Şimdi Ara

cep telefonu numarası değiştirme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
12.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Etiket #Çözüldü
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Telefon numaramı değiştirmek istiyorum acaba yine mail mi atmamız gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

İzin almak olarak düşünmeyin bu durumu, sizin güvenliğiniz için varolan bir tedbir sadece. Benzer bir sistemle desteğe gerek kalmadan değiştirebileceğiniz bir özellik getirmeyi planlıyoruz.

Alıntıları Göster
    İyi Forumlar.Yaklaşık 5 gün önce Forum desteğe de yazdım ama herhangi bir dönüş yok hala.Eski numaramı artık kullanmıyorum. Bu nedenle yeni numaram ile değiştirmek istiyorum. Yardımcı olurmusunuz rica etsem. Eski ve yeni numaramı belirttim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DRaGoRYoN

İyi Forumlar.Yaklaşık 5 gün önce Forum desteğe de yazdım ama herhangi bir dönüş yok hala.Eski numaramı artık kullanmıyorum. Bu nedenle yeni numaram ile değiştirmek istiyorum. Yardımcı olurmusunuz rica etsem. Eski ve yeni numaramı belirttim.

Alıntıları Göster
    yenı numaranızı gireiblirsiniz.
  • Telefon numaramı değiştirmek istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz sayın adminler? @Jeolog

• Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Hocam bana da yardımcı olur musunuz? Destekten talepte bulundum lakin bir dönüş sağlanmadı.

• quote:

Alıntıları Göster

hesaptaki telefon numarasını değiştirmem gerekiyor destekten dönüş alamıyorum size de yazdım görmediniz, rica etsem yardımcı olur musunuz?

hesabımdaki numaranın kaldırılmasını talep ediyorum, numarayı özelden size ve desteğe yazdım.

• quote:

Alıntıları Göster

Desteğe yazdım ama bir dönüş alamadım numaramı değiştirebilir miyim yardımcı olur musunuz ?

• Bende telefon numaramı güncellemek istiyorum fakat bunla ilgili yapılabilecek net bi çözüm yok heralde?

• nasıl değişim yapılcak yardım edebilcek varmıdır?

• Yanlış numara girdim.Yardımcı olabilecek var mı?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.