Şimdi Ara

CEPTEŞOK 200 TL ve Üstü Alışverişe Anında 40 TL İndirim! (Garanti Paracard-Mastercard İçerir) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
4
Favori
9.841
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Uygulamada sepete ekleme yapmıyor. Genel bir sorun mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Visa var olmaz mı hüğğğ :D

• 3 kartı da kaydettim masterpass’a sepette asla düşmüyor 40₺

• Nasıl olacak bu iş?

CEPTEŞOK 200 TL ve Üstü Alışverişe Anında 40 TL İndirim! (Garanti Paracard-Mastercard İçerir)

EDIT: Çözdüm ama düşmüyor tabi CEPTEŞOK 200 TL ve Üstü Alışverişe Anında 40 TL İndirim! (Garanti Paracard-Mastercard İçerir) 

EDIT 2: Mobil uygulamadan yapın düşer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheGladio -- 1 Nisan 2022; 18:39:23 >
  • Bugün için eve teslim olarak alışverişi yaptım. Evde olmayacağım için şubeden alayım öyle işe öyle geçeyim dedim. Çalışan arkadaşa nasıl getiriyorsunuz diye sordum . Yürüyerek getiriyoruz dedi. Daha motor gelmedi dedi. Sistemi oturtmadan kampanya yapıyorlar. Gerçekten çok üzücü. İyi ki mağazaya gidip siparişimi oradan almışım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barosgoal -- 1 Nisan 2022; 20:0:51 >
  • Web sitesinde indirim düşmüyordu, mobil uygulamada düştü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada motor benzeri bir alet var ama onla mı getirdi bakmadım. Siparişimde bazı ürünler yok ama fişte teslim edilmiş gözüküyor oda ayrı mesele.

Mesaj attım bakalım ne diyecekler, verdiği indirim direk yandı. CEPTEŞOK 200 TL ve Üstü Alışverişe Anında 40 TL İndirim! (Garanti Paracard-Mastercard İçerir) 

• Bende mobilde düşmüyor

• Kayıtlı mastercardli sanal kart düşmüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paracard sanal ile düşen var mı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Bende de düşmedi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Katınızı önce masterpass dan sonra şokta ödeme yöntemi olarak ekleyin(daha önce eklenmişse,silip tekrar ekleyin,sanal kart çalışmıyor).web tarayıcıdan değil,mobil uygulamadan açın.

adamlar getiriyor duygusallığına girmeyin.dondurulmuş ürün sipariş vermiştim marketten teslim olarak.gittiğimde torbanın içinde buzdolabında değil kasanın yanında yerde duruyordu.haliyle çözülmeye başlamıştı.şikayet edince kasadaki arkadaş ben cepteşokçu(demdek dağıtıma özel elemanları var) değilim dedi.neyse sonra eksik ürün(her ne tesadüfse indirim rakamı kadar tutarı kadar ürün eksikti) olduğunu söyledi.para iadesinin yapılacağını söyledi (bunu da indirim olduğu için yapılmayacağını düşünüyorum.

özetle sipariş vermek isterseniz bunları göz önünde bulundurun. evinizin dibinde de olsa eve teslim seçeneğini seçin.

• Teb bonus mastercard indirim düşen var mi

• benım hesaptan her 200 tl ye 40 düşüyor az önce ikinci siparişi verdim, 160 adet finish quantum ve 3 adet cappy ramazan şerbeti 160 a geldi, 3.cüyü denedim yıne dusuyor

80 li finish quantum 91 tl idi normalde 140 tl imiş, nasıl oldu demeyin, stok bitti zaten markette

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tomcruise55555 -- 3 Nisan 2022; 7:18:42 >
  • 2gün önce sipariş vermiştim aldığım ürünlerin çoğunun skt'si yakındı.1kg peynir aldım 2 gün sonra son kullanma tarihi var gerçekten yazık yani bu ürünü müşteriye göndermeye utanır insan.

• hepolmak kullanıcısına yanıt

mağazaya gidin değiştirin hocam sıkıntı olmaz

• Arkadaşlar masterpassa kayıtlı garanti sanal kredi kartı yada paracard sanal hangisi ile düşüyor bende düşmüyor. Yoksa fiziki kart ile mi düşüyor

• deepbluee61 D kullanıcısına yanıt

benım fızıkı vardı, her seferınde dustu, sanalda sorun olabılır belkı denemedım.

• Tomcruise55555 T kullanıcısına yanıt
    hocam gramaj eksik geldiği zaman nasıl bir yol izliyoruz.Tavuk eksik gelmiş iadesini alabiliyor muyuz?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.