorlar, manuel ödemedek istediğimde borç gözüküyor talimatta gözükmüyor işe bak ya :)

Talimat duruyor, ben de başka bankaya taşıdım hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuniteD7 -- 22 Ocak 2018; 17:09:16 >
  • vcente70 kullanıcısına yanıt
    Gecikmiş cevap için kusura bakma, pek çevrimiçi olmuyorum.
    Ben aynı gün mesai bitimine kadar faturaları kontrol ettim ve ödenmemiş olanların halen ödenmediğini görünce aynı gün tüm otomatik fatura talimatlarını iptal ettim.
  • MuniteD7 kullanıcısına yanıt
    Yükleme yapılacak banka kartı (banka kartı ana şubesi CEPTETEB Hesap olmalı)/ CEPTETEB Kredi Kartı’nın kampanya süresince en az 1 kez harcama veya ATM para çekme işlemi yapmış olması gerekmektedir.
    Bonus/iade yükleme tarihinden önce, talimatların verilen CEPTETEB Hesap veya CEPTETEB Kredi Kartı ile en az 1 kez ödenmiş olması gerekmekte ve talimat geçerli olduğu sürece otomatik olarak ödenmelidir.
    Verilen talimatların ödeme tarihleri göz önüne alınarak, bonus/iade yüklemeleri, her ay için bir sonraki ayın son iş gününde gerçekleşecektir. Yüklemeler bir müşteri için yalnızca bir kez olabilir.

diyor ya hocam hani fatura benim de bu ay ödenmiyecek 31 ocaktan sonra ödenecek.. son maddede ödenen fatura için bir sonraki ay son günü yüklenir diyor. eğer fatura ödenmesinde son gün 31 ocak olsaydı iade/puan her halukarda 28 şubatta yatması gerekirdi. asıl mesela 31 ocağa kadar para çekimi veya alışveriş yapılması gerekiyor sanırım. umarım ben doğru anlamışımdır yoksa benim de yanacak :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MuniteD7

3 talimat verdim 2'si ödendi türk telekom internet ödenmedi. Son gün bugün fakat ekranda ödeneceğine dair bir bildirim yok, diğer faturalarda uyarı gösteriyordu ödeneceğine dair, ödenir mi arkadaşlar sizce 25 TL den olacaz yoksa:(

Talimatların aynı ay verilmesi gerek o yüzden yanar hocam, teb'i aradım 'kurum faturayı göndermemiş o yüzden fatura görünmüyormuş, gün içinde ödenir' diyorlar, manuel ödemedek istediğimde borç gözüküyor talimatta gözükmüyor işe bak ya :)

Talimat duruyor mu?

Bende talimat verdiğimi hatırlıyorum, bugün online işlemlere girdim ve ödenmemiş faturamın olduğunu gördüm, 1 ocakta kesilen fatura ödenmemiş. Son ödeme de 15 ocaktı, yani 5 gün geçmişti.

Hemen talimatlara baktım, talimat yok olmuş. Bende farklı bankadan hemen ödedim ve farklı bankaya talimat verdim.

Neyseki farkettim de kapanmadan kurtardık.

6 ay dolsun direk faturaları taşıyacağım.

• İnternet faturasının son ödeme tarihi geçmesine rağmen ödenmemiş.

Aradım, kurum tarafından bir fatura bilgisi gönderilmediği için ödeme yapılmamıştır dediler.
  • karttan ücreti olmayan kredi kartı var mı bu bankanın? ya da hangi kartını almam daha uygun olur? tavsiye eder mısınız bu bankayı ve kredi kartlarını? tsk ederim cevaplar için arkadaşlar..

• Arkadaşlar birde şunu belirteyim, firmanın ödeme listesinde TEB varmı yok mu? Buna bir bakın. Mesela bir doğalgaz faturasını talimat verdim, firmanın listesinde teb yoktu ama ben şansımı denedim ödedi o faturayı.

Bundan dolayı sıkıntılar oluyor sanırım.
  • vitriol kullanıcısına yanıt
    yeni fatura olmasi lazim, eskileri iptal edip aynilarini girerseniz olmuyor.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.