Şimdi Ara

Cem Yılmaz, O.Bayülgen, Kıraç, Ş.Ferah'da #‎AdaleteFenerYak‬ dedi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
2.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonunda ceza almanız gerektiğinin farkına mı vardınız?
    Adaletten kastınız nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki sizce kim, neden fenerbahçeyi şike adı altında karalamak istiyor?
  • FB en başta duşseydi şimdi daha güçlü olurdu AY'nin inadı yüzünden hâlâ uefaya gidemeyecek

• piyasada somut kanıt yok. tape var dediler hep kayıp diyorlar şimdi de.

somut kanıtı olmayan şike iftiraları için bazı beyin yoksunları çıkmış şike olmadığına somut kanıt getirin diyor.
    sen de hırsız olmadığına somut kanıt getir o zaman. beyin.dll bul önce.
    birinin sana hırsız demesi için hırsızlığına somut kanıt getirmesi lazım. seni tutup hapse atıp sonra hadi hırsız olmadığını ispatla diyorlarsa bir yanlış olduğunu sezmen lazım zaten. ama beyin.dll bulunamazken tersini doğru kabul etmen normal olabilir tabi.
  • Uydurma hepsi

Açık açık herkese göstere göstere yapılan şike varken, umut bulutun yürüyerek attığı gol varken ona şike diyemeyenin mantıken kabul edebileceği net bir delil yok.

• tamam hadi o zaman adalete fener yakalım.. yeniden "adil" bir şekilde yargılansın Azizi Yıdlırım.
    Ama Aziz Yıldırım yine yeni yeniden cezaya çarptırılırsa o kupayı Trabzon'a veriyor musunuz?? -VERMEYEN??

Velev ki yeniden yargılama sonucu Aziz Yıldırım aklandı. Bu neyi değiştirir???
    TFF "yöneticilerine" ceza vermiş mi? -Vermiş
    UEFA seni şampiyonlar liginden men etmiş mi? -Etmiş
    Sonrasınca senin cas'a başvurun haksız bulunmuş mu? -Bulunmuş.

Hadi Aziz Yıldırım yeniden adil bir şekilde yargılandı bu FENERBAHÇE için hiç ama hiç bir şey değiştirmez.
    Sadece başkanı hapse girmemiş olur ama bu demek değil ki Mahkeme Yıldırım'ı aklayınca Fenerbahçe de aklanacak.
    Yok öyle aşk arkadaşlar.. Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım'ın davaları farklı mecralarda yürüyor. Suçlamalarından tutun cezalarına kadar ve tabi yargılayan organlara kadar her bir şey farklı.
    Bunun idrakını sağlayamamış olanlarla da zerre tartışmaya girilmez. Önce kendinizin yargı sistemi içinde nerede durduğunuza iyi bakın ve anlayın.
    Siz camia olarak mahkemeden ceza almazsınız sadece yöneticilerinize ceza verilir. Zaten mevcut tapeler dahi sizin tff ve uefa'dan ceza almanıza yeterdi artardı bile.
    tff ve uefa kararlarını da hiç bir şekilde lehinize çevirttiremeyeceğinize göre İSTEDİĞİNİZ KADAR ADİL YARGILANMA DİYE BAĞIRIN, BU SADECE A. YILDIRIM'A YARAR.

• Fenerbahçe her zaman mağdur ve masumdur öğrenemediniz mi arkadaşlar?
    2 maçta aleyhlerine hata yapılır,ligten çekiliriz.
    Yargıtay kararı onar,kulübün avukatu ana haber bülteninde boncuk boncuk terli bir vaziyette mücadelemizi halkla vereceğiz,yürüyüşler düzenleyeceğiz der tekrarlar durur.
    Dünya üstüne bütün yargı organları şike yaptınız der,onlar sahaya yansımadı,Galatasaray'da yaptı der.
    Eski TFF başkanı değişen kuralların Fenerbahçe için olduğunu Fenerbahçe başkanlığına aday olduğunda açıklar.
    Üstüne gelen yeni federasyon bir gecede kuralları değiştirir.
    Ülkenin fanatik Fenerbahçe'li Başbakan'ı kişiler ve kurumlar ayrılmalıdır der.
    Maksimum 1 sene içinde sonuçlanması gereken dava 3 senedir sonuçlanmaz.
    Hakkında hüküm verilmiş kulüp başkanı normalde hapse girmesi gerekir ve hak mahrumiyeti alması gerekirken hala dışarılarda dolaşır.
    Ama bunların hepsi komplo tabi.

• güzell
  • Prime Minister kullanıcısına yanıt
    Parayi veren düdüğü caliyor. Onemi yok son çırpınışlari bunlar

• Adil yargılanma dedikleri olay bütün tapelerin ve diğer bütün delilerin yok sayılması.

Eeeee ortada delil falan olmayınca neyin yargılanması bu, bakalım bu böyle ne kadar daha uzar gider.
  • bakın arkadaşlar,
    yanıldığınız konu şu,
    şike davasında savcılığın sunduğu sadece tapeler vardır,
    tüm telefon konuşmalarını kağıda döken polis ise malum "paralel yapı" adı altında tasfiye edildi.
    fotoğraflar ise gazetelerde çıkanlar olup hiç biri kanıt olmamıştır.
    hele para alışverişi, banka hesapları, para torbaları hepsi palavradır.

şimdi adil yargılamada elbette bu tapelerde sunulacaktır,
    ama kesilmeden biçilmeden ve ses kasetleri ile birlikte,
    yani "paralel polis" etkisi olmadan.
    eğer varsa para hareketleri vs de ama yok.

bakalım o dava sonucu çıkan sonuç ne olur,
    yine ceza verilirse, suçlular cezasını çeker.
    ama,
    tahliye veya beraat çıkarsa,
    işte ogün bu forumda olacağım,
    görüşeceğiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Natalie D.

Cem Yılmaz, O.Bayülgen, Kıraç, Ş.Ferah'da #‎AdaleteFenerYak‬ dedi

Bu Kumpas ile Fenerbahçe'yi yıkmaya çalışanların elbet hesabı sorulacak elbet adalet yerini bulacak.

FENERBAHÇE YIKILMADI,YIKILMAYACAK!

Allah belanı versin Y.D tabloya bak.
  • aziz kesenin agzını açmış anlaşılan

• kendisi bilale anlatır gibi anlatmış okumakta fayda var → adalete fener yak - ekşi sözlük
  • Konuda ki en samimi yorum

Bu arada benim için konu kupa, uefa, ş.ligi filan değil. Hepsinin canı cehenneme. Konu 17 aralık operasyonlarında delil niteliği taşımayan araç gereçlerin , bir zamanlar herkes can ciğer kuzu sarmasıyken adamı ipe götürüp , mevzu yukarıları tehdit etmeye başlayınca yok sayılmasıdır. Polis fezlekelerini alıp, ona göre ceza vermekte ancak bizim ülkeler için uygulanır. Ama uefa, cas , orası burası şurası her yer suçlu bulup ceza verdi değil mi? Hani şu delil sayılmayan tape,fezleke dinleme gibi araçlara istinaden ?
    Velhasıl kelam düşene birde ben vurayım , gelirleri bana kalsın diye çocukca düşünceler içinde bulunmanın uzun vadede kimseye faydası olmayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MCMXCIV

kendisi bilale anlatır gibi anlatmış okumakta fayda var → adalete fener yak - ekşi sözlük

o yazıyı kaleme alan adama sorarlar;

1- şike davasındaki savcı ve tapeleri hazırlayan polisler neden görevden alındı
    2- hangi davada sadece tape ve fezlekeler delil olarak kullanılmış? (ergenekon, odatv, kck bunlarda bile az da olsa vardı)
    3- hiç bir fiziki delil olmadan, para, hesap hareketi, suçüstü gibi ceza verilmiş
    4- uefa ve cas cezaları neden sadece polis fezlekesine göre verilirken, bunları istenmeden yollayanlar şu an hangi görevdeler.

adam demişki, adalete fener yak diyenler iddianemeyi okumamış,
    elbette okumayacaklar,
    sadece ceza vermek için hazırlanmış kumpas davanın nesi okunur?

Aziz Yıldırım daha ilk günden. bağırmıştı, ama kimse anlamamıştı.
    "BU BİR ŞİKE DAVASI DEĞİLDİR" diye

O günlerde tüm algı dini kesim yani akp nin tezgahı olarak yapıldığıydı,
    ama içerde cübbeli ile samimi poalarını görünce ben bile "ne oluyor" demiştim.

sonra anlaşıldı ki,
    muhafazakar kesim denen bu görüş kendi içinde parça parça,
    hepsi kendi çıkarının peşinde.
    siyasi parti 2 adet,
    cemaat,
    tarikalar ki ülkemizde onlarca var.

işte bu şike davasını cemaatin başlattığı, akp nin görmezden geldiği, tarikatların karışamadığı bir olay olduğu ortaya çıktı.

daha ilk günden yazmıştım,
    gerçeklerin günyüzüne çıkma alışkanlığı vardır, az sabır diye.

tekrarlıyorum,
    az sabır,
    daha neler çıkacak göreceğiz,
    ve
    tüm bu suçlamaları yazanlar ve yandaşlarının utançlarını izleyeceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

quote:

Orijinalden alıntı: MCMXCIV

kendisi bilale anlatır gibi anlatmış okumakta fayda var → adalete fener yak - ekşi sözlük

o yazıyı kaleme alan adama sorarlar;

1- şike davasındaki savcı ve tapeleri hazırlayan polisler neden görevden alındı
    2- hangi davada sadece tape ve fezlekeler delil olarak kullanılmış? (ergenekon, odatv, kck bunlarda bile az da olsa vardı)
    3- hiç bir fiziki delil olmadan, para, hesap hareketi, suçüstü gibi ceza verilmiş
    4- uefa ve cas cezaları neden sadece polis fezlekesine göre verilirken, bunları istenmeden yollayanlar şu an hangi görevdeler.

adam demişki, adalete fener yak diyenler iddianemeyi okumamış,
    elbette okumayacaklar,
    sadece ceza vermek için hazırlanmış kumpas davanın nesi okunur?

Aziz Yıldırım daha ilk günden. bağırmıştı, ama kimse anlamamıştı.
    "BU BİR ŞİKE DAVASI DEĞİLDİR" diye

O günlerde tüm algı dini kesim yani akp nin tezgahı olarak yapıldığıydı,
    ama içerde cübbeli ile samimi poalarını görünce ben bile "ne oluyor" demiştim.

sonra anlaşıldı ki,
    muhafazakar kesim denen bu görüş kendi içinde parça parça,
    hepsi kendi çıkarının peşinde.
    siyasi parti 2 adet,
    cemaat,
    tarikalar ki ülkemizde onlarca var.

işte bu şike davasını cemaatin başlattığı, akp nin görmezden geldiği, tarikatların karışamadığı bir olay olduğu ortaya çıktı.

daha ilk günden yazmıştım,
    gerçeklerin günyüzüne çıkma alışkanlığı vardır, az sabır diye.

tekrarlıyorum,
    az sabır,
    daha neler çıkacak göreceğiz,
    ve
    tüm bu suçlamaları yazanlar ve yandaşlarının utançlarını izleyeceğiz.

adama sorarlar.dediğin O polisler şimdi nerde uefa ya yazı gönderen o zamanki tff yöneticileri şimdi nerde falan filan bunlar olayları aciklayamayacak nitelikte boş sorular. nerdeyse nerde...

benim kişisel görüşüm de o tapeler vs ceza vermek için yeterli değil dediğin gibi somut delil yok.
    ama şu var. o tapeler gerçek mi? -evet gerçek inkar eden yok..

adam da yazıda demis ki tamam fener yakalım da bunun fenerbahçe ye zerre faydası yok. suan bu dava yeniden görülse dahi fenerbahçe için tff uefa cas kararları değişmeyecek ki fenerbahçe yi asıl ilgilendiren bu kararlar. fenerbahçe isminin arkasına saklanıp fener yak deniliyor ama bakıyorsun fener kimin için yanacak aziz yıldırım o bu su... hani fenerbahçe için adalet?? adam demiş ki bu adil yargılanma uefa tff cas hatta henüz basvurulmamis ısviçre federal mahkemesi için istense tamam yakalım feneri (hoş o mecralar için bu istense dahi adamlar size cezaları sadece tapelere göre bile verirler zaten öyle verdiler)
    ama bakıyorsun sadece aziz yıldırım ve tayfasini ilgilendiren ve sadece onların çıkarlarına hizmet etmek için fenerbahçe 'nin adı kullanılıyor.
    hadi yeniden adil yargılandı ve hapis yatmadı (ki bence olmasi gereken bu) bu Fenerbahçe uefa tff cas davalarında hiç bir değişikliğe yol açmaz. çünkü onların size uygun gördüğü cezalar daki deliller değişmeyecek tapeler aynı kalacak.
    sanıyorum ceza hukuku ve özerk bir yapı olan uefa tff gibi kurumların yargılama usullerindeki ve delil.degerlendirmedeki farklılıkları verdikleri cezaların kimleri hangi alanlarda bağladıklarını belirtmemize gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Peki sizce kim, neden fenerbahçeyi şike adı altında karalamak istiyor?

Önce paraleldi simdi hükümet oldu yarin ne olur kimse bilmiyor

Vallahi biktim su yönetimin aptalca hareketlerinden
  • Tekrar yargilanirsa recep cezayi artirir

• quote:

Orijinalden alıntı: Silver Eagle

quote:

Orijinalden alıntı: Hatake Kakashi

quote:

Orijinalden alıntı: Silver Eagle

quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

quote:

Orijinalden alıntı: LeoMessi1037

quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

Kumpası yapanlardan tekrar adil yargı için yardım isteniyor yani. Çelişkili değil mi? Benim dışarıdan biri olarak anladığım bu.

Yeni Zelanda Cumhurbaşkanından mı yardım isteyelim dostum? Kumpas yapanlarla,adil yargılama gücü elinde olanlar aynı kişiler maalesef.

Tamam işte. Bu adamlar size kumpas yaptıysa neden adil yargılama yapsınlar tekrardan?

İsrenilen yeniden yargılanma değil adil yargılanma arada fark var

Peki o nasıl olacak. Yargılayan hakim-savcılar yine aynı kişinin himayesindeki insanlar olmayacak mı

İşte şu 17 aralıktan önce cemaat-akp ortak olduğu için kimsenin sesi çıkmıyordu.Cemaat-akp karşı karşıya gelince akp cemaat elemanlarını uzaklaştırıyor daha doğrusu etkisizleştiriyor.Onun için yargı cemaatten bir nebze olsun uzaklaşmış durumda.Ama akp bu kendi istediği gibi bir karar çıkarttırabilir.Daha fazla yazardım ama konu iyice siyasete giriyor konu kapanmasın.

Yani kısaca anladığım yalancı cemaat size ceza veriyor ancak dürüst AKP size adalet getiricek öyle mi ? Sizde buna inanıyorsunuz

Eğer yanlış anladıysam d

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.