Şimdi Ara

Cennet papağanı erkek dişi nasıl ayırt edilir. not:...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
8.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir çift cennet papağanı aldım ama şüphem var ikiside erkek. diye dişi bildiğimin sadece kuyruğundaki iki tüy eşit erkek ise ztn sivri ama yinede bu kadarı beni inandırmadı açıkçası erkeğin rengi biraz daha koyu dişi ye göre + iyi anlaşıyorlar birbirlerini daima kaşıyorlar yanyana duruyorlar kavga etmiyorlar
    eğer aranızda besleyen varsa bana bu konuda biraz bilgi verebilirse sevinirim!
    birde çok korkaklar bana alışmaları için ve kaçmamaları için kanatlarının ucunu azcık kescem yaklaşık kac tüy keseyim birde tam ortasından kesmem yeterlimi tüylerin!
    Not: sadece tecribelerinize dayanarak yazın go ooglede ztn yazınca birsuru bılgı var tşklr!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wafwaf -- 29 Mart 2010; 21:43:16 >

• Güncel tutalım:D
  • http://www.forumdas.net/kuslar/cennet-papagani-cinsiyet-disi-erkek-30296/

Dostum anlaşılması zor bir tür , umarım yardımcı olur.
  • genelde papağanların cinsiyetleri zor anlaşılır sitelerde yok yanak rengidir gagasıdır gözüdür filan %60-%70 doğruluğa ulaşırsınız ama bu kesin olmaz

kanatlarını kesme işini götür veteriner yapsın yoksa sorun çıkabilir
  • anladım peki yokmu başka besleyen?
  • Yokmu ya cennet papağanı besleyen!
  • sLm benim 2tane cennet papaganım var ama 3aydır çiftLeşmiyorLar aceba neLerden kaynakLanır bana bi yardımcı oLabiLirmisiniz teşekürLer ederim
  • axsion A kullanıcısına yanıt
    Küçük l harfi klavyeniz de yok galiba.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.