Şimdi Ara

cepteşok Black&Decker Akülü Vidalama 10.8v 169 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
3
Favori
3.557
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bilen kullanan var mı acaba ?
  • Şimdi benim anlamadığım;
    bu ürün n11'de 1 tane de kalmış olsa daha ucuza yani 160 TL'ye satılıyor doğru mu?
    2.si de; hadi bu başka model diyelim, tork değeri 12 nM imiş ayrıca da 10.8V. Bunun yerine az daha koyup 30 nM torku olan 18V şu ürünü almak daha mantıklı değil mi?

https://urun.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/einhell-tc-cd-18-2-1-h-sarjli-matkap-akulu-vidalama-600-watt-367224645

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Jeremain Lens J kullanıcısına yanıt
    şu an o da satın alınmış.

torku 12 değil 26Nm.

pili li-ion, sizin örnek verdiğiniz cihazda pil NiCd.

• Tork ayarsız sorun olur çoğu yerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • horozcu yavuz abi kullanıcısına yanıt
    26 nM nerede yazıyor?
    Verdiğiniz bu linkte BDDC12C modeli mevcut. Sizin üstte attığınız 12C değil 12K modeli ?

biraz paint terk oldu ama idare edin lütfen.

cepteşok Black&Decker Akülü Vidalama 10.8v 169 TLcepteşok Black&Decker Akülü Vidalama 10.8v 169 TL

• ürün çakma değil arkadaşlar black&decker son cihazlarında bu logoyu kullanıyor. ikincisi verilen einhell modeli ni-cd pil. bu tarz cihazlarda lityum iyon piller öneriliyor. ni-cd ve benzer piller daha eski tip .
  • Cepteşoktaki ucuzlayan aktüel ürünleri çoğunlukla hatalı/defolu mağazaların iade edecekleri ürünler.İsteyen deneyebilir, mağazaya gidip ürünleri görebilir.Boşuna satın almayın benden söylemesi.

• Bilen de yazmış. Bilmeyen de yazmış

Çakma felan değil

Ev kullanıcıları için plus modeli bu. Artı işareti o yüzden

Lion pilli. N11 den biz 140 a aldık 2 ay evvel. Kaçırmayın. Pil fiyatına alıyorsunuz. Kullanıyorum. Memnunum ev işleri için ideal. Çin malı alırsınız bu fiyata. Işıklı. Çantalı geliyor. Çantalı olması güzel.

Evde tüm işler için birebir. Ahşap tahta saç delik açar. Vidalama için kullanıyorum. Ev işleri için ideal. Gayet güçlü. Güç ayarı yok. Senin basma kuvvetine göre deviri değişiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazın torku arkadaşın da dediği gibi 26 Nm. Teknik verilerini kılavuzdan inceledim. Devir hızı max 550. Çalıştırınca da düşük geldi bana. Malzeme kalitesi orta. Almak isteyen için Etimesgut 'ta 1 adet mevcut. cepteşok Black&Decker Akülü Vidalama 10.8v 169 TL

Bu fiyata alınır yani sıcak diyebilirmiyiz?

• Yakında olmadığı için cepteşok tan ödeme yaptım, yarın sabah teslim alacağım, hb n11 vs yorumlar iyi(baktıklarım aynı modelse), bu fiyata markasız çin malı bile zor.
  • İnternette En ucuz 270-350 arası aldım 1 adet.ahanda foto.

cepteşok Black&Decker Akülü Vidalama 10.8v 169 TL

• karasac K kullanıcısına yanıt
    Kardeş teslimat günü bugün yarın gözüküyor daha sonra gidip alamazmıyım ödeme yapsam

• 10 volta göre piller kaba duruyor, ilk başta ni-cd sandım. Yine de markalı bir alete göre fiyat gayet sıcak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

Bilen de yazmış. Bilmeyen de yazmış

Çakma felan değil

Ev kullanıcıları için plus modeli bu. Artı işareti o yüzden

Lion pilli. N11 den biz 140 a aldık 2 ay evvel. Kaçırmayın. Pil fiyatına alıyorsunuz. Kullanıyorum. Memnunum ev işleri için ideal. Çin malı alırsınız bu fiyata. Işıklı. Çantalı geliyor. Çantalı olması güzel.

Evde tüm işler için birebir. Ahşap tahta saç delik açar. Vidalama için kullanıyorum. Ev işleri için ideal. Gayet güçlü. Güç ayarı yok. Senin basma kuvvetine göre deviri değişiyor
    Tork ayarsız olması sorun oluyormu

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.