Şimdi Ara

CEPTETEB 3 FATURAYA 50 TL BONUS(6Ay) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
30
Favori
19.826
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kart başvurusu yaptım dün ama bugün teb ile ilgili şikayet var.com da şikayetler neler diye bakayım dedim bir sürü şikayet var genellikle kredi kart aidatı ile ilgili ... herkesten kart aidatı kesiliyormuş bu nasıl bir bankacılık anlayışıdır kart ücreti yok diyorlar ama kart aidatı kesiyorlar herkesten :)
    başvurumun iptalini isteyeceğim artık adamlar yazdıklarıyla söyledikleri birbirini tutmuyor yazık ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratacar_

Kart başvurusu yaptım dün ama bugün teb ile ilgili şikayet var.com da şikayetler neler diye bakayım dedim bir sürü şikayet var genellikle kredi kart aidatı ile ilgili ... herkesten kart aidatı kesiliyormuş bu nasıl bir bankacılık anlayışıdır kart ücreti yok diyorlar ama kart aidatı kesiyorlar herkesten :)
    başvurumun iptalini isteyeceğim artık adamlar yazdıklarıyla söyledikleri birbirini tutmuyor yazık ....

Uzun süredir kullanıyorum herhangi bir kart aidatu ödemedim.

Ama şunu belirtmek isterim ki en az 10 telefon görüşmem de ,inatla biz haklıyız havasındalar.

Örneğin son telefon görüşmemde kartmın yenilenmesini istedim .tmm dediler kayıt aldılar.sonra sabah oldu aklıma takıldı eski adresime göndermezler inşallah diyerek aradım hemen.kartınız daha basılmamış dediğiniz adresw gönderim yapalım dediler.3 gün sonra kurye aradı,xxx işyerindemisiniz deyince kartın yanlış adrese gittini anladım.yeni adresi verdim1 hafta sonra anca elinizde olur dedi.hemen akabinde mh aradım toz kondurmuyolar kendilerine.dedim bari kabahatinizi özre çevirmek için kurye firmasıyla iletişime geçin en acilinden yönledirilmesi yapılsın dedim demez olaydım benim uğraşmam gerektiğini iletti mh.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yaklaşık 3 ay önce bu kampanyadan yararlanıp 50 TL bonusum geldi.(N11 veya cetteteb işyeri geçen yerlerde kullanabilirsiniz.Benzin istasyonlarında hemen hemen her kart oluyor.Ben yakıt alarak kullanmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: International

Beyler otomatik fatura ödeme talimatı verdiğimizde bizden herhangi bir kesinti(faiz,komisyon) gibi birşey oluyormu? Fix kart kesmeye başlamış arkadaş dedi.bunda varmı öyle birşey?

hayır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2ekmek1sut

quote:

Orijinalden alıntı: muratacar_

Kart başvurusu yaptım dün ama bugün teb ile ilgili şikayet var.com da şikayetler neler diye bakayım dedim bir sürü şikayet var genellikle kredi kart aidatı ile ilgili ... herkesten kart aidatı kesiliyormuş bu nasıl bir bankacılık anlayışıdır kart ücreti yok diyorlar ama kart aidatı kesiyorlar herkesten :)

Uzun süredir kullanıyorum herhangi bir kart aidatu ödemedim.

Ama şunu belirtmek isterim ki en az 10 telefon görüşmem de ,inatla biz haklıyız havasındalar.

Örneğin son telefon görüşmemde kartmın yenilenmesini istedim .tmm dediler kayıt aldılar.sonra sabah oldu aklıma takıldı eski adresime göndermezler inşallah diyerek aradım hemen.kartınız daha basılmamış dediğiniz adresw gönderim yapalım dediler.3 gün sonra kurye aradı,xxx işyerindemisiniz deyince kartın yanlış adrese gittini anladım.yeni adresi verdim1 hafta sonra anca elinizde olur dedi.hemen akabinde mh aradım toz kondurmuyolar kendilerine.dedim bari kabahatinizi özre çevirmek için kurye firmasıyla iletişime geçin en acilinden yönledirilmesi yapılsın dedim demez olaydım benim uğraşmam gerektiğini iletti mh.

internet şubesinde kart kaybolduya basınca yeni kart geliyor sistemdeki adrese ayarlardan da adresi değiştrebilirsin. m.hizmetleriyle uğraşmaya gerek kalmıyor.

• Fatura kesildiyse, son ödeme tarihi daha gelmediyse otomatik ödemeye kaydedersek ödemede sıkıntı olur mu? Yoksa fatura kesilmeden önce mi tanımlamak gerekirdi?
  • Talimat verirken ayrıntısı yazıyormuş. 3 Turkcell talimatı ile katıldım. Üzmezlerse mutlu oluruz.
  • Eylül ayında verdiğim talimatlar bu ay itibariyle 6 ay boyunca ödeme şartını doldurdu. 28 Şubat'tan sonra mı talimatları çekelim yoksa ödemeler yapıldığı için şu an çeksek olur mu?
  • muratacar_ kullanıcısına yanıt
    Dediğin olayı bende okumuştum. Cepteteb kredi kartı için başvurmuştum.

Kartı teslim etmeye geldiler. Teslim almadan sözleşmeye bakabilirmiyim dedim. Sözleşmede cepteteb kredi kartı 0 tl yazıyordu.

Daha sonra hesap açtım onun sözleşmesinde de hiç bir alınmayacağı yazıyor.

Eğer alırlarsa sözleşmeyi gözlerine sokarız:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eoudoxias kullanıcısına yanıt
    ilk çıkartanlardanım hem hesabı hemde kredi kartını çok uzun süredir kullanıyorum hiç bir ücret alan yok rahat olun. şikayet hattı on numara ilgili banka bir deniz bank birde bunlar şikayet hatları inanılmaz ilgili. millete yapı kredi garanti gibi yüzüne bakmayan banka lazım. bakmayın millete. seveni öperler bu memlekette.
  • sarius82 S kullanıcısına yanıt
    6 defa fatura ödenmişse bitmiştir mevzu. çekebilirsin günü dolmadan da çeksen çok bişey olmaz gün bazına bölüp en fazla 2 lira keserler. talimat iptalleri 6 ay talimat kaldırma cezasını talimatın iptal edildiği süre periyoduna bölüyorlar çok iyi anlatamadım ama hiç bişey olmaz. iptal etmek istiyorsan edebilirsin. yani zamanından önce kaldırdın diye verdiği bonusların hepsini değil sadece kaç gün erken sildiysen o gün sayısını verilen bonusa bölüp o kadarını borç yansıtıyorlar oda 1 ay için bile olsa 3 5 lirayı geçemez.
  • benim 50 tl geldi fakat bonusları nerde harcayacağım konusunda bir fikrim yok geçerli alışveriş kanalları varsa paylaşabilir misiniz ?
     CEPTETEB 3 FATURAYA 50 TL BONUS(6Ay)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LouisVuitton -- 28 Şubat 2017; 19:34:8 >
  • LouisVuitton kullanıcısına yanıt
    Bonus üye işyerlerinin tümünde harcayabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • smclk89 kullanıcısına yanıt
    Talimatı verince 3 fatura 50tl ya da puan ne zaman yatıyor?

• pusat1249 kullanıcısına yanıt
    eklediğin faturaların da en sonuncusu da ödendikten 7 gün içerisinde yatıyor.
  • Ben Şubat ta katıldım kampanyaya. 2 fatura ödendi. Ama 3. fatura bugün kesilmiş ve son ödeme tarihi 10 mart. Bu nedenle 25 tl yatmış. 50 tl bonus yatması için ne yapılabilir? Böyle bir durum başına gelen var mı acaba?
  • IIduayenaII I kullanıcısına yanıt
    işte o bonus üye işyerleri konusunda bilgi eksikliği var. akaryakıt istasyonlarında filan geçer mi ?
  • LouisVuitton kullanıcısına yanıt
    https://www.bonus.com.tr/markalar burdan bakabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • IIduayenaII I kullanıcısına yanıt
    bende bonus özellikli denizbonus var bazı yerlerde bonusu harcayamıyorum. o yüzden sordum teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.