Şimdi Ara

cep telefonu önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sağlam bir telefon lazım aklınızda böyle bir telefon varmıdır ekranı felan sağlam ölümsüz bir telefon lazım s4 mini kullandım galiba 2 sene kadar dayandı bana böyle bir telefon lazım
    iphone hariç
    önerileriniz için şimdiden teekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaReFaSt -- 19 Kasım 2016; 19:57:27 >

• mate8 64gb,axon7 64gb,mi5,ve p9 çift hatta bakın derim.
  • kardeşim yorumun için çok teşşekkürler çok güzel telefonlara benziyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaReFaSt

kardeşim yorumun için çok teşşekkürler çok güzel telefonlara benziyor

Inceledikten sonra kararınızı yazarsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 19 Kasım 2016; 19:56:28 >
  • param 1500 e düştü xaomi mi 5 i düşünüyorum güzel birşeye benziyor belki ileride başka yorumlar gelirse değişebilir ama gelmezse xiaomi alırım
  • quote:

param 1500 e düştü xaomi mi 5 i düşünüyorum güzel birşeye benziyor belki ileride başka yorumlar gelirse değişebilir ama gelmezse xiaomi alırım

Mi5 özellik bakımından güzel bir telefon fiyat aralığındaki en iyi telefon diyebiliriz velakin,İthalatçı garantili huzursuz etmesin sizi.
  • haftaya almayı düşünüyorum benimde çok hoşuma gitti çok güzel bir telefona benziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaReFaSt -- 19 Kasım 2016; 20:39:46 >
  • quote:

haftaya almayı düşünüyorum benimde çok hoşuma gitti çok güzel bir telefona benziyor

Bence bir kullanıcı kulübüne sorun öyle alın derim.
  • aldığım telefon : HUAWEI P9 lite
    önerin için teşekkürler aradım ama bulamadım internettende sipariş edecek kartım yoktu
    yorumun için teşekkürler
  • RaReFaSt kullanıcısına yanıt
    ne kadara aldınız 16 gb hafiza disinda guzel cihaz
  • 1400 tl ye aldım
  • RaReFaSt kullanıcısına yanıt
    pahalı almıssınız, o cihaz 1100 seviyesinde
  • quote:

aldığım telefon : HUAWEI P9 lite
    önerin için teşekkürler aradım ama bulamadım internettende sipariş edecek kartım yoktu
    yorumun için teşekkürler

Önemli değil lite bintl lik fiyat aralığında üstün telefondur.

En azından 500kar güzel bir telefona sahip oldunuz.Hayırlı olsun.
  • Hayirli olsun iyi secim
  • sağol
  • İnşallah öyledir sağol
  • quote:

sağol

Bir şey daha söylemek gerekirse,lite 3gb ramı 1000tlden başlarken sizin 1500tl vermeniz.Sanki biraz şey gibi...
  • MuhteremDede kullanıcısına yanıt
    Vodafoneden aldım ekran kırılmasına felan garantisi varmış araştıramadım saten almam gerekiyordu yapcak birşey yok
  • başka yerde bulamadım pazar günü olduğu için çoğu yer kapalıydı aciliyeti vardı bide başka iyi bir telefon bulamadım Samsung ve iPhone kullanmak istemiyordum araştıramadımda
  • quote:

başka yerde bulamadım pazar günü olduğu için çoğu yer kapalıydı aciliyeti vardı bide başka iyi bir telefon bulamadım Samsung ve iPhone kullanmak istemiyordum araştıramadımda

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/huawei-p9-lite-3gb.html

Keşke söyleseydiniz de yardımımız dokunsaydı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.