Şimdi Ara

CEPTETEB 3 FATURAYA 50 TL BONUS(6Ay) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
30
Favori
19.826
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçen sene bu zamanlar 12 aylığına vermiştik talimak
    sonrası 2016 eylülde 6 aya indirmişler 3 fatura 50yi
    şimdi başka fatura talimat verecektim ama alttaki madde gereği 50 değil 25 bile vermeyecekler herhalde.
    vazgeçiiimmi ?

quote:

Bir müşterimiz CEPTETEB Hesap veya CEPTETEB Kredi Kartı üzerinden bir kez kampanyaya katılabilir. CEPTETEB Fatura Talimatı Kampanyası’na daha önce katılmış müşterilerimiz tekrar katılamaz.
  • teb den mesaj geldi 50 puan yüklenmiştir diye
  •  CEPTETEB 3 FATURAYA 50 TL BONUS(6Ay)
  • Bana da bugün 50 TL yüklendi, bu bonusların son kullanma tarihi var mı acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özöz Ö kullanıcısına yanıt
    bilmiyorum dostum daha bana yatmadı :(

sen gene de ilk alışverişinde kullanmaya bak bonusu.
  • Gelir bence birazdan size de sms,bana geleli 5 dk oldu çünkü.Ben ayın 12 sinde talimat vermiştim,yani sizden bir iki hafta evvel,belki bu yüzden sizinki henüz gelmemiştir.

• Cepteteb kredi kartıyla 4 talimat verdim 100 tl bonus için 50 tl geldi. Cepteteb kartlar 100 lük kampanyaya dahil değilmiş 50 alabiliyormuş 3 talimata.
  • 2 otomat talimatı verdim sms geldi az önce 25 yüklendi diye şimdi bi tane daha otomat versem 25 daha yüklenirmi banko ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalperestgen

2 otomat talimatı verdim sms geldi az önce 25 yüklendi diye şimdi bi tane daha otomat versem 25 daha yüklenirmi banko ?

o kampanya bitti diye biliyorum şuanki kampanya farklı. yani şuan verirsen 1 talimat vermiş gibi olursun.
  • https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/7637983/

böyle bir olay yaşadım. 4 talimata 100 tl bonus kampanyasına katılmıştım. Güya cepteteb kredi kartları dahil değilmiş. Halbu ki kampanya linkinde böyle bir ibare yok. Sadece cepteteb para kartların dahil olmadığı bilgisi var. Bu durumu yaşayanlar siz de şikayetvar'a yazın. Hatta e devletten türkiye hakemler birliğine başvuralim.ben öyle yapacağım. İnsanları kandırmak böyle kolay olmamalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: sofistike38

https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/7637983/

böyle bir olay yaşadım. 4 talimata 100 tl bonus kampanyasına katılmıştım. Güya cepteteb kredi kartları dahil değilmiş. Halbu ki kampanya linkinde böyle bir ibare yok. Sadece cepteteb para kartların dahil olmadığı bilgisi var. Bu durumu yaşayanlar siz de şikayetvar'a yazın. Hatta e devletten türkiye hakemler birliğine başvuralim.ben öyle yapacağım. İnsanları kandırmak böyle kolay olmamalı.

Aynı olay için ceptetebi aradım teyit almak için

Cepteteb kredi kartı geçerli değil teb için geçerli dediler

Ozmn hangi mantıkla cepteteb uygulması üzerinden teb kredi kartının kampanyasını yayınlıyprsunuz dedim

Teb kredi kartı olanlar online işlem için cepteteb uygulmasını kullanıyorlar dedi ŞAŞTIM KALDIM.tek kelime edemedim.teşekkürler deyip telefonu kapadım

• 2ekmek1sut kullanıcısına yanıt
    şunların verdiği cevaba bak ya, böyle pişkinlik olmaz
  • Arkadaşlar talimat verdikten sonra tüm faturaları 1 kez ödeyip sonrasında faturaları farklı kanallardan ödense sorun olmaz değil mi, limit kısıtlı da ondan soruyorum.

• mehmet2555 M kullanıcısına yanıt
    Koşullarda kampanya süresince 1 defa kesin ödenmesi gerekir yazıyor. Böyle detaylı belirttiklerine göre sıkıntı olmaz.

• IIduayenaII I kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Aralik 22 de, 3 adet talimat verdim

Aralik 27de faturalar kesildi

Ocak 18de 3 faturada odendi... (Toplam 33Tl)

Ocak 31de 50 tl yatmis....

• bana da yatmış mesaj falan gelmedi şaşırdım
  • 31 ocak ta yatmış 50 TL simdi gördüm bende.

• 100 tl için başvurduk 50 tl ödendi ahhh teb ahhh suyun ısınıyor seninde.
  • Beyler otomatik fatura ödeme talimatı verdiğimizde bizden herhangi bir kesinti(faiz,komisyon) gibi birşey oluyormu? Fix kart kesmeye başlamış arkadaş dedi.bunda varmı öyle birşey?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.