Şimdi Ara

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
340.375
Cevap
1.223
Favori
10.322.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SATILIK 200 TL'LİK MARKAFONİ HEDİYE ÇEKİ: 140 TL ( PAZARLIK YOK) İLGİLENENLER PM'DEN ULAŞABİLİR.
    SÖZ KONUSU ÇEK ARKADAŞIMA AİTTİR. ARKADAŞIM ADINA SATIŞ YAPIYORUM.
    edit: forum dışına satılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CERRAHPAŞALI89 -- 23 Kasım 2011; 2:16:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cerbil

elimde trendyol 50 tl lik hesap mevcut (ALT LİMİTSİZ). fiyatı 35 tl son kullanım tarihi 27.11.11

ayrıca limango 25 tl ve daybuyday 10 tl var. ilgilenenler pm atabilir

pm
  • [ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü

Elimde 31 Aralık 2011 e kadar geçerli 7 tane mc royal menü kodu vardır. Tane fiyatı 5 TL dir. Daha öncede kod sattığım arkadaşlar mevcut forumda. Hiç kimse bir sorun yaşamadı
    Ben size 13 haneli kodu isterseniz telefonunuza isterseniz burdan mesaj yoluyla ulaştıracağım. 13 haneli kodu mc donals daki kasiyere verdiğiniz zaman sorunsuz menünüzü alabilirsiniz.
    5 tane ve üzeri alımlarda tane fiyatı 4 Tl dir
    Ödeme Havale/eft yoluyla kabul edilir. Lütfen pazarlık için mesaj atmayınız.

satış konum:http://forum.donanimhaber.com/m_54630639/mpage_1//tm.htm#54673001

SON 2 GÜN. 23 KASIM AKŞAMI İLAN KALKACAKTIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BreakBeaT -- 22 Kasım 2011; 1:11:26 >

• daybuyday.com da çocuk botları vardı dün 12,90 -14,90 dan

ama bugün kaldırılmış nedense

çok uygun fiyatlıydı çok ama daybuyday bunu çok gördü hemen kaldırmış satıştan

oysaki 10 TL hediye çekini de kullanarak ne güzel olurdu alsaydık

şu an 31,90 TLye sattığı dolfy pembe çocuk ayakkabısı dün 13,90 TL idi

vaaaaay geç mi uyandılar yoksa bir müşteri mi sordu fiyat/kalite durumunu da durumun farkına vardılar

daybuyday.com/kampanyalar/dolfy_14888/
  • * 200 TL'lik Markafoni Çeki : 140 TL ( Çek arkadaşıma aittir, arkadaşım adına satış yapıyorum. Eğer istenilirse %5 komisyon farkıyla sanalpazar üzerinden ilan açılır.)
    * 83 TL bonus yüklü Şehirfırsatı hesabı : 70 TL ( Bonuslar, 20 Kasım 2012'ye kullanılabilir.)
    * 25 TL + 15 TL + 10 TL hediye çeki yüklü Limango hesabı : 15 TL (Ayrıntılar için PM atabilirsiniz.)
    * 30 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 15 TL'lik Morhipo hediye çeki : 4 TL (skt 30 kasım)
    * 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 60 TL'lik Korayspor çeki : 5 TL (SKT 31 Aralık 2011, Bursa Korayspor mağazalarında vewww.korayspor.com alışveriş sitesinde geçerlidir.)
    * 30 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 20 TL'lik Woo İstanbul çeki : 3 TL ( SKT 31 Aralık 2011,http://www.wooistanbul.com/ internet mağazasında geçerlidir.)

Ödeme: İş Bankası ( Havale, Eft) - (Önce ödeme alınır, daha sonra bilgiler gönderilir.) Pazarlık kesinlikle yoktur..

İlgilenen arkadaşlar PM'den ulaşabilir..

• 2 ayrı çek takas konusu var biri kapatılmalı..
  • elimde limango 25 tl lik hesap var karşılığında 2 adet trendyol cola kodu istiyorum.

NOT: özellikle çocuk sahibi olan arkadaşlara duyurulur. limangonun bugünkü prima butiğinde müthiş indirimli fiyatlar yakalayabilirsiniz bu çeklerle. tükenmeden alınnn
  • * 84 TL bonus yüklü Şehirfırsatı hesabı : 70 TL ( Bonuslar, 9 Kasım 2012'ye kadar kullanılabilir.)
    * 25 TL + 15 TL + 10 TL hediye çeki yüklü Limango hesabı : 14 TL (Ayrıntılar için PM atabilirsiniz.)
    * 30 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 15 TL'lik Morhipo hediye çeki : 4 TL (skt 30 kasım)
    * 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 60 TL'lik Korayspor çeki : 5 TL (SKT 31 Aralık 2011, Bursa Korayspor mağazalarında vewww.korayspor.com alışveriş sitesinde geçerlidir.)
    * 30 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 20 TL'lik Woo İstanbul çeki : 3 TL ( SKT 31 Aralık 2011,http://www.wooistanbul.com/ internet mağazasında geçerlidir.)

Ödeme: İş Bankası ( Havale, Eft) - (Önce ödeme alınır, daha sonra bilgiler gönderilir.) Pazarlık kesinlikle yoktur..

İlgilenen arkadaşlar PM'den ulaşabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CERRAHPAŞALI89 -- 23 Kasım 2011; 2:17:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kingofrogues07

Sapphire AVM için aldığım alışveriş çeklerinden bir kaç tanesini satılığa çıkarıyorum.

100 TL lik teknosa çeki(2x) tanesi 65 tl
    75 TL lik koton çeki(2x) tanesi 45 tl
    75 TL lik collins çeki 45 tl

Pazarlık düşünmüyorum...

Takas sadece Sapphire ykm çekleri, markafoni 100TL üzeri çekler ve swiss made mekanik saatler ile olur...

+1
  • son kullanma tarihi : 22.11.2011 yani bugün olan Daybuyday 10 TL. hediye çekini SİLMİŞLER
    izi bile kalmamış filkirmetre anketten gelen filan hiçbirşey açıklama yok

verdiğim arkadaşlar zaten kullanmamışlar boşu boşuna ankaette vaktimiz geçti sağlık olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

son kullanma tarihi : 22.11.2011 yani bugün olan Daybuyday 10 TL. hediye çekini SİLMİŞLER
    izi bile kalmamış filkirmetre anketten gelen filan hiçbirşey açıklama yok

verdiğim arkadaşlar zaten kullanmamışlar boşu boşuna ankaette vaktimiz geçti sağlık olsun

kafalarına göre ya çekleri iptal ediyor yada çeki gösterip ellettirmiyorlar.
  • Morhipo 10luk(hesapta) ve 15lik(30 tl limitli)
    Evmanya 20lik
    Woo shop 20lik(30 limitli)
    Şehirfırsatı istediğiniz çek alınır
    Limango aktarılabilir 10luk(adetli) çocuğu olanlara primaları kaçırmayın

Sadece takas,satış yapamıyorum
  • morhipo çeki arıyorum
  • takip edelim
  • Elimde 1 adet coca cola trendyol 10 liralık çek kodu var.makul diğer site çekleriyle takas yapılır.
  • yakala.co dan mail geldi.Tchibo kahve fırsatını iade etmişim güya 3 TL bonus hesabınıza yüklendi dedi.Baktım gerçekten yüklenmiş..Ama ben kahve almadım ki hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

yakala.co dan mail geldi.Tchibo kahve fırsatını iade etmişim güya 3 TL bonus hesabınıza yüklendi dedi.Baktım gerçekten yüklenmiş..Ama ben kahve almadım ki hiç

şansa bak

nerde bize öyle şans

bence hemen kulllan derim

zira yanlışlıkla verdik diye 3 bonusu hemen geri alırlar

• quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

yakala.co dan mail geldi.Tchibo kahve fırsatını iade etmişim güya 3 TL bonus hesabınıza yüklendi dedi.Baktım gerçekten yüklenmiş..Ama ben kahve almadım ki hiç

şansa bak

nerde bize öyle şans

bence hemen kulllan derim

zira yanlışlıkla verdik diye 3 bonusu hemen geri alırlar

3 liradan ne olacak ya.Sanki alacak bişey var :) şöyle bi 20 TL gelse fena olmazdı.Dursun bakalım.

• Marks & Spencer , Mecidiyeköy Profilo AVM 'de geçerli 75 tl hediye çeki var elimde.
    İlgilenenler pm ile ulaşabilir.
  • Gittigidiyor çekleri alınır satan varsa pm lütfen
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.