Şimdi Ara

Cengiz Kurtoğlu Fan.Com ( İÇERİK İÇİN DESTEK ) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
1.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam ne tür bir içerik desteği gerekli peki?? ona göre bakalım arşive :)
  • Hocam APOSTYLEE ile birlikte bu işi götürüyoruz yavaş yavaş içeriklerde hazırlanıyor ilginiz için teşekkür ederim eğer arayıpta bulamadığımız olursa pm den veya buradan rahatsız ederim sizleri çok sağolun. Bu arada apo hocamın ve bazı degerlendirmeleri dikkate alarak sitenin tasarımınıda kırmızılıktan kurtarıp değiştirdik şimdilik flah animasyon yok ama şarkısı ile birlikte bir başlangıç açılış sayfası olacak, saygılar...
  • erdal abi siteni göremedim.. açılmadı...
  • www.cengizkurtoglufan.com

Girmesi lazım Allah Allah :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TooBy -- 7 Ekim 2005, 17:13:38 >
  • evet şimdi girdim.. bence o mor rengi koyma.. ayrıca tabloların kenarlıklarını yoket. mor rengin yerine üstteki ince çizgilere uyan açık bir gri tonu kullanmayı dene.. o zmn güzel olacaktır..
  • gayet basarlı tebrıkler erdal abı ama senın sıtenın flash sız olmasına pek alısamadım neyse basarılar...
  • Okey batu'cum Değerlendirmeler dikkate elbetteki alınacak, alınmasaydı bu kadar değişikliğe gitmezdik.

Kemal'im yukarıda belirttim " şimdilik flash animasyon yok ama şarkısı ile birlikte bir başlangıç açılış sayfası olacak, saygılar... " şimdilik yok ama olacak..
  • görmedim neyse basarılar dilerim ..
  • ben de bişey göremedim ama başarılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ShzophreniC

evet şimdi girdim.. bence o mor rengi koyma.. ayrıca tabloların kenarlıklarını yoket. mor rengin yerine üstteki ince çizgilere uyan açık bir gri tonu kullanmayı dene.. o zmn güzel olacaktır..

abi batuya katılıyorum ya mor rengi bencede koyma biraz basit duruyo gibi ama yınede senın bilecegın iş
  • tooby paşa ya bu bence olmamış alış veriş mrkezi gibi olmuş yaw sıradan gözüküyor ve bence renk olmamış eskisi bile bundan güzel di yaw bence sen çok daha güzelini yaparsın ama niye böle bişey yaptın anlamadım!
    (bu benim fikrim )
  • bence renk olarak aşka fantaziye uyacak rrenkler koy kırmızı şöle kızılımsı olsun.Sen tabi bence daha uygun renk bulursun!
  • bence de renk olarak kırmızı şöle kızılımsı koy.Sen tabi bence daha uygun renk bulursun!
  • Arkadaşlar değerlendirmeler dikkte alınacak, bunları koyuyorum çünkü değerlendirmeleriniz önemli benim için.
  • Arkadaşlar Arşivinde Resmini Öptümde Yattım / Eski Versiyon Olması Şart var mı?
  • yenı vers var abi yaa olmas mı ?
  • Yeni Versiyon Olmaz.. :) Bende de var..
  • ÇOK BASİT OLMUŞ, YAKIŞMAZ CENGİZE
  • Sana yakışır, gerçekten çok başarılı bir tasarım olmuş:)) Emeğine sağlık..

Başarılarının devamını dilerim..

Ancak içerik konusunda pek yardımcı olamayacağım (Cengiz Kurtoğlu'ndan pek haz etmiyorum da )
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.