Şimdi Ara

Cengiz Kurtoğlu Fan.Com ( İÇERİK İÇİN DESTEK ) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
1.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TEŞEKKÜRLER HOCAM DA SİZİN GİBİ OLAMAYIZ
    BEN SADECE SİTEDEKİ YAZININ KENARLARI KESİLMİŞ BELLİ EDİYOR OYÜZDEN BÖYLE BİR GİRİŞİMDE BULUNDUM AMA BEĞENDİYSENİZ GEENEDE SEVİNDİM
  • quote:

Orjinalden alıntı: WssN

Sitede biraz soğuk bir ortam hissettim.Zaten site tamamlanmamış bu soğukluğu ve eksik(ler)i düzeltirsin. Başarılar.Her zaman yapılan hataya düşme... Tasarıma ağırlık veripte içeriği arka plana atma.Unutma %5(bu bizler oluyoruz) tasarım için girer sitene gerisi içerik için..

Haklısın içerik çok önemli ama site daha bitmedi, yakın zamanda bir değişilik yapmadan bitirmeyi planlıyorum ama her an için değişik seyler olablir :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: byloner

TEŞEKKÜRLER HOCAM DA SİZİN GİBİ OLAMAYIZ
    BEN SADECE SİTEDEKİ YAZININ KENARLARI KESİLMİŞ BELLİ EDİYOR OYÜZDEN BÖYLE BİR GİRİŞİMDE BULUNDUM AMA BEĞENDİYSENİZ GEENEDE SEVİNDİM

Aman yaa bizde bir şey yok daha iyi hocalar var burda apostylee ve WssN gibi...
  • Öncelikle lise efsanemi tekrar canlandırdığın için teşekkürler...

Hazırı alıp değiştirmek yerine özgün çalışamalar ortaya koyduğun için de tebrikler.. Herzaman böyle çalışmaları desteklemekten yanayım..

Gelelim yorumlara

- Yazı cengiz kurtoğlunun burnunu kapatmış üstte bence yazıyı küçültüp biraz sağa alabilirsin..
    - Cengiz Kurtoğlu Yazısındaki gölgeleme çok sert çok koyu olmuş..
    - Arka fondaki şarkı sitenin geç açılmasına neden olmakla birlikte bir kere bittikten sonra tüm sayfaların açılışında tekrar başlıyor biraz sıkıcı olabilir bu ziyaretçiler için..
    - Üye olduktan sonra maalesef anasayfaya dönemiyoruz
    - Üye girişinin kapattın mi bilmiyorum ama giremedim ben. (uye_girisi.asp calismiyor)
    - İletişim bölümü de dahil olmak üzere her linki görmek için üyelik gerekliliği olmasa daha güzel olur sanırım.
    - Kırmızı rengi başarılı kullanmışsın.
    - En alttaki istatistiksel bilgilerin yazıtipi bence biraz daha küçük olsa bomba olur.

N: 5.3

Ellerine sağlık hocam ne diyelim.... Kolay Gelsin.

• quote:

Orjinalden alıntı: cgunday

Öncelikle lise efsanemi tekrar canlandırdığın için teşekkürler...

Hazırı alıp değiştirmek yerine özgün çalışamalar ortaya koyduğun için de tebrikler.. Herzaman böyle çalışmaları desteklemekten yanayım..

Gelelim yorumlara

- Yazı cengiz kurtoğlunun burnunu kapatmış üstte bence yazıyı küçültüp biraz sağa alabilirsin..
    - Cengiz Kurtoğlu Yazısındaki gölgeleme çok sert çok koyu olmuş..
    - Arka fondaki şarkı sitenin geç açılmasına neden olmakla birlikte bir kere bittikten sonra tüm sayfaların açılışında tekrar başlıyor biraz sıkıcı olabilir bu ziyaretçiler için..
    - Üye olduktan sonra maalesef anasayfaya dönemiyoruz
    - Üye girişinin kapattın mi bilmiyorum ama giremedim ben. (uye_girisi.asp calismiyor)
    - İletişim bölümü de dahil olmak üzere her linki görmek için üyelik gerekliliği olmasa daha güzel olur sanırım.
    - Kırmızı rengi başarılı kullanmışsın.
    - En alttaki istatistiksel bilgilerin yazıtipi bence biraz daha küçük olsa bomba olur.

N: 5.3

Ellerine sağlık hocam ne diyelim.... Kolay Gelsin.

Eyvallah Hocam çok sağol.

-Arka fondaki şarkı şimdilik bütün sayfalarda ama site bitiminde sadece index yani anasayfada çalacak, diğer sayfalarda olmayacak.
    -Üyelik sistemi henüz bitmedi o yüzden upload bu şekilde oldu. Bu sisteme gerek olmadığı yönünde önerilerde var belki kaldırabilirim üyelik sistemini.
    -En alttaki istatistiksel bölümünü bende sevmedim dedim ya ilk asp çalışmam oldugu için buldugumu koydum ama onuda kaldırıcam önemli olan tasarım ve içerik.

Çok Sağol cgunday.

• İlk asp çalışmaları her zaman önemlidir... Yani çalıştırabildiysen asp kodlarını yavaş yavaş işin makyaj kısmına da geçersin.. Üyelik sistemini kaldırabilirsin aslında evet zaten kamuya açık bir site değil sanırım :) Başarılar diliyorum...... Sen de sağol..... böyle özgün şeylere yorum yapmamıza vesile olduğun için....
  • Sağol hocam evet karar verdim üyeliği kaldırıyorum. Sizlerin yorumu olmasa bu kadar iyi olmaz tabii iyi ise :P Elimden gelşdiğinin en iyisini yapmaya çalışıyorum inşallah yüzümüz kara çıkmaz bu işten.
  • arkandayız destekliyoruz......başarılar
  • içerik de arttığı zaman iyi olacak bu site...eline sağlık...bu arada arkada çalan hangi şarkısı ya?
  • Sağol cgunday hocam eyvallah..
    Finney arkada çalan şarkısı "Söyleyemedim" isimli parçası...
  • quote:

Orjinalden alıntı: TooBy

Sağol cgunday hocam eyvallah..
    Finney arkada çalan şarkısı "Söyleyemedim" isimli parçası...

allah allah bende bu şarkı yok.. erdal abi msn'ini ekledim bir görüşelimmi?
  • Tamamdır giriyorum kapalıydı msn ama senin için açtım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: TooBy

Tamamdır giriyorum kapalıydı msn ama senin için açtım..

saolasın..
  • süper oluyor devam..
  • çok güzel olmuş...
  • Sağolun arkadaşlar...
    Üyelik kaldırıldı, tasarım bitmek üzere içerik biraz beni düşündürüyor, bu konu hakkında döküman vs şeyler bilen paylaşmak isteyen arkadaşlar lütfen ;

erdaltubay@erdaltubay.com

MSN 'ime beklerim. Teşekkürler...
  • bende mp3 arşivi var yard. olabilirim :)
  • Hocam Mp3 Arşiv değil de, belli başlı şarkılarını online dinletmeyi düşünüyorum. Mp3 Arşiv bende de var ama cengiz abi'ye ayıp etmeyelim istiyorum. Zaten korsanlarla başı belada :) mp3 koymayacağım...
  • erdal abi peki şarkı sözlerine yer verebılırmısın ?
  • Tabii ki kemalim olacak...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.