Şimdi Ara

Celdweller den haberler..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar %99 Tuncay bizde, eğer son anda wolsfburg cephesinden olağanüstü bi mucize olmassa.

önlibero için ise;

Moussa Sissokko ve Blaise Matuidi kesinlikle ilk hedefler..
    en kötü ihtimalle Juventuslu Mohammed Sissoko alınacak.

Yobo için ise son teklifimiz 3.5M euro cevap bekliyoruz...

5 gündür hasan çetinkaya ve ekibi fransada diğer ekibimiz ise italyada yoğun çaba içinde (Lass ve mohammed için)

Lass italyada tatildeymiş...

• tuncay bence güzel transfer olur hem ilk 11 hem kulübeye.

matuidi - lass - m.sissako - mousa sissoko sorsalar kim alalım diye etien capoue derim ama 4 oyuncuda birbirinden müthiş.
  • Sanırım sen Celdweller kardeşimizin yeni fakesisin, yazım tarzın aynı o
  • Cambiasso geliyordu ?
  • fake değilim, eski nikim dark alien...
  • Bu Celldweller neden her seferinde banlanıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

Bu Celldweller neden her seferinde banlanıyor?

Bol bol sıktığı için sanırım.
  • bu celdwelelelrwe de hep çıkan haberleri aynen söylüyo ne işse artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbdemir

ee hiçbişeye inanmayalım biz..tek inandığım bekleme politikası ile ilgili, kesinlikle fiyat düşsün diye bekliyoruz yoksa şuana kadar yaparlardı.....

Twitter.com
    @AMON_RA_1907
    **ben itibar istemiyorum, ögrendiklerimi paylasıyorum eger bu yüzden, kötü olacaksam olayım, sorun yapmıyorum, ne tuncay ne moussa alınmayacak

**ön libero için isteseler bu akşam juveli sissoko yu getirirler ama bekliyorlar.

**niang için ortalık karıştı ciddi anlamda, acıkcası hiç beklenmedik bir durum, ne olur hiç bi fikrim yok detay ögrenirsem paylaşırım.

**umarız arsenal fabregası satmaz ve matuidi bize kalır bekleyişimizin nedeni matuidi'dir.

**dün tekrar tuncay için konustugumda, yine aynı şekilde kesin ifadelerle tuncay ile bir ilgimizin olmadıgını ögrendim.

**tuncay ile ilgili haberler ilk çıktıgında kulübe çok yakın biri ile görüşmüştüm ve kesinlikle tuncayın alınmayacagını söylemişti,

**moussa sissoko lyona transfer olacak çıkan haberlere itibar edip hayal kırıklıgı yaşamayın,piyasa böyle kızıştırılıyor kazanan toulouse olur

• Ne çok duyumcu var arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

Bu Celldweller neden her seferinde banlanıyor?

Bol bol sıktığı için sanırım.

tanımadan konuşmasak?
  • adam her konusunda söyledi, hiç bir oyuncuya kesin alınacak demedi. Ya ilgileniyoruz dedi ya çok yakınız dedi. Bu zamana kadar hemen her dediğide çıktı bilenler bilir...lütfen insanlara bol keseden sallamadan önce bir daha düşünelim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rigel1907

adam her konusunda söyledi, hiç bir oyuncuya kesin alınacak demedi. Ya ilgileniyoruz dedi ya çok yakınız dedi. Bu zamana kadar hemen her dediğide çıktı bilenler bilir...lütfen insanlara bol keseden sallamadan önce bir daha düşünelim...

arkadaşım bi git ya.. basında ne haber çıkarsa aynısı bunda.

ayrıca böyle bişeye gerek yok. bu olayı duydunmu bilmiyorum ama ilk başta inciye bir konu açıldı drogba galatasarayda çok saglam duyum aldım diye.. ozamanlar kimse bunu söylemiyordu. ertesi gün bütün gazetelerde haber sitelerinde drogba galatasaraya geliyor haberleri çıktı.
  • Riger sen selçuk inan olayini bilmiyorsun sanirim
  • Herkes bol keseden sallıyor kulübümüz şu transferleri bitirse de tüm camiamız rahatlasa.
  • Celdweller dan aldıgımız son haberlere göre Fenerbahçe ünlü sazcı onur urfalıyı transfer ediyor. 18 M Euro karşılıgında tamamlanıcak olan transfere taraftar sıcak bakıyor.

Kanal XYXY spor haberleri bugünlük bukadar...
  • inanmıyorum
  • ilginçtir sallıyor, inanmıyorum diyenler birer birer çizilirken, bunu fark eden ben "inanıyorum, inanıyorum" diye haykırmak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rizeli

ilginçtir sallıyor, inanmıyorum diyenler birer birer çizilirken, bunu fark eden ben "inanıyorum, inanıyorum" diye haykırmak istiyorum

Ben çizilmemişim.

Bir de 4 günü verirlermiş şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Rizeli

ilginçtir sallıyor, inanmıyorum diyenler birer birer çizilirken, bunu fark eden ben "inanıyorum, inanıyorum" diye haykırmak istiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.