Şimdi Ara

Celal ile Ceren (Dünya'nın En Kötü Filmi) (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
397
Cevap
1
Favori
15.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beklediğim kadar iyi değildi ,kesinlikle recep ivedik serisini tutmaz
  • Art niyetli çok insan var. Şu filmin hiçbir yerinde gülmedim , baştan sonra somurtarak izledim diyen de art niyetlidir bana göre. Klişe sahneler var mı? Var ama öyle dünyanın en kötü filmi falan ayıp olur bu filme. Kendi klasmanında rahat 6/10 alır.
  • şahan espiri olayını zekasıyla yapamadığından pek komik gelmiyor bana cem yılmaz can yaa
  • Kötü, çok kötü, inanılmaz kötü!
    hay arkadaş gitti 45 dakikam...
  • Film idare ederdi ben güldüm baya ama çok küfür girince işin içide bi yerden sonra sıkıyor.Türk sineması konusuna gelirsek herkezin şunu kabul etmesi gerek türklerin yapabildigi tek film komedi filmi.Lütfen burdan yalvarıyorum başka tarz film yapmasınlar.Kel oglanmıs yok hitityaymıs :( bide babam ve oglum tarzında film yaparlarsa kafi gerisi fasa fiso.Bizde isteriz hollywood gibi filmlerımız olsun paralarımızı yabancı filmlere vermıyelım.Ama gel görki napıcaksın yok bızde oyle bı teknolojı.Ben sahsen türk filmlerınde komediden baska hiç bi filmi sevmıyorum.Daralıyorum izlerken.Tabi bu benim şahsi düşüncem
  • Bu filme kötü diyenleri harbi anlamıyorum. Tamam mükemmel denilecek kadar güzel olmayabilir ama iyi ki izlemişim diyorum. En azından kendine kaptırıyor güldürüyor yani orta halli hoş bir filmdi bence.
  • bende gecen gün izledim komik yerler çokk özellikle celal cerenden ayrıldıktan sonra baska birini buluyo ya sonra arkadasları ben ona pis çaktım ben ona kaydım falan orada koptumyaaa
  • Film hakkında satır satır kötülüklerini anlatabilirim... Uğraşmak istemiyorum. Online film izleme sitelerinden izleyin, indirin ama paranızı şahana kaptırmayın. Bitik bir film.
  • ben filmde cok güldüm ya kötü film değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: byfasterr

bende gecen gün izledim komik yerler çokk özellikle celal cerenden ayrıldıktan sonra baska birini buluyo ya sonra arkadasları ben ona pis çaktım ben ona kaydım falan orada koptumyaaa

komik olan nedir
  • çok basit bir filmdi ama güldüğüm yerler oldu
  • Sıkmadı beni fazla bir kaç yerde sıkıldım (toplam süresi boyunca 10 dk falandır)
    Boş zaman için izlenebilir bir film.

P.S. Film sitesi yorumu gibi oldu etiketleride eklyeyim bari :)

online izle, canlı izle, donmadan izle, hemen izle, celal ceren hd izle, tek parça izle :P
  • Bu filmin rakibi Sabit Kanca'dır. Hayatımda bu kadar saçma, amacı olmayan bi film daha görmedim.
  • Basit ve sıkıcı bir film.
  • şahandan nefret ederim ama güldürdü ivedik serisinden daha iyi bence.
  • O kadar da kötü değildi.İdare eder
  • Şahan her zaman olduğu gibi tek kelimeyle batırdı artık .Espri anlayışı hep küfür olan iğrençlikleri kareye alan bir anlayıştan ne beklersin ki ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxSpecter

quote:

Orijinalden alıntı: .:: Death ::.

quote:

Orijinalden alıntı: xxSpecter

Şu filme para veren insanlara acıyorum abi ya. O değil bu filmlere para verip gidenlerin yüzüne adam gibi filmde çıkmıyor.

Kekolar çok besliyorlar Şahan gibi çapsız herifi sonra iyi film çıkmaz tabii..

Türk filmi olarak övündüğüm 2 film var. Nefes ve Babam ve Oğlum. Başka da birşey çıkmadı zaten.

Hocam bu yazdığın Türk sinemasına hakaret gibi olmuş. Yukarıda arkadaş yazmış ama yine liste şeklinde vereyim ben.

Bir Zamanlar Anadolu'da
    Gemide
    Yeraltı
    Kaybedenler Kulübü
    Masumiyet
    Tabutta Rövaşata

Nefes'te - Babam ve Oğlum'da olan ama bu filmlerde olmayan şey nedir?
  • Şu konuya yazıp çıkarmayın ortaya denk geldikçe verdiğim paraya acıyorum vasat bir filmdi keşke gitmeseydim. Daha da şahan izlemem sinemada.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.