Şimdi Ara

cep telefonu numarası değiştirme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
12.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Etiket #Çözüldü
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende bulamadım. bu yuzden ilan veremıyorum. Nasıl değiştirebilirim ??
  • Bende Mağdurum
  • Merhaba,

Destek bölümüne ilettim cep telefonum eski değiştiremiyorum acil yardım ediniz lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

mail sistemini kullanmıyoruz artık. buradan adminlerimizle iletişime geçebilirsiniz:http://forum.donanimhaber.com/support.asp

hocam merhabalar. desteğe yazdım ancak uzun süredri dönüş alamadım. sms onayı olmadığı için bazı başlıklara yazamıyorum, mesaj da gnderemiyorum.

yeni onay kodu istedim ancak bu kez de kullanmadığım, pasif tel hattıma gönderiyor. acaba size vereceğim yeni numarayı sisteme tanıtıp, kodun o telefona gelmesini sağlayabiir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maietnigri

quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

mail sistemini kullanmıyoruz artık. buradan adminlerimizle iletişime geçebilirsiniz:http://forum.donanimhaber.com/support.asp

hocam merhabalar. desteğe yazdım ancak uzun süredri dönüş alamadım. sms onayı olmadığı için bazı başlıklara yazamıyorum, mesaj da gnderemiyorum.

yeni onay kodu istedim ancak bu kez de kullanmadığım, pasif tel hattıma gönderiyor. acaba size vereceğim yeni numarayı sisteme tanıtıp, kodun o telefona gelmesini sağlayabiir misiniz?

Telefon onayını sadece adminlerimiz yapabiliyor, linkten form açıp bekleyin hocam. Haftasonu olduğu için cevap gelmeyebilir ama en kısa sürede dönerler.

• Bende cep telefonu değiştirmek istiyorum ama yapamıyorum, yardımcı olabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deníz

Bende cep telefonu değiştirmek istiyorum ama yapamıyorum, yardımcı olabilir misiniz?

Destek formu oluşturun durumla ilgili şuradan:
    https://forum.donanimhaber.com/support.asp
  • ha bugün değiştir ha yarın değiştir diye üşene üşene bugünlere kadar geldik 10 senedir numara değiştircez. bu kadar zor mu la tel no değişmek. supporta bakan da yok
  • bir numara değişimi bu kadar zor olmamalı. biz neden yapamıyoruz. sıfırlıyor musunuz siliyor musunuz numarayı artık bir şey yapın. desteğe bakan yok. forum uyuyor. 15 senelik üyeye gösterilen ilgi alaka perfect
  • abi kimseye özel mesaj atamıyorum kafayı yicem. kimse ilgilenmiyor wtf
  • Aynı durumdayım malesef. Mail attım ve desteğe yazdım cevap bekliyorum.
  • Sabah 5'te desteğe yazdım gün içinde cevap veren olmadı. İşleri var galiba yoksa cevap verirlerdi.
  • numara güncellemek için destek'e mesaj atıldı bakan yok garip kaldım destek yardım yav bi el atın şu işe çok mu zor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lütfen bir yönetici vb forum destek 'e baksın cep no değiştirilemiyor profil vb de bu sekme yok mesaj atıyorum fakat forum desteğe bakan da yok

bu kadar üyesi olan forum için üzücü bir durum

-------------------------------------------------------------------------------------------
    Admin mesajlardaki cep telefonu onayı numara değişimi @ 15 Ağustos 2014; 13:44:39

Profil ayarlarınıza tıklayarak numaranızı güncelleyebilirsiniz.
    -------------------------------------------------------------------------------------------
    bir ay evvelki mesajıma dh forum yöneticisinin cevabı muhtemelen kendisi dahi yerini bilmiyor veya beş altı sene evvelini hatırlıyor o dönem bahsedilen seçenek mevcuttu
  • quote:

Orijinalden alıntı: posıtıve

lütfen bir yönetici vb forum destek 'e baksın cep no değiştirilemiyor profil vb de bu sekme yok mesaj atıyorum fakat forum desteğe bakan da yok

bu kadar üyesi olan forum için üzücü bir durum

Admin mesajlardaki cep telefonu onayı numara değişimi @ 15 Ağustos 2014; 13:44:39

Profil ayarlarınıza tıklayarak numaranızı güncelleyebilirsiniz.
    bir ay evvelki mesajıma dh forum yöneticisinin cevabı muhtemelen kendisi dahi yerini bilmiyor veya beş altı sene evvelini hatırlıyor o dönem bahsedilen seçenek mevcuttu
    aynı sorun bende de var. Forum destek bölümünden isteğimi ilettim ve admin tarafından "Gerekli işlem yapıldı. Profil ayarlarınıza tıklayarak telefon numaranızı güncelleyebilirsiniz." diye bir mesaj geldi. Ancak "profil ayarlarım" kısmına geldiğimde cep telefonumu güncelleyebileceğim bir yer yok. e-posta, şifre değiştirebiliyorum yani menü aynen duruyor. Bu kadar zorlaştırmaya ne gerek var. Hadi usulü bu diyelim, bir gün sonra cevap geliyor ve cevap gelmesine rağmen gelen cevap sorunumu çözmüyor. Çok gizli bir yer var da biz mi bulamıyoruz. İlan açamıyorum bu sorun yüzünden.

• soapmc kullanıcısına yanıt
    Tekrar kontrol edebilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Tekrar kontrol edebilir misiniz ?
    Sorunum çözülmüştür.
  • Bende cep telefonumu değiştiremiyorum profil bilgileri kısmında yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: soapmc

Sorunum çözülmüştür.

Alıntıları Göster
    Nasıl çözüldü söylerseniz diğer insanlar içinde faydalı olur.

Benimde numara değişimine ihtiyacım var ama, profil ayarlarımda telefon numarası ile ilgili hiçbir bölüm yok.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.