Şimdi Ara

Cep telefonu koleksiyonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Özellikle siemens marka, nadir bulunan modellere karşı ve hatta sıfır cihazlara karşı bir tutkum var.

2. El bölümünde ilanlar açıyorum ama maksadım satmak değil. Sergilemeyi ve teşhir etmekten hoşlanmıyorum.

Yorumlarınızı rica edeyim.

Cep telefonu koleksiyonu
    Cep telefonu koleksiyonu
    Cep telefonu koleksiyonu
    Cep telefonu koleksiyonu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İçlerinde 1999 üretimi sıfır cihazlar var. Çoğu 15 yıllık ve daha eski. Çoğuda sıfır. Kullanılmış olanlarda kız gibi. Bu bende bir tutku.

• Benzer bir hastalık bende de var. 100 e yakın cihazım var. Hepsinin de bende ayrı ayrı anısı. Akıllı telefonun yanında, bunlardan birini değişik değişik kullanıyorum, bu bana haz veriyor, iphone son modelinde bile bu hazzı almıyorum, o derece yani :) Zamanında alamayıp içimde ukte kalan cihazlar var mesela, onları kullanmak daha güzel. Bende bu tip cihazları görenler genelde alay edip gülüşüyorlar, lakin bu benim umrumda değil, dediğim gibi son model telefondan almıyorum, bunlardan aldığım zevki. Bazen çift olanları satıyorum, yenilerini alıyorum, yıllardır bu böyle sürüp gidiyor. Hayatımdan ve bu hobimden memnunum :)
  • Ailenin yeni üyesi

Dağcı, M65

Cep telefonu koleksiyonu

• Şahane koleksiyon olmuş hocam. MC60 ve SX1 zamanları çok başkaydı be... En kısa zamanda efsane SL55'i de bekliyoruz!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.