Şimdi Ara

Cem Yılmaz, O.Bayülgen, Kıraç, Ş.Ferah'da #‎AdaleteFenerYak‬ dedi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
2.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: aragorn0707

quote:

Orijinalden alıntı: Ludovico!

quote:

Mesajlarını okuyunca derin derin gülüyorum

Fb yöneticileri zaten adil yargılandı,yeniden adil yargılanma isteyen kişi önce somut örneklerle adil yargilanmadigini destekler..

depresif sen misin?

Depresif kim?

Yöneticiler vermiş cevabını.
  • quote:

Bakin,ben spor mahkemeleri ceza mahkemelerinin kullandığı delilleri kullanmaz demiyorum . Fenerbahçe yöneticilerinin yargılandığı ceza mahkemesi istediği kararı versin;bağımsızlığı ve tarafsızlığı tartışma konusu bile olmayan CAS yani uluslararası spor tahkim mahkemesi yani spor mahkemelerinin uluslararası anlamda en üst noktası tamamen bağımsız hareket eder . işleyişi spor hukukuna goredir.UEFA-FIFA CASIN bağımsızlığını ve tarafsızlığıni tanımış ve kabul etmiştir.
    Ceza mahkemesinin verdiği karar CAS hakemlerinin umrunda olmaz,kendi yargilamalarini mevcut deliller ışığında bağımsız bir şekilde yürütürler.İşte bende o yüzden diyorum;Fenerbahçe'nin aklanması için 16.ACM nin değil, CAS ın verdiği karar bozulmalidir.Bu kararı bozabilecek tek mecra isviçre federal mahkemesidir.

Sınırsızı almışsın ama ben yine de bir cevap vereyim genel cevap olsun.2 demirciye aynı demirden kendi istediğiniz gibi birer zırh yapmasını isterseniz ikisi de birbirine çok benzer zırhlar yapar.Aynı bunun gibi iki mahkeme aynı delilleri kullanırsa benzer kararlar verir.Fenerbahçe'nin yerel mahkemelerde aklanması uluslararası arenada aklanmasını da beraberinde getirmelidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Silver Eagle

quote:

Bakin,ben spor mahkemeleri ceza mahkemelerinin kullandığı delilleri kullanmaz demiyorum . Fenerbahçe yöneticilerinin yargılandığı ceza mahkemesi istediği kararı versin;bağımsızlığı ve tarafsızlığı tartışma konusu bile olmayan CAS yani uluslararası spor tahkim mahkemesi yani spor mahkemelerinin uluslararası anlamda en üst noktası tamamen bağımsız hareket eder . işleyişi spor hukukuna goredir.UEFA-FIFA CASIN bağımsızlığını ve tarafsızlığıni tanımış ve kabul etmiştir.
    Ceza mahkemesinin verdiği karar CAS hakemlerinin umrunda olmaz,kendi yargilamalarini mevcut deliller ışığında bağımsız bir şekilde yürütürler.İşte bende o yüzden diyorum;Fenerbahçe'nin aklanması için 16.ACM nin değil, CAS ın verdiği karar bozulmalidir.Bu kararı bozabilecek tek mecra isviçre federal mahkemesidir.

Sınırsızı almışsın ama ben yine de bir cevap vereyim genel cevap olsun.2 demirciye aynı demirden kendi istediğiniz gibi birer zırh yapmasını isterseniz ikisi de birbirine çok benzer zırhlar yapar.Aynı bunun gibi iki mahkeme aynı delilleri kullanırsa benzer kararlar verir.Fenerbahçe'nin yerel mahkemelerde aklanması uluslararası arenada aklanmasını da beraberinde getirmelidir.

arkadaş çizilmiş ama ben de gemel bir cevap vereyim. "malesef onlar 'hukuk sınırları içinde' öylece oluvermiyor"

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Adil yargılama istediğini iddia eden Fenerliler acaba bu sözlerine kendileri de inanıyorlar mı? Fenerliler suçlu oldukları halde aklanmak, haksız kazançlarını sağlama almak istiyorlar. Medyayı da bu işte manipülasyon maksadıyla kullanıyor. Bir Trabzon'a acırım. Yazık oldu adamlara. Trabzon yerine GS veya BJK olsaydı işler bu şekilde sonlanmazdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MCMXCIV

quote:

Orijinalden alıntı: Silver Eagle

quote:

arkadaş çizilmiş ama ben de gemel bir cevap vereyim. "malesef onlar 'hukuk sınırları içinde' öylece oluvermiyor"

Hukukta normalde olmayıp Türkiye'de olan o kadar çok şey var ki...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yahu,
    platini denen hokkabaz ile yardakçısı infantinonun,
    uefa da yaptığı cambazlıklarını biliyorsunuz,
    tff ye blöf yaparak, ceza verdirmeye kalktı,
    becerdide,
    lyon şikesini görmezden geldi,
    avrupa şampiyonluğu adaylığını öldürmek için olimpiyat adaylığımızı öne sürdü,
    seçimlerde yaptığı rüşvet hala konuşuluyor,
    vs.....
    sonra gelmiş uefa cezası diyorsunuz.

hadi işinize....

göreceksiniz,
    FB ye kurulan kuöpas nasıl ortaya çıktıysa,
    gün olur onların da ipliği pazara çıkar.

az sabır

• bakın size son bir haber.....

17 aralık sonrası 4 bakan hakkında açılan davada,
    polisin hazırladığı fezleke savcıya verilmişti.
    (Akp nin iddiası polis ve savcının paralel olduğu, bu nedenle görevden alındılar)

işte bu fezleke yeni savcı tarafından mecburen TBMM ne gönderildi.
    (milletvekilleri hakındaki suçlamalar meclise gider)

işte bu fezlekeler meclise gitti, genel kurulda görüşüldü, sonuçta oy çokluğuyla işleme alınmadı.
    ama henüz bu fezlekeleri ne okuyan oldu ne de gören...
    nedenmi?
    meclis başkanlığı katibi bunları okuyup özet hazırladı, genel kurulda bu okundu,
    sonrasında ise bu fezlekeler kasaya kaldırıldı.

işte bugün Mhp bu fezlekeler okunmadı diyerek mahkemeye gidiyor.

anlayın ülkemin halini,
    diğer tarafta şike davası fezlekeleri UEFA ya yollandı,
    gazetelerde yayınlandı,
    tv programlarında alaylı kelimelerle anlatıldı,
    forumlarda alıntılar yapıldı.

sonra,
    neymiş,
    biz şike yapmışız.

açım gözünüzü,
    BU ŞİKE DAVASI DEĞİLDİR....

• Sen savunmanda kendini savunmaktan aciz olup GS maçı izleteceksin sonra biz adil yargılanmadık diyerek Yeniden yargılanma diye zırlayacaksın! Oyun salonlarında jetonu bitip cebinde parası olmadığı halde bir oyun daha diye ağllayan çocuktan farkı yok yaptıklarının!
    Aziz amca Game over insert join
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelmessos

Adil yargılama istediğini iddia eden Fenerliler acaba bu sözlerine kendileri de inanıyorlar mı? Fenerliler suçlu oldukları halde aklanmak, haksız kazançlarını sağlama almak istiyorlar. Medyayı da bu işte manipülasyon maksadıyla kullanıyor. Bir Trabzon'a acırım. Yazık oldu adamlara. Trabzon yerine GS veya BJK olsaydı işler bu şekilde sonlanmazdı.

sadece güçlünün adaleti var işte..günümüzde de güç demek medyayı elinde bulundurmak demek..

hani dalga geçiyoruz kurtlar vadisiyle ama aslında adamlar hep güzel noktalara değiniyorlar bu konularda..

adamlar öyle birşey yaptı ki kendileri suçluyken bir anda kendileri dışında herkes suçlu oldu..

işte bunlar hep paranın gücü.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.