Şimdi Ara

Cep Telefonu Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaza doğru telefon değiştireceğim, ya iPhone 4S ya da başka bir telefon. 2. tercihim Android kullanan bir cihaz olması. Bütcem 3000 TL. Sizce elimdeki telefonu saklayım onun yerine düzgün bir tablet bilgisayar mı alayım? Yada yeni bir bilgisayar mı? Şimdiden teşekkürler

• Yaza kadar kim bilir daha nasıl telefonlar çıkar Bekle derim...

Bir de ihtiyaçlarına göre almalısın. Mesela ben sınava hazırlanıyorum PC oynama devri geride kaldı. O yüzden iyi bir PC yerine şuanki pc'mden daha hızlı olan s2'yi aldım. Sınava hazırlanmasaydım onun yerine emin ol iyi bir bilgisayar alırdım. Tercihlerini buna göre yap

Almadan önce sor. İhtiyaçlarım ne? Hangisi karşılar? Bu soruların sonucuna göre davranırsan pişman olmazsın aldığına
  • yaza kim öle kim kala............
  • Arkasalar eklemeyi unutmusum alacagim telefon simdiki telefonlardan biri olacak. Yaza dogru veya yazin cikacak telefonlari almayi dusunmuyorum. Aslinda SGS II iyi gozukuyor ama gecen bi haberde SGS III cikacakmis 2 GB Ram olacakmis yaziyordu eger dogruysa onu alma ihtimalim yuksek. Tahminimce ekranida buyuk olur tablet bilgisayar yerinede kullanirim.
  • iphone 5 i bekle
  • Ama o kadar beklemek istemiyorum. Zaten iPhone 4S ten ne kadar iyi olabilirki? Tasarimi degisir kamera belki degisir bide ram artar. Onu alacagima SGS III u bekler onu alirim. Tabi Apple supriz yapip 4S e 1 gb ram vermezse.
  • O zamana kadar iphone 5s çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deprem?Varmı Problem?

Ama o kadar beklemek istemiyorum. Zaten iPhone 4S ten ne kadar iyi olabilirki? Tasarimi degisir kamera belki degisir bide ram artar. Onu alacagima SGS III u bekler onu alirim. Tabi Apple supriz yapip 4S e 1 gb ram vermezse.

zaten 1gb ram
  • quote:

Orijinalden alıntı: düşünen_adam

quote:

Ama o kadar beklemek istemiyorum. Zaten iPhone 4S ten ne kadar iyi olabilirki? Tasarimi degisir kamera belki degisir bide ram artar. Onu alacagima SGS III u bekler onu alirim. Tabi Apple supriz yapip 4S e 1 gb ram vermezse.

zaten 1gb ram

Nasil ya? Ben resmi olarak aciklanmadi diye biliyorum ama genel gorus 512 mb diye duydum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: düşünen_adam

quote:

zaten 1gb ram

Nasil ya? Ben resmi olarak aciklanmadi diye biliyorum ama genel gorus 512 mb diye duydum.

1 gb ram kesin

ama ios'da ram,işlemci vs bir önemini görmedim daha
    2007 yılında çıkmış iphone 2g telefonum ile appstoredan indirdiğim
    700-800 mb lik hd 3d oyunları kasmadan oynuyorum
    şuan telefonda 42 tane hd oyun var

edit: iphone 2g'de 400-500 mhz arası bir işlemci var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi düşünen_adam -- 12 Ekim 2011; 17:16:16 >

• Oh rahatladim. Oyun oynamak falan kolaymi iPhone da? 1 GB ram kesinse onu alirim heralde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaza kadar 4 çekirdekli cihazlar çıkar ne 4s'i Biraz erken açmışsın konuyu
  • quote:

Oh rahatladim. Oyun oynamak falan kolaymi iPhone da? 1 GB ram kesinse onu alirim heralde.

oyun oynuyucaksan iphone ztn

android bir telefon alırsan

android marketteki 10-20 mb lık mario kalitesinde oyunlar oynarsın

yada nette apk ları indirmeye uğraşırsın

androidde gamelofttan başka adam gibi 3d oyun yapımcısı yok

iphonedaa appstore var
    oyunların hepsi 700-800-1000 mb arası değişiyor
    ve yüzlerce hd oyun var
  • O zamana kadar Galaxy III bile çıkar
  • Almana 1-2 hafta kala sorarsan daha sağlıklı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirt

Almana 1-2 hafta kala sorarsan daha sağlıklı olur.

Aslında doğru olan sizin dediğiniz ama alacağım telefonu şimdiden belirlemek istiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.